Aresztowali gudłaja

My tu sobie gadu-gadu, a tymczasem polska policja aresztowała Jezusa, bo się w Boże Ciało po ulicy szwendał zarówno bez pozwolenia jak i bez sensu. To, że Jezusowi nie wolno jest się po Polsce przemieszczać swobodnie, może mięć wielorakie konsekwencje. Najważniejszą może być ta, że nie będzie już Polak zmuszany do ustawiania dodatkowego talerza i extra sztućców na wigilijnym stole, bowiem okazać się może, że Jezus może w Polsce być wyłącznie albo przybity do drewna albo nadziany na żelastwo ze złomowanego dźwigu budowlanego.  W ten sposób Polacy raz na zawsze skończą z oszukańczą hipokryzją. Jezus to bowiem takie coś, co jest najlepsze wtedy, gdy Go nie ma.

https://twitter.com/MikiWrobelek_/status/1002621869432934401

 

Samuela

z wykształcenia i zamiłowania filolog, co według Platona oznacza miłośnika naukowej dyskusji. Wszelako mogę też nienaukowo.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. McQuriosum McQuriosum pisze:

  To nie jest tak hop z tym Jezusem, świątecznym stołem i kulsonami, bo skoro wg doktryny jest On wszędzie, to nawet zaaresztowany w jednym miejscu może pojawiać się/przebywać jednocześnie w każdym innym dowolnym miejscu, więc Jego aresztowania nic nie dają, przynajmniej jeśli chodzi o najszerzej pojętą tzw. prewencję.
  Niewykluczone, że przypadek można byłoby jakoś wyjaśnić na gruncie zasady nieoznaczoności Heisenberga, ale po co, skoro wszystko dzieje się w IV RP, więc nie ma to i tak żadnego znaczenia dla normalnego świata… 😉

 2. Avatar Kfiatushek pisze:

  Słodki Jezus w więzieniu?! Niemożliwe. Moja znajoma wysłała mi na facebooku fotkę z Nim w roli głównej… Ziobro będzie robił za Piłata, tylko kto zagra rolę Heroda?

 3. Avatar Jose Obando pisze:

  Cześć,
  oni nie umieją odczytać symboli.
  To jest wielkie kłamstwo, że jakiś Żyd mogłby być ich królem.
  Właściwy Jezus jest Polakiem i nie został aresztowany.
  A ten Żydowski pajac ma za swoje.
  Pozdrawiam

 4. Avatar Kfiatushek pisze:

  Jose Obando,

  Przecież matką Jezusa była czystej krwi Polka z Częstochowy, to Jezus jest Polakiem. Inaczej nie mógłby być królem Polski, bo jakże to: Żyd królem w katolickim kraju?!

 5. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Kfiatushek,

  ta z Częstochowy – jak na czystej krwi Polkę – ma jakby zbyt mocno ciemną karnację, więc nie upierałbym się przy tym, że to taka ” czysta krew”.
  Czyli, syn też niekoniecznie rasowy góral spod Nowego Targu.
  Chyba, że ta nietypowa karnacja – jak na wymagania prawdziwych Polaków – to od pożarów jakie dawno temu Szwedzi w Częstochowie sobie robili, a wtedy, to może i owszem…

 6. Protest-antka Protest-antka pisze:

  McQuriosum,

  Jose Obando,

  Kfiatushek,

  Jednym słowem mamy (nie)wątpliwy zaszczyt żyć w domu wariatów

 7. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  Oczywiście, że mamy!
  Tyle tylko, że każdy cieszy się z tego powodu na swój sposób,
  Nad czym ubolewam, bo jednolity wkurw pogoniłby to towarzystwo ostatecznie.
  Tego jednak chyba nie dożyję… 🙁

 8. Protest-antka Protest-antka pisze:

  McQuriosum,

  zauważ, że wkurw się rozszerza, nie ma dnia, by jakaś grupa społeczna nie dawała wyrazów niezadowolenia, szkoda tylko, że nie potrafimy się zjednoczyć.
  Dla poprawy nastroju następująca wiadomość:
  Osiem instytucji broniących praworządności – w tym Archiwum im. Wiktora Osiatyńskiego – powołało Komitet Obrony Sprawiedliwości (KOS) na wzór Komitetu Obrony Robotników. Będziemy wspólnie wspierać sędziów i innych prawników, których niezależność politycy PiS chcą ograniczyć i monitorować wszelkie próby ich szykanowania

  „W 29. rocznicę wyborów 1989 roku, które rozpoczęły polską drogę do wolności i demokracji, powołujemy 4 czerwca 2018 roku Komitet Obrony Sprawiedliwości KOS” – ogłosili dzisiaj sygnatariusze porozumienia organizacji zrzeszających sędziów i prokuratorów, a także organizacji obywatelskich oraz inicjatyw zaangażowanych w obronę praworządności w Polsce.

  Są nimi:

  Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy,
  Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”,
  Stowarzyszenie Sędziów „THEMIS”,
  Stowarzyszenie Prokuratorów „LEX super omnia”,
  Inicjatywa Obywatelska „Wolne Sądy”,
  Helsińska Fundacja Praw Człowieka,
  Instytut Prawa i Społeczeństwa INPRIS,
  Archiwum Osiatyńskiego, czyli centrum analiz powołane przez Fundację Ośrodek Kontroli Obywatelskiej „OKO”, wydawcę OKO.press.
  Może jednak doczekamy się wszyscy oczekiwanych zmian jeszcze na tym świecie 🙂

 9. Avatar Kfiatushek pisze:

  McQuriosum,

  McQuriosum. Nie na darmo wieszcz jakowyś pisał:

  Z dymem pożarów z kurzem krwi bratniej
  Do Ciebie Panie zanosimy głos.

  Wynika z tego jasno, że Polacy są bliskimi braćmi żydów, o czym świadczy pociemniała od dymu pożarów twarz ich Królowej i Ojciec, który jest Panem. No to już wszystko jasne. Jak to dobrze wrócić do domu po turnieju brydżowym i przekonać się, że jednak są na świecie wariaci.

Dodaj komentarz