1 poprawka do konstytucji

Jako prawdziwy Pantryjota zgłaszam indywidualną inicjatywę obywatelską w postaci poprawki do konstytucji, a ponieważ to moja pierwsza poprawka, będzie nazwana pierwszą poprawką, gdyż inaczej być nie może.

Oto ona:

Każdy obywatel Polski  ma prawo do kopnięcia w du.ę każdego przedstawiciela władzy, który  łamie dowolny paragraf uchwalonej i zatwierdzonej przez parlament konstytucji, niezależnie od tego, czy chodzi o władzę ustawodawczą, wykonawczą czy sądowniczą. Prawo do kopnięcia jest niezbywalne i dane raz za zawsze, zarówno dla osób pełnosprawnych jak i inwalidów, włączając w to również osoby jednonogie i beznogie, które w związku z kalectwem mogą wyznaczyć do tego celu dowolnie wybranego zastępcę, mającego polskie obywatelstwo.

Oczywiście z czasem być może zaproponuję kolejne poprawki, o ile sytuacja będzie tego wymagała i o ile będę miał czas, a póki co za bardzo nie mam, więc moja aktywność na portalu jest ograniczona do niezbędnego minimum.

Pantryjota

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Wy tam w Warszawie do odpowiedniej d…py macie daleko. Mogę ewentualnie z racji lokalizacji służyć jako pełnomocniczka, tyle, że chwilowo nogą lewą, bo prawą mam niesprawną. Kop może będzie ciut słabszy, ale równie… „serdeczny”.

 2. Protest-antka Protest-antka pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Jesteś Krakowianko- cieszę się, bo damski skład na portalu ostatnio „kuleje” jak Twoja noga 🙂 – życzę poprawy prawej nodze, chociaż „prawa-prawy” nieco źle mi się kojarzy.
  Słuszna inicjatywa , a ile należy zebrać podpisów? 🙂

 3. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Protest-antka,

  Dzięki Ci Protest-antko za życzliwe słowa. Mnie się też prawa-prawy źle kojarzy, ale akuratnie nóżka dziś już została zrehabilitowana kilometrowym crawlem 🙂

 4. Avatar Jacek pisze:

  Proponuję uzupełnienie tej poprawki o mniej-więcej takie zdanie; – Na żądanie kopiącego w/w kop ma być wymierzony w miejscu publicznym przy obecności kamer telewizyjnych i bezpośredniej transmisji.
  I wcale nie chodzi o to, żebym mógł oglądać gołą dupę jakiejś Kępy, Dupy, czy innej Pawłowicz. Co to, to nie. Nawet dupy Kaczyńskiego nie jestem ciekawy. Chodzi tylko o to, żeby fakt łamania konstytucji był należycie na wieki wieków udokumentowany. A kopnięty mogł pochwalić się wnukom swoim widokiem od dupy strony.

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Jacek,

  Obawiam się, że kopanie w gołą nie jest dobrym pomysłem, choćby ze względu na to, że niektóre du.y z pewnością są obrzydliwe. Co innego batożenie.

 6. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  O cały „desant z Krakowa”!

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Nowoczesne podejście 🙂

 8. Avatar Kfiatushek pisze:

  To ja kupuję odpowiednie buty!

 9. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Pewnie się spodobają Samueli, która ma czerwony szal.

 10. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  To ja wezmę w czarnym kolorze. Lubię czerń w ubraniach, bo daje złudzenie szczupłej sylwetki…

 11. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Chcesz powiedzieć, że nie jesteś za bardzo szczupła? 🙂

Dodaj komentarz