Padła bariera stu tysięcy

Moi drodzy,

Kiedy 5 dni tmu pisałem rocznicową, urodzinową notkę, wspomniałem, że zbliżamy się do 100000 odsłon naszego forum, bo wówczas licznik podawał liczbę 99000. Dziś zauważyłem, że jest już tych odwiedzin 100045, co daje średnią około 200 wejść dziennie za ten okres, lub ok. 160, jeśli liczyć statystyki od początku istnienienia strony. Pokrywa się to z grubsza z odczytami modułu Google Analitics, które to statystyki załączam poniżej dla zainteresowanych :

Google analit. Pantryjota 27.11.15Chciałbym przy okazji dodać, że wtyczka jest tak ustawiona, że nie zlicza odwiedzin administratora, czyli mnie, co moim zdaniem jest dość ważną informacją z punktu widzenia „uczciwości”.

Przypominam również, że obecnie wyłączona jest możliwość logowania się nowych użytkowników, ale uruchamiam tę opcję od czasu do czasu, więc niech potencjalni chętni nie tracą nadziei – z pewnością dostaną swoją szansę, o ile tylko zostaną pozytywnie zweryfikowani przez system kontroli wewnętrznej.

Zachęcam wszystkich autorów i komentatorów do polecania mojego forum przyjaciołom i znajomym i wówczas taka „polecona” osoba oczywiście otrzyma możliwość zadebiutowania u mnie, póki co za zupełne friko.

Wspominam o tym dlatego, że rozważam koncepcję wprowadzenia czegoś w rodzaju „wpisowego”, tak jak to jest praktykowane w elitarnych klubach różnego rodzaju. Taka niewielka, jednorazowa opłata, ułatwiłaby mi pokrycie kosztów, jakie ponoszę z tytułu prowadzenia tego niekomercyjnego przedsięwzięcia, a jej wpłacenie skutkowałoby przyznaniem oficjalnego certyfikatu uczestnika forum Pantryjota.pl, co kiedyś może okazać się cennym dokumentem poświadczającym pantryjotyzm.

A jak tak dalej pójdzie jak idzie dzięki prezesowi, to być może pomyślę o założeniu jakiejś fundacji pantryjotycznej, która będzie miała bardzo krótki, ale za to konkretny statut i takiż status.

Może uda mi się połączyć w jeden organizm sektę łysego bobra Pantryjoty i tę fundację, co z pewnością zwiększy siłę jej oddziaływania na otumaniony naród, który jaki jest, każdy widzi.

Ciekaw jestem Państwa opinii o tych dwóch pomysłach, a póki co piszta co chceta na dowolny temat, byle z sensem.

Nadredaktor.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Ważne komunikaty (12)
 1. Samuela Samuela pisze:

  Nieśmiało pragnę przypomnieć, że inicjatorką uiszczania byłam onegdaj ja, Samuelą zwana. Nie będzie to żadne obciążenie, jeśli rozwiniemy interes „in vitro”.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Pamiętam o tym, ale nowe zasady nie mogą działać wstecz, więc w przypadku starych komentatorów można by mówić wyłącznie o dobrowolnych datkach, czyli co łaska, ale mnie mniej niż 10 zł, bo nie mogę być przecież gorszy od Golonki.

 3. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  HIP HIP!

 4. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Strona istnieje 606 dniWyświetleń: 100214Użytkowników online:3

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  A już myślałem, że wszyscy sobie poszli…

 6. Avatar szarosrebrzysta pisze:

  Czytali Ruhlę i już wrócili. Gratulacje!

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Czytali i nie skomentowali ?
  Pewnie się boją :))
  Dziękujemy w imieniu słuzb

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  szarosrebrzysta,

  Znalazłem coś o Ruhli, to sobie wkleję:

  Ruhla nie da sie przegadac, bo nie tylko jest – jak twierdzi – byla funkcjonariuszka sluzb, wyksztalcona, profesjonalna, madra i rozumiejaca, ale zna sie na wszystkim, od fizyki po dyplomacje i wszedzie ma kolegow. A to w Japonii, a to w kraju do ktorego wrogo nastawieni sa Arabowie oraz Persowie, a to okazuje sie, ze ma tatusia, ktory mogl wiele…

  Wiec jesli tylko okaze sie, ze ma pan opinie inna niz te forsowana przez ludzi typu YKW i innych szarlatanow, majacych wiele do splacenia … sluzbom i organizacjom politycznym i innym tworom, to Ruhla pana ustawi ‚jak nalezy’.

  Ma kolego i sie zna po trochu na wszystkim. Taki ‚jack of all trades, master of none’…

  Niby na emeryturze, ale ciagle na sluzbie… Umie pisac, czytac i wie jak korzystac z telefonu, czyli na pagonach ma conajmniej trzy belki, moze gwiazdki, i zna cyrylice.
  Jak wielu tu jej podobnych, dyzurnych komentatorow.

  TRZY ZDANIA TRZY SLOWA16.09.2013 13:38

 9. Pantryjota Pantryjota pisze:

  No dobra, jeszcze raz sobie wkleję, bo mnie to bawi jak cholera :))

  @Ruhla
  Ja w ogóle nie rozumiem, co się w tych Waszych szwabskich łbach wyprawia. Chcecie nam Polakom udowodnić, ze jesteśmy do dupy, więc jedna z Was mi cytuje Hitlera, a druga jakiegoś innego szkopa. Co jest do ciężkiej cholery? Czy oni może mieli rodziców Polaków? Przecież to są Wasi bohaterowie!
  KRZYSZTOF OSIEJUK6.04.2012 21:16
  103821875

  @Krzysztof Osiejuk – szkoda z Tobą gadać..

  Słuchaj no, barani, zakuty, kaczy łbie.
  Jeśli jesteś na tyle ograniczony, że nie rozumiesz co się do Ciebie mówi, to nie wdawaj się w dyskusję z mądrzejszymi od siebie. Po prostu napisz, że nie wiesz o co chodzi, a nikt nie będzie Cię zmuszał do wysiłku intelektualnego ponad miarę.
  Na koniec zacytuję Ci, ośle patentowany, jeszcze jedną myśl owego Szkopa, jak go ładnie określiłeś:

  Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.

  — Fryderyk Nietzsche

  I co, łyso Ci, piewco polskości ?

  Idę stad, bo mi się zajady robią.
  RUHLA 6.04.2012 21:32

Dodaj komentarz