Totalna Krystyna

Co jakiś czas trzeba zaistnieć! Ubrać się w pstrokatą kiecę i „pierdyknąć z grubej rury”. Oczywiście pomiędzy jedną sałatką, a drugą, ale ten motyw działalności Krystyny jest już ograny, więc nie będę się nim zajmować.

Tym razem z „grubej rury” pierdyknięta została lista wszystkich rzeczy, których Krystyna ma dość i może nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że  w nadmiarze produkowany jad już do reszty jej pomieszał w głowie, w rezultacie czego na liście znalazł się zaskakujący zestaw nazwisk i zjawisk, żeby nie powiedzieć, że całe spectrum politycznych barw, jak feria kolorów na Krystyny sukni. A wszystko pod hasłem: ” Mam dość..!!!”

Totalna Krystyno!!! A ja mam dość narażania się na Twoją butę, arogancję , agresję i … po prostu chamstwo!!!

Od lat z oczywistych względów spędza mi sen z oczu to, że Krystyna ma kontakt ze studentami, ale jest światełko w tunelu, bo jak dobrze pójdzie, to reforma uczelni wyższych Gowina zmiecie Wyższą Szkołę Zawodową w Ostrołęce, gdzie Krystyna grasuje.

A to wszystko na okoliczność poniżej:

http://natemat.pl/217991,jako-posel-czuje-sie-upokorzona-krystyna-pawlowicz-zdradza-kilka-nazwisk-tych-ktorych-ma-juz-dosc

Krakowianka Jedna

Wielbicielka SuperRedaktora, niepoprawna pesymistka, nieobliczalna "rycząca -tka", filolożka, ale w przeciwieństwie do Samueli, nie z zamiłowania, a z przypadku.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Też uważam, że ta pani nie jest warta zachodu.

 2. Kfiatushek pisze:

  Podobno brak glukozy objawia się zaburzeniami umysłowymi. No cóż, polecam krówki Macierewicza, albo śliwki w czekoladzie, bo przeczyszczająca moc śliwek działa cuda.

 3. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  To może jej polecić , tak między głupią miną a kąśliwym komentarzem, sałatkę raczej taką … owocową, z dużą ilością węgierek? W ten sposób też może uhonorować wielkiego przyjaciela Polski, Viktora Orbana 🙂

 4. Kfiatushek pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Genialne! Takie three-in-one: czas spokoju w okresie korzystania z toalety, Krycha uspokojona, Orban uhonorowany. Macierewicz jest jednak genialny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się