Pantryjota i 40 salonowiczów

Szanowni,

Właśnie zadałem sobie niewielki trud i sprawdziłem, że na naszym forum zarejestrowanych jest 40 osób, które w swoim czasie miałem okazję poznać w ten czy inny sposób na niesławnym salonie 24, kiedyś z końcówką pl.

Niektórzy są tutaj od początku, inni pojawili się w międzyczasie, a po ostatnich zmianach „tam” przybyło nam kilkunastu blogerów i właśnie do nich adresuję ten krótki wpis. Kieruję go również do osób zarejestrowanych, a nie udzielających się, bo może  jednak warto się uaktywnić, skoro portal już trochę okrzepł i pobyt tutaj wstydu nikomu raczej nie przynosi.

W zakładce nr 1 opisane są dokładnie zasady uczestnictwa w życiu portalu i każdego gorąco zachęcam do wnikliwej lektury tego materiału, ale ponieważ zauważyłem, że niektórzy nie zapoznali się z nim w ogóle, więc chciałbym powrócić po raz kolejny do kwestii zamieszczania własnych wpisów na forum.

Otóż tutaj przyjąłem taką zasadę, że aby móc publikować własne notki, należy mieć przyznany przeze mnie status Autora, bo „z automatu” posiada się po rejestracji jedynie status Subskrybenta, który upoważnia wyłącznie do zamieszczania komentarzy pod już opublikowanymi wpisami. Te „statusy” to nie jest jakiś mój wymysł, tylko standardowa funkcja skryptu WordPress i ja z niej po prostu świadomie korzystam jako administrator.

Teoretycznie mógłbym oczywiście  każdemu znanemu salonowiczowi od razu po zarejestrowaniu przyznawać pełne prawa, ale chcę uniknąć sytuacji, gdy w kolumnie „autorzy” będą figurowały osoby o zerowym dorobku, szczególnie przez dłuższy czas. Takie sytuacje miały już w przeszłości miejsce i dlatego po pewnym czasie niektóre osoby zniknęły z listy autorów, co oczywiście nie oznacza, że zostały wyrejestrowane. Po prostu powróciły do statusu subskrybenta.

Dlatego bardzo proszę osoby zainteresowane o informację, że chciałyby zostać autorami, a natychmiast przyznam im odpowiednie uprawnienia. Zachęcam również do umieszczenia awatara i jakiegoś opisu, który będzie „wizytówką” na forum. Taki opis można przeczytać po kliknięciu w pole „autorzy” znajdujące się w stopce strony, na samym dole po lewej stronie.

Te wszystkie opcje dostępne są w panelu zarządzania kontem, do którego można dostać się np. poprzez kliknięcie pola „edycja profilu” znajdującego się w rozwijanym menu pod nickiem zalogowanego użytkownika, w prawym górnym rogu ekranu.

Przypominam również, że panel rejestracji nowych użytkowników nie jest dostępny non-stop, ale po dokładne informacje odsyłam do zakładki nr 1, bo nie ma sensu przepisywanie po raz kolejny informacji, które od początku są tam dostępne.

To tyle w kwestiach formalnych i mam nadzieję, że lista autorów wkrótce wzbogaci się o kolejne osoby, które swoją obecnością tutaj dodadzą forum pantryjota.pl  jeszcze większego splendoru. Oczywiście działa to w obie strony, no ale wrodzona skromność nie pozwala mi na tym drugostronnym aspekcie specjalnie się koncentrować.

Pantryjota

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Ważne komunikaty (12)
 1. Ja-kobieta Ja-kobieta napisał(a):

  A mi jest dobrze, tak jak jest, więc niczego zmieniać nie chcę.

 2. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  Ja-kobieta,

  Nie każdy ma dwa profile, więc wcale się nie dziwię.

 3. Ja-kobieta Ja-kobieta napisał(a):

  Pantryjota,

  No to co? jak do drugiego nie mogę się dostać,

 4. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  Ja-kobieta,

  To nic, ja mogę :))

 5. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  Ja-kobieta,

  Z tym, że jak to nie możesz, skoro właśnie piszesz z drugiego, czyli z pierwszego założonego?

 6. konkluzja napisał(a):

  Pantryjota,

  Chciałabym opublikować jakąś notkę, więc proszę o przyznanie statusu autora.
  Pozdrawiam :).

 7. Pantryjota Pantryjota napisał(a):

  konkluzja,

  Sie robi 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się