Rejestracja

Forum pantryjota.pl udostępnia możliwość rejestracji nowych użytkowników wg poniższych zasad:

Aby zarejestrować się na forum, należy wysłać zgłoszenie o chęci założenia konta, korzystając z tego formularza:

http://pantryjota.pl/kontakt/#wrapper

Po dotarciu wiadomości do właściciela portalu, osoba zgłaszająca otrzymuje maila z informacją o okresie, w którym będzie można dokonać rejestracji. Jeśli zgłaszający poda z wyprzedzeniem najwygodniejszy dla siebie przedział czasowy, administrator postara się dostosować do tego terminu i w tym czasie pojawi się na stronie panel rejestracyjny umiejscowiony w obszarze logowania, który normalnie jest niewidoczny.

Właściciel forum zastrzega sobie prawo do decydowania o możliwości rejestracji nowych użytkowników, co oznacza, że opisana procedura nie musi być wdrażana przy każdym zgłoszeniu.

Brak odpowiedzi oznacza, że dana osoba nie może liczyć na dołączenie do elitarnego grona tutejszych autorów i komentatorów i żadne „reklamacje” nie będą uwzględniane. Jeśli dla kogoś takie warunki są nie do zaakceptowania, to przykro mi, ale proszę traktować to raczej jako grzecznościową formułkę, niż faktycznie wyrażenie żalu.

Natomiast osoby, które się nie zniechęciły, zachęcam do zapoznania się z obszernymi i szczegółowymi informacjami dotyczącymi procedur rejestracyjnych i uprawnień już zalogowanych użytkowników, które dostępne są tutaj:

http://pantryjota.pl/pantryjota-pl-forum-jak-zadne