Jestem Polakiem! Jestem z tego dumny!

big_koszulka_jestem_POLAKIEM_I_JESTEM_Z_TEGO_DUMNY

 

Wiadomości z  Polski

Makabra na Podkarpaciu! Mężczyzna ZGWAŁCIŁ psa i wszystko uwiecznił na zdjęciach.

 Stróże prawa z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie) przeżyli prawdziwy szok. Jechali zatrzymać złodzieja, a złapali na gorącym uczynku pijanego dewianta! 17-latek na oczach policjantów zgwałcił małego konia.

TRZCIANKA – 21-latek zgwałcił i zabił 97-letnią staruszkę

Ojciec zgwałcił staruszkę, syn ją zabił i… zgwałcił. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie utrzymał wyrok
skazujący 47-letniego Witolda Ł. na dożywocie za zabójstwo połączone ze zgwałceniem 88-letniej kobiety i rozbój. Złagodził natomiast karę jego synowi, 20-letniemu Grzegorzowi Ł. z 25 lat do 15 lat pozbawienia wolności.

Warszawa

„Dwóch mężczyzn z rewolwerem hukowym i gazem weszło w nocy do salonu gier w jednej z dzielnic Warszawy. Sprawcy zastraszyli pracownika salonu zabierając mu pieniądze z portfela oraz gotówkę z kasy.”

„(…) wysiadł na przystanku przy Moście Gdańskim, został zaczepiony przez dwóch nieznajomych. Mężczyźni poprosili go papierosa, a kiedy odmówił, wrzucili go do wody.”

Lublin

„Zgwałcił na cmentarzu niepełnosprawną kobietę. W śledztwie zaznawał jako świadek. Prokurator umorzył sprawę”

Wiadomości z Rüsselsheim am Main w Hesji

„Polak rozpędzoną ciężarówką jechał pod prąd, taranował kolejne auta i w ten sposób zabił trzy osoby oraz ranił cztery inne. (…) polski kierowca-morderca miał we krwi co najmniej 3,09 promila alkoholu.

Wiadomości z Belgii

Policja zatrzymała 36-letniego Polaka Sebastiana H., mieszkańca belgijskiego Bekkevoort, który zamordował 38-letnią pracownicę biura związków zawodowych. Mężczyzna dokonał morderstwa przy świadkach, a po wszystkim krzyknął: „Robota wykonana”.

Wiadomości z Irlandii

Ojciec zabił 11-miesięcznego Karolka Polak udusił dziecko

Wiadomości z  Francji

HORROR we Francji! Polak porwał 9-latkę na oczach rodziny! Dziewczynka została zgwałcona i zamordowana

38-letni Zbigniew H. przyznał się, że zgwałcił i zabił koło Calais 9-letnią dziewczynkę.

Wiadomości z  Wielkiej Brytanii

Masakra na wyspie Jersey – Polak zabił nożem 6 osób

Nie żyje sześciu Polaków mieszkających w St. Helier na brytyjskiej wyspie Jersey na Kanale La Manche. Zarówno ofiary jak i sprawca to Polacy.

Pijany Polak spowodował tragiczny wypadek w Wielkiej Brytanii. 31-letni Polak Ryszard M. spowodował wypadek na autostradzie M1 niedaleko miasta Newport Pagnell w Anglii. Zginęło w nim osiem osób, a cztery zostały ciężko ranne. Według miejscowej policji mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu i nie miał licencji na prowadzenie ciężarówki z naczepą. Miał też zasnąć za kółkiem na kilka minut.

Wiadomości z  Holandii

30-letni obywatel Polski Krzysztof M., który rok temu zabił młotkiem współlokatora, został uznany za niepoczytalnego i skazany na pobyt w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym dla przestępców.

Wiadomości z  Grecji

Na ateńskiej ulicy Polak umyślnie potrącił swoim samochodem bezdomnego psa, a potem zabrał go do pojazdu i odjechał.

Pies potem znów pojawił się w okolicy. Mocno krwawił z odbytu, więc mieszkańcy wezwali policję. Zboczeńca udało się złapać. Badanie śladów biologicznych potwierdziło, że zgwałcił psa.

Samuela

z wykształcenia i zamiłowania filolog, co według Platona oznacza miłośnika naukowej dyskusji. Wszelako mogę też nienaukowo.

Kategoria: Stosunki międzyludzkie (3)
 1. Jacek pisze:

  Polak potrafi!!!! I jest z tego dumny!!!

 2. vannelle pisze:

  Polaków portret własny.

 3. Samuela Samuela pisze:

  Errarum polaccum est.

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Przykłady są tendencyjne.

 5. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Ku…wa, już przedtem miałam chandrę. Teraz się po prostu pochlastam!!!

 6. Samuela Samuela pisze:

  Pantryjota,

  Przykłady są istotnie nieco tendencyjne, gdyż ciut najwięksi Polacy nie gwałcą z reguły małych koników, lecz zabierają się bez zbytniej zwłoki do ogiera. Ten Polak, który w Grecji zgwałcił psa, z pewnością nie był wielkim Polakiem, jeno tylko takim ciut-ciut. Prawdopodobnie pomylił psa z kotem. Gdyby był pomylił psa z wężem, to zgwałciłby węża, bo i dlaczegóż nie?

 7. Samuela Samuela pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Nie ma dnia i nocy, żeby media nie donosiły o tym, że Polacy nabroili nieco mordując, kradnąc i gwałcąc. Są to jednak z pewnością media wraże i kłamliwe, bo media wraże zawsze są kłamliwe.

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Gdyby to były historie powiedzmy z ostatniego tygodnia, można by się zadumać refleksyjnie nad kondycją rodactwa. Ale jeśli są bardziej rozciągnięte w czasie, to wicie rozumicie.

 9. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Że zacytuję idola Kaczora: Naród wspaniały tylko ludzie kurwy !

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  No właśnie – gwałt na koniu, a szczególnie homoseksualny, doskonale wpisuje się w nasze ułańskie tradycje.

 11. Samuela Samuela pisze:

  Pantryjota,

  Oczywiście wymienione przeze mnie przypadki są przypadkowe, a skoro przypadkowe, to okazjonalnie dobrane i tendencyjne w tym sensie, że Polacy mogą być z siebie dumni en bloc pryncypialnie, zaś z indywidualnych dokonań niepryncypialnie. Jeneralnie jest tak, że ludzie lubią być dumni, ale dobrze jest, jeśli są dumni z własnych indywidualnych dokonań. Ja, Samuela, oczywiście jestem dumna z tego, że jestem Samuelą, albowiem jakiś własny wkład w samuelowe jestestwo mam. Moi rodziciele i moje środowisko też mogą być ze mnie dumni z tego samego powodu. Mogą też odczuwać wstyd, jeżeli Samuela im się z jakiegoś powodu nie podoba.. Nie wiem natomiast, czy ja, Samuela, mogę być dumna np. z Włodawy? Powód jakiś na pewno by się znalazł, ale Włodawa nie do końca jest moim indywidualnym dziełem.
  Bycie dumnym z bycia Polakiem wydaje mi się być nazbyt górnolotnie odlotowe. Jest bowiem tak, że Polak jest dumny z tego, że jakiś Rusin pokonał panów Krzyżaków, że imć Sobieski, król, pokonał Saracenów. Mimo że był chory na kiłę, to dumnie dzierżył swą głowę. Dzielny żołnierz polski roku pamiętnego bronił się, mać swą i dziatki, dziarsko przez całe dwa tygodnie, a gdy się tenże potem znalazł pod ziemią, to był liczny i waleczny, chociaż wiele krzywdy wrażemu nieprzyjacielowi nie uczynił był. Tacy np. Francuzi nie mogą być dumni z tego, że się dzielnie przed wrażym Niemcem bronili dwa tygodnie, ale Polak może być z tego dumny jak najbardziej. Niemcy w ogóle nie mogą być dumni z dokonań swoich przodków i z tego właśnie powodu są bardzo smutni, gdy chadzają ze zwieszoną głową powoli. Czesi absolutnie nie powinni być dumni z Czechostwa, gdyż śmiesznie gadają. Włosi takoż nie, ponieważ odżywiają się makaronem bezustannie durni makaroniarze. O Rosjanach to nawet wspominać nie należy, gdyż w odczuwaniu dumy przeszkadzają Rosjanom ich mordy. Szwedzi byliby prawdopodobnie dumni, gdyby byli zdobyli Częstochowę, a ponieważ im się to nie udało, to są smutni wielce i mają to na co sobie zasłużyli, czyli Szwecję.

 12. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Coś jest na rzeczy z tymi ruskimi mordami, bo ja rozpoznam Rosjanina po samej buzi w 90% przypadków.

 13. Samuela Samuela pisze:

  Pantryjota,

  Ba! Ruscy to nawet za swoje mordy nie chcą odpowiadać!

 14. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Bo ciągle im dorabiają gębę.

 15. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Znalazłem Zappę po niemiecku, więc wklejam na dobranoc ten genialny kawałek:

 16. Pantryjota Pantryjota pisze:

  W druku wygląda to tak:

  „Sofa No. 2”

  I am the heaven
  I am the water
  Ich bin der Dreck unter deinen Walzen
  (Oh no, whip it on me, honey!)
  Ich bin dein geheimer Schmutz
  Und verlorenes Metallgeld
  (Metallgeld)
  Ich bin deine Ritze
  Ich bin deine Ritze und Schlitze

  I am the clouds
  I am embroidered
  Ich bin der Autor aller Felgen
  Und Damast Paspeln
  Ich bin der Chrome Dinette
  Ich bin der Chrome Dinette
  Ich bin Eier aller Arten

  Ich bin alle Tage und Nachte
  Ich bin alle Tage und Nachte

  Ich bin hier (AIEE-AH!)
  Und du bist mein Sofa
  Ich bin hier (AIEE-AH!)
  Und du bist mein Sofa
  Ich bin hier (AIEE-AH!)
  Und du bist mein Sofa

  Yeah-ha-ha-ay
  Yah-ha
  Yeah, my Sofa
  Yeah-ha-hey

  A Sofa nr 1 brzmi tak:

 17. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Oczywiście to pomyłka, miało być, że tak brzmi na koncercie Sofa nr 2, zresztą w Monachium. A Sofa nr 1 też jest super, prawda Krakowianko ?

  e

 18. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Nie mogłem sobie jeszcze tego darować, choćby dlatego, że wtedy właśnie szedłem do szkoły i nawet hymnu nie potrafiłem śpiewać 🙂

Dodaj komentarz