Polak, katolik, idiota

Dziś będzie krótko i na temat jak w tytule.

Członek Rady Polityki Pieniężnej i polityk PiS prof. Eryk Łon wypowiedział się w sprawie przyjęcia przez Polskę euro. Według ekonomisty kraj nie powinien rezygnować z własnej waluty, bo w ten sposób w Europie zachowa się pokój, o czym powiedziała w swojej przepowiedni, znanej też jako przepowiednia fatimska, siostra Łucja.

https://wolnemedia.net/przyjecie-przez-polske-euro-koliduje-z-przepowiednia-fatimska/

„Katolickie paszporty” oraz Polska jako Noe wszystkich narodów – m.in. takie pomysły zapisał minister Krzysztof Szczerski w swojej książce „Utopia europejska. Kryzys integracji i polska inicjatywa naprawy”.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24693391,minister-szczerski-chcialby-wystawiac-polakom-katolickie-paszporty.html#a=66&c=159&t=5&g=a&s=BoxNewsImg1
Strajk nauczycieli ma jedynie aspekt materialny, nie ma tam Boga ks. prof. Tadeusz Guz

To się dzieje naprawdę. Szczypanie się w cokolwiek nic nie da. Dobre Mzimu nas opuściło i może już nie wróci.
Nie dziwota, że pisać mi się nie chce, a bełkot tego księdza profesora utwierdza mnie w przekonaniu, że wszyscy uczniowie powinni być nie tylko dopuszczeni do matur, ale i bez egzaminów powinni dostać się na dowolne studia, ze szczególnym uwzględnieniem teologii katolickiej.

Pantryś

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. Samuela Samuela pisze:

  Mnie interesuje, jakie członek Łon ma owłosienie.

 2. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  O jakże ja się cieszę, że w owym strajku nie ma elementu boskiego!!! Wreszcie jakby naród się budzi :)) Jeszcze tam kropidła brakuje!!!

  Szczerski … eeee… szkoda mi energii na idiotę…

 3. Quartz Quartz pisze:

  Kiedyś żyliśmy nadzieją, że będzie lepiej.
  Dziś wystarczy nam nadzieja, że nie będzie gorzej.

  Małymi kroczkami wprowadzą docelowo inkwizycję

 4. Avatar Kfiatushek pisze:

  Błogosławię siłę, która mnie za granicę wyniosła! Bo przez obecnych mądrusiów politycznych bym na stosie spalona została… O, Bobrze!

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  – Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co pan robi i robił dla Polski – takimi słowami zwrócił się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego biskup włocławski Wiesław Mering.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24697388,biskup-wieslaw-mering-do-jaroslawa-kaczynskiego-panskie-sukcesy.html#s=BoxOpImg4

Dodaj komentarz