Właśnie leciał kabarecik…

motto

„Idźta przez zboże, we wsi Moskal stoi”

 

Już od początku spektaklu serce rosło  i  duma ciało wzbierała,  gdy oglądaliśmy, jak  mimo wielkiego  wysiłku, aby wszystko zostało po staremu, młody Morawiecki spełnił wreszcie marzenia starego Morawieckiego i został  kolejnym premierem kraju między Bugiem o Odrą !

W związku z powyższym, dziwną radość sprawiała  przebrana za kanarka niekwestionowana Liderka Europy,  która swym natchnionym  wywodem udowadniała naszej gównianej opozycji, że prezes prezesów słusznie może czynić usuwając kiedy chce kogo chce ze stanowiska, w tym oczywiście ją,  najlepszą premierkę,  po to, aby móc desygnować na ciepły jeszcze stolec kolejnego,  jak najbardziej najlepszego premiera i Lidera Europy!

Naturalnym bowiem jest, że Suweren/Ciemny Lud ( niepotrzebne skreślić )  marzy tylko o tym, by  pod światłym przewodem  prezesa prezesów być rządzonym przez każdorazowo najgenialniejszego z genialnych    premierów, albowiem dopiero od czasu Dobrej Zmiany  Ojczyzna  na takich premierów zasługuje, mimo wściekłych knowań ulicy i zagranicy!

To dzięki i pod przewodem  takiego właśnie najlepszego prezesa prezesów, możliwe jest również  spokojne radosne oczekiwanie na każdą kolejną rekonstrukcję grupy rekonstrukcyjnej i to mimo – jak już powszechnie wiadomo – destrukcyjnej obstrukcji gównianej opozycji, która wraz z zagranicznymi  ośrodkami kapitalizmu i nihilizmu chciałaby pozbawić Polaków Boga, 500+, wszystkich wolnych niedziel  i wstawania z kolan!

W tle wywodu dostaliśmy  też  wyjaśnienie,  dlaczego prezes prezesów niekoniecznie  musi zostać  Liderem Europy i najlepszym premierem:  oczywista oczywistość byłby to zbyt wielki zaszczyt dla tej zdegenrowanej,  pedalskiej Europy, zaś prezes prezesów  znany jest przecież zarówno ze swej bezprzykładnej skromności, jak też niechęci do tych wszystkich wstrętnych  pedałów!

Mimo niezaprzeczalnego  komizmu tego spektaklu, jednak żal  było patrzeć,  gdy pani w kanarkach nawet nie próbowała wykazać się chwilą refleksji i zrozumieć,  dlaczego  – skoro jest taka super i  w ogóle – swoi  traktują ją  jak jakąś panią nienajcięższych obyczajów po użyciu, choć trzeba przyznać, że kolesie z ferajny i tak zachowali się z  fasonem , broniąc chwilowo jej stołka przed totalnymi i inna hołotą. Wygląda na to, że mają zdecydowanie większą satysfakcję, gdy samemu wywalą  z posady kogoś podobno wspaniałego na pysk, aniżeli  pozwalając na to komuś obcemu, co znalazło chyba u kanarkowej pełne zrozumienie…

PS

Wciąż jest nam lepiej, plus i plus,

Pięć, siedem, dziewięć kół ma wóz
Do nosa już pasuje pięść,
już od całości większa część
A kysz ironio, kpino precz,
Na złom czas nieść satyry miecz
I na lemieszy przekuć stal
A komu żal, niech idzie w dal
Rzeczywistości dajmy brawka,
Humoru niechaj świszcze bat
Niech optymizmu nowa dawka,
Beztroski sączy w duszę jad

Więc rym cym cym i tralala,
Idziemy przez życie w podskokach
Więc rym cym cym i hopsasa,
W podskokach bo żyje się raz

Choć nam się marszczy brew,
Choć się gotuje krew
A nas wciąż póki dech
, porywa dziki śmiech
Więc rym cym cym i tralala,
Idziemy przez życie w podskokach
Więc rym cym cym i hopsasa,
W podskokach bo żyje się raz
Więc rym cym cym i tralala,
Idziemy przez życie w podskokach
Więc rym cym cym i hopsasa,
W podskokach bo żyje się raz
Więc rym cym cym i tralala,
Idziemy przez życie w podskokach
Więc rym cym cym i hopsasa,
W podskokach bo żyje się raz

McQuriosum

facet któremu pozostało średnio 15-20 lat życia, ale mający to w sempiternie...

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. von Kattowitz von Kattowitz pisze:

  I jakość mi kanarkowej wcale nie żal. Powiem więcej jest mi miło bo tak rozpoczyna się przyśpieszona erozja tej szajki. A co do kanarzycy – sam tego chciałeś Grzegorzu…….

 2. McQuriosum McQuriosum pisze:

  von Kattowitz,

  Beata Dyndała
  co to sama chciała… 😉

 3. Samuela Samuela pisze:

  Nie ma niczego dziwnego w tym, że w republice, która ma swojego króla i królową z narodu wybranego, premierem rządu będzie pan Żyd.

 4. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Samuela,

  o Jezu, wszędzie te Żydy!
  Skaranie boskie….

 5. Samuela Samuela pisze:

  McQuriosum,

  Prawaki leżą i kwiczą. Właściwie nie wiadomo, dlaczego konserwatyści mieliby nie zaakceptować na stanowisku prezesa Rady Ministrów bankiera i Żyda? Są to przecież wartości bliskie prawactwu polskiemu.

 6. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Samuela,

  wg mnie, prawaki powinni szanować tylko i wyłacznie Stary Testament, bo porządnemu konserwatyście wszystko co Nowe powinno śmierdzieć lewactwem!
  Na tej – chyba – zasadzie starsi bracia w wierze nie powinni im niczym śmierdzieć, chyba, ze są wybiórczymi konserwatystami, co, znając orły naszej prawej strony sceny politycznej, jest całkiem możliwe.

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Chyba najwyższy czas na różaniec wynagradzający Bogu za Szydło.

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Wybór nie jest duży: albo Żyd bankier, albo katolowak bez konta.

 9. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryś,

  który to niby ma być ten katolewak bez konta?

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  A co, ma już konto żoliborski watażka?
  Pewnie w banku Morawieckiego 🙂
  I dali nagle 100mln na remont cmentarza Zydowskiego na Okopowej w W-wie.
  A wkrótce oddadzą im te wszystkie ulice i kamienice i suweren wreszcie przejrzy na oczy.

 11. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  katolicyzm prezesa jest świeżej daty i raczej słabo udokumentowany. O ile to konwertyta, to o jego poprzednim i obecnym życiu religijnym mało wiadomo, co i tak jest – chyba – lepsze od nachalnego religianctwa Adriana, zasłużonego łapacza opłatków.
  PS
  Ulic nie można zabierać prawdziwym Polakom-katolikom, albowiem gdzie będą łazić w procesjach?

 12. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Procesje trafią tam, gdzie ich miejsce, czyli na tereny kościelne. Jeśli Świątynie Opatrzności Bożej jednak ogrodzą płotem, to procesje będą mogły czuć się bezpiecznie. A Braun będzie mógł sobie kręcić filmy, jak kręcą się wokół tego przybytku.

 13. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  Z tym nie ma problemu; terenem kościelnym będą wszystkie te tereny, które nie są jeszcze kościelne, a do aneksji wystarczy tylko oświadczenie woli właściwego proboszcza…
  I co?
  😉

 14. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  A potem wszystko wróci do nas 🙂

 15. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  Myślisz, że to w związku z tym, nieboszczyk nie potrzebuje juz dóbr doczesnych?

 16. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Myślę, że na dobranoc można sobie posłuchać Jacka Johnsona, byłego, zawodowego surfera, który po wypadku poważnie wziął się za muzykę i całkiem nieżle mu to wychodzi. Gdyby Kaczor surfował, też mógłby spróbować zmienić zawód, a tak pozostaje mu tylko zmieniać premierów, oczywiście do czasu aż sam zostanie zmieniony. Miłego słuchania:

 17. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Posłucham, ale rano, teraz mam za duży młyn w domu, od jutra rozjeżdzamy się po świecie…

Dodaj komentarz