Wkrótce nowa ustawa o przeciwdziałaniu negowaniu roli braci Kaczyńskich

Jak donoszą źródła nieźle poinformowane, trwają ostatnie prace nad ustawą, która będzie penalizować jakiekolwiek próby negowania roli braci Kaczyńskich w walce o niepodległość, prawo, sprawiedliwość i w ogóle. Od momentu jej podpisania przez notariusza Du.ę, każda taka próba będzie zagrożona karą więzienia od lat trzech do dożywocia i jeden dzień dłużej w szczególnie drastycznych przypadkach, do których ustawodawca zaliczył np. wszelkie sugestie na temat rzekomej odmiennej orientacji jednego z największych bohaterów podziemia antykomunistyczngo, przy czym nie chodzi tutaj o miłość do zwierząt.

Sprawy dotyczące obrazy pamięci braci będą rozpatrywane przez specjalnie do tego celu powołaną grupę zaufanych sędziów i ławników ludowych, których tożsamość ma zostać utajniona ze względu na bezpieczeństwo państwa i tych państwa też. Skazani zostaną osadzeni w specjalnym, wydzielonym oddziale jednego z więzień o najcięższym rygorze i chodzą słuchy, że może to być jeden z zakładów karnych na Syberii. mających długoletnie tradycje w „goszczeniu” naszych.

Ustawodawca zakłada, że wszystkie wyroki powyżej lat 3 automatycznie będą pozbawiały delikwenta  praw publicznych na cały okres odsiadki + profilaktycznie na 3 lata po zakończeniu kary, aby ukrócić ewentualną recydywę, tak charakterystyczną dla ludzi gorszego sortu, czyli podludzi.

Intencją ustawodawcy jest walka z szerzącymi się jak zaraza pomówieniami i próbami umniejszania roli panów Kaczyńskich w walce z komunizmem, faszyzmem, syjonizmem, tumiwisizmem i wszelkimi „izmami” z wyłączeniem himalaizmu, gdyż ten ostatni jest naszą dumą narodową i przykładem na to, że nawet będąc w przeszłości narkomanem, można oddać życie za Polskę, rozsławiając ją na cały Świat i ucierając w ten sposób nosa choćby Francji, której obywatelka będzie miała szczęście, jeśli w przyszłości nadal będzie mogła posługiwać się widelcem.

Oczywiście można też oddać to życie będac miłośnikim wina czy innych trunków, nawet na trzeźwo i nawet nie z własnej i nieprzymuszonej woli, czego przykład mieliśmy w lesie pod Smoleńskiem, ale dobrych przykładów nigdy dość i dlatego wyroki w przedmiotowej sprawie powinny być traktowane właśnie jako przykład i ostrzeżenie dla tych wszystkich, którzy próbują przeszkodzić nam we wstawaniu z kolan i dążeniu Polski do potęgi n-tej.

Pantryjota

P.S:

Chodzą słuchy, że ustawą ma zostać również objęta matka braci Kaczyńskich, znana badaczka literatury polskiej i specjalistka od prozy Leona Kruczkowskiego, która ma już ulicę swojego imienia w Starachowicach, choć można było przecież pójść o krok dalej i uczcić ją godniej, choćby przez prostą zmianę nazwy patrona ulicy na warszawskim Powiślu, którą obecnie przemianowano z Kruczkowskiego na Herberta, choć pani Jadwiga wcale się nim nie zajmowała. A tak w ogóle, to mam nadzieję, że kiedyś pojawi się w przestrzeni publicznej ulica Pantryjoty, niechby i na peryferiach i kocimi łbami wybrukowana.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Kfiatushek pisze:

  Jedyną reakcją na ustawę jest obecnie wysyp artykułów prasowych donoszących o „polskich obozach koncentracyjnych”. Ktoś koniecznie chce osłabić Polskę. NY Times, The Telegraph, Liberation, Spiegel, RT France, The Washington Post, Tagesschau, L’ Express, a wszystko to okraszone fotkami z polskimi neonazistami. Wstaliśmy z kolan! Cholera.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  To może być robota Macierewicza.

 3. Samuela Samuela pisze:

  Nie będzie już można bezkarnie i nikczemnie twierdzić, że Kaczyński nie wspiął się na Nanga Parbat, by pomóc polskim himalaistom w niedoli.

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  I że to nie on pilotował pakistański helikopter.

 5. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Skończą sie też głupawe podśmiechujki, że jakoby to nie On pod sportowym pseudoniomem ” Kamil Stoch ” dominuje teraz na skoczniach narciarskich zimą, zaś latem, jako ” Robert Lewandowski ” króluje na europejskich boiskach piłkarskich.
  Oczywista oczywistość, za młodu był jeszcze najlepszym koszykarzem NBA i pierwszym nieanglojęzycznym prezydentem USA, ale o tym, ze względu na Jego wrodzoną skromność, nie wypada zbyt wiele mówić…

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Wszyscy wiedzą, że uratował więcej Żydów niż Spielberg filmów nakręcił o Żydach.

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Używał też ksywki „Szerpa Tenzing” i pierwszy przepłynął wpław kanałek Marymoncki.

 8. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Wypada też przypomnieć, ze jako jedyny na świecie zszedł na dno Rowa Maryjańskiego ( i to bez akwalungu ), jedyny też na świecie nie zszedł po libacji alkoholowej z całym kierownictwem KGB!
  Gieroj!

 9. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Dzieckiem będąc łeb urwał wydrze i był pionierem pływania asynchronicznego w zupie.

 10. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Nie będzie też można bezkarnie twierdzić, że Jego IQ nie jest większe od nieskończoności i niepodzielne przez sumę kwadratów IQ Suskiego i Pięty!

 11. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Mnie się wydaje, że w jego przypadku należy raczej mówić o iloczynie niż o ilorazie.
  No ale nie byłem mocny z matmy, więc pewności nie mam.

 12. Kfiatushek pisze:

  McQuriosum:
  Wypada też przypomnieć, ze jako jedyny na świecie zszedłna dno Rowa Maryjańskiego ( i to bez akwalungu ), jedyny też na świecie nie zszedł po libacji alkoholowej z całym kierownictwem KGB!
  Gieroj!

  Chodziło chyba o Piotrowy (POlaszczyk miał na imię Piotr, nie Marian). Wiem, poniżej poziomu dowcip, ale nad zdrajcą interesów Polski się nie lituję.

 13. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  też nie byłem, więc lepiej nie wchodźmy na ten grząski i zaminowany teren… 😉

 14. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Kfiatushek,

  nie mam żalu do nikogo,
  jeno do ciebie Stonogo…
  Musiałem wyguglać kto zacz ten Polaszczyk, bo jakoś nazwisko to nie utkwiło mi w pamięci. Nieszczęście polega na tym, ze pikantne informacje o Piotrusiu z WSI i Jarosławie podawał najczęściej niejaki Stonoga, człeczyna o wyjątkowo kiepskiej reputacji, więc nawet najprawdziwsza prawda w takich warunkach była brana z przymrużeniem oka.
  PS
  E tam, nie przejmuj się, ginekolog z zasady jest dowcipny… 😉

 15. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Bez znieczulenia 🙂

Dodaj komentarz