Rejestracja

Forum pantryjota.pl udostępnia możliwość rejestracji nowych użytkowników wg poniższych zasad:

Aby zarejestrować się na forum, należy wysłać zgłoszenie o chęci założenia konta, korzystając z tego formularza:

http://pantryjota.pl/kontakt/#wrapper

W polu „treść wiadomości” należy podać nazwę użytkownika (nie może być zmieniana), identyczną z pseudonimem (nickiem), który będzie wykorzystywany na portalu, oraz potwierdzić zapoznanie się z regulaminem, dostępnym tutaj:

http://pantryjota.pl/regulamin/#wrapper

Po otrzymaniu wypełnionego formularza, administrator dokona rejestracji na podstawie przekazanej nazwy użytkownika i adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość o utworzeniu nowego konta i link do hasła dostępowego, wygenerowanego automatycznie przez system. Po kliknięciu w link użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do panelu logowania, w którym będzie widoczne hasło i od razu można je zmienić, wpisujące własne, łatwiejsze do zapamiętania. W przypadku utraty hasła istnieje możliwość jego odzyskania, przy użyciu specjalnego formularza.

Ponieważ proces rejestracji nie odbywa się automatycznie, należy liczyć się z pewną zwłoką, gdyż procedura zostanie wdrożona dopiero po odebraniu wypełnionego zgłoszenia przez administratora.

Po zalogowaniu i wejściu w panel administrowania kontem, można uzupełnić dane profilu. Rekomenduję wypełnienie rubryki „biografia”  i dodanie avataru, szczególnie gdy chodzi o osoby o przyznanym statusie Autora. Proszę o niewypełnianie pól:  imię, nazwisko, strona internetowa,  gdyż portal z zasady nie przechowuje żadnych „wrażliwych” danych swoich użytkowników.

Właściciel forum zastrzega sobie prawo do decydowania o możliwości rejestracji nowych użytkowników, co oznacza, że opisana procedura nie musi być wdrażana przy każdym zgłoszeniu.

Osoby, które akceptują powyższe warunki i noszą się z zamiarem dołączenia do tutejszej społeczności,  proszę przed rejestracją o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi tutaj;

http://pantryjota.pl/pantryjota-pl-koniecznie-przeczytaj-przed-rejestracja/