Polecam

Tak z marszu, generalnie słowo polecam kojarzy mi się z pocztą przez nasz polski kabaret Moralnego Niepokoju.
Raz kozie śmierdź… Ale za to na całe życie…

Od podstaw, lekkim slangiem młodzieżowym który i mnie odmładza.

Jest taki kolo jak K. Wojewódzki który może i mnie by wchodził tyle że jest zbyt kukiełkowy.
Obok niego (m in) troszkę się wykreował taki homo sapiens o nazwie własnej w końcowym członie – Figurski, imienia teraz nie pamiętam.
Ten kolo w wieku tuż po-karwowskim miał wylew krwi do mózgu, to mi akurat średnio imponuje – za to sposób w jaki się z tego zrehabilitował już robi na mnie wrażenie.

NAJGORSZE PAŃSTWO ŚWIATA

Jest taka audycja radiowa nadawana ze stacji o nazwie: ANTYRADIO.

Z tego co pamiętam ta audycja jest nadawana od 7ej do 10tej w dni powszednie.

Co tam mi pasuje, otóż im-i-ć Figurski (Paweł?Michał?) w moim mniemaniu bardzo adekwatnie komentuje rzeczywistość wespół z panią Korwin-Piotrowską.
I przyznam się, w wielu momentach myślé bardzo podobnie, są takie dni kiedy te audycje pokrywają się z moją mentalnością – myślę wtedy niemalże identycznie jak ten facio z najgorszego państwa świata, nawet są takie momenty kiedy nie przeszkadza mi jego chamstwo.

Jeżeli jest ktokolwiek, kto chciałby poznać minimum ćwierć mojej mentalności to polecam posłuchania z 10 takich audycji na własne uszy. Z twarzy go zupełnie nie przypominam, za to z wzrostu i z wieku, dość sporo. I oczywiście że sposobu myślenia-metalności.
Jak to dobrze że nie urodziłem się w Moskwie, tylko w Gdańsku. I jeszcze jedno jest dobre moje (nomine) imię ma ponad cztery tysiące lat, zanim klinowcy-hebrajscy wynaleźli sobie papę w postaci Jahwe – a to już coś znaczy…

Polecam NPŚ! Za kilka dni będzie rok od nadania pierwszej tej/takiej audycji!

„Trójki” słucham jedynie wtedy gdy nadaje p. W. Mann wraz z jego najbliższymi kolegami – którego słucham od dziecka i z którym bezpośrednio rozmawiałem raz w życiu.

To tyle z dzisiejszego ‚polecenia’.
I ja Was też…

ViC-Thor

jestem ktory jestem, ale mnie nie było i kiedyś nie będzie i tak mi dopomoże Budda i Bobry.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Antyradio ma w pakiecie przejąć senator Bierecki, za 200mln pożyczone z baku PKO SA:

  https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fratria-chce-kupic-eurozet-czech-media-invest-dostali-oferte

 2. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Gdy on z pis-U tego zaß wtedy nie będę słuchał. O.

 3. Quartz Quartz pisze:

  Niech kupuje to już ostatnie okazje robić wałki

 4. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Quartz,

  Może patriotycznie mu nie sprzedadzą?

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Coś z Antyradia:

  Redakcja Antyradio.pl dodzwoniła się do naocznego świadka, który opisał dokładnie całe wydarzenie. Dzik wybił szklane drzwi i pobiegł w stronę szopki chcąc zapewne integrować się ze zwierzątkami, które pilnowały małego Jezusa. Niestety zwierzę upatrzyło sobie figurkę Jezusa – dzik wyrzucił ją z szopki, ale o dziwo się nie pobiła. W średniowieczu dziki były symbolem szatana, coś zatem może być na rzeczy…

  Więcej: https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Duperele/Dzik-wybil-szybe-wbiegl-do-kosciola-i-stratowal-figure-Jezusa-w-stajence-podczas-mszy-19888

 6. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  To ja kiedyś trafiłem takiego szatana na drodze, twardy był skubani, w mondeo (nazwa nieprzypadkowa) połowa ryja zdemonlowana,a ten śrubę wykręcił i jeszcze gdzieś pobiegł, a dostał strzała że 110km/h, poszedłem z latarká go szukać to po połowie kilometra dałem sobie siana.

 7. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Ten szatan dostał strzała parę dni temu pod Augustowem w Boże Narodzenie, ale nigdzie już nie uciekł tylko sobie odpoczywał jak się położył na lewym boku. Widać jak się do mnie uśmiechał – skubany. Takiemu to wszędzie dobrze. Tylko po co wylazł z puszczy augustowskiej – tego nie wiem.

Dodaj komentarz