Rzecznik praw. Dziecka?

Nasza ukochana prawica socjalistyczna wybrała rzecznikiem praw dziecka kościelnego jurystę. Specjalistę od spraw „rozwodowych” przy kurii, która to kuria ustami swojego purpurata stwierdziła, że „wielu molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami były zdrowe”, pedofilię w swoim kościele tłumaczył tym, że „często wyzwala się ta niewłaściwa postawa czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga”.

Drodzy Rodzice: uciekajce z tego kraju, gdzie pedofil będzie reprezentował interes Waszych dzieci!

 

Avatar

Złe ziele. Rośnie, gdzie go nie posiano. Ma genetyczną odporność na herbicydy. I uczulenie na głupotę.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Protest-antka Protest-antka pisze:

  To już wybrała? Tez byłam tą kandydaturà oburzona tylko co to kogo obchodzi. Ucieklabym gdzieś chętnie tylko dokąd, skoro wszędzie absurd goni absurd. W Szwajarii tez uchwalili coś ostatnio w związku z poczuciem szczęścia krów.

 2. Avatar Kfiatushek pisze:

  Tak, już wybrano. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24203058,sejm-wybral-mikolaja-pawlaka-na-rzecznika-praw-dziecka-tego.html

  Niczego jeszcze nie uchwalono w temacie rogów u krów hodowanych w pomieszczeniach zamkniętych. Było na ten temat rozpisane referendum narodowe (to nie żart!), więc nadal obowiązuje prawo do pozbawiania krów rogów. Głosowanie odbędzie się 25. listopada.

 3. Quartz Quartz pisze:

  Ja się cieszę z tego i innych wyborów. Skandal musi gonić skandal by Suweren wreszcie przejrzał na oczy i pogonił natchnionych debili. Ulica w tym kraju zawsze decydowała i zmieniała rzeczywistość.

  Pozdrawiam

 4. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Ciężko wypowiadać się na temat osiągnięć zawodowych tego specjalisty od „rozwodów kościelnych”, więc zapewne na jego nominację na stanowisko RPD wpływ miała opinia o kandydacie, wyartykułowana przez pewnego anonimowego domorosłego fizjonomistę:

  „Fizys lepszego sortu. Kompetencje i doświadczenie również.

  Ci wszyscy oazowi katole wyglądają, jakby położne je na podłogę kilkukrotnie upuściły i nie dość, że na wygląd miało to wpływ, to i na rozwój intelektualny”.

 5. Avatar Eva70 pisze:

  Quartz ja bym nie liczyła na to, że „Suweren wreszcie przejrzy na oczy” – moim zdaniem nie jest do tego zdolny, bo jest kompletnie ogłupiony przez Kościół, co zresztą świetnie wykorzystał ten żoliborski uzurpatorek, który to ogłupienie jeszcze wzmocnił.

 6. Avatar Kfiatushek pisze:

  Evo70. Niestety masz, moim zdaniem, absolutną rację. Suweren widzi 500+ i będzie szedł w przepaść do całkowitego załamania się systemu rozdawnictwa, a potem oskarży żydów, komunistów i cyklistów o swoją biedę.

Dodaj komentarz