Wymiary sprawiedliwości dziejowej

Pamiętam, że gdy pisałem jeszcze w miejscu, którego nazwy przywoływać nie warto, zwróciłem kiedyś uwagę na starą wypowiedź prezesa o tym, że jak już dojdzie do władzy, to zrobi porządek z wymiarem sprawiedliwości szeroko pojętym.

Wtedy mogło się to wydawać czczymi mżonkami i rojeniami frustrata, ale jak się okazało, pan Kaczyński powoli dopina swego. Obecnie jego przydupasy posądzają Sąd Najwyższy o najniższe pobudki i stawianie się ponad prawem, czyli ponad panem prezesem, co oczywiście nie uchodzi w towarzystwie. Być może pan Du.a wkrótce ogłosi rozwiązanie Sądu Najwyższego ze skutkiem wstecznym i w związku z powyższym ostatnie orzeczenie będzie warte tyle, ile stara gazeta, w którą kiedyś zawinięta była golonka nie pierwszej świeżości.

Tyle, że w przyszłości takie działania mogą się prezesowi odbić czkawką, bo łatwo wyobrazić sobie sytuację, że następuje zmiana władzy i nowa ekipa uchwala ustawę, przewidującą odpowiedzialność karną prezesów partii za czyny własnego ugrupowania w sytuacji, gdy dana partia sprawuje władzę. I nie żadne tam Trybunały Stanu i inne pitu-pitu, tylko normalny sąd kapturowy, karzący z surowością, na jaką pozwalają okoliczności.

Taki „paragraf” wydaje się oczywistą oczywistością i nie powinien być „kontestowany” przez suwerena,  a wręcz przeciwnie – jego pojawienie się zapewne spotka się z wybuchem zbiorowego entuzjazmu, bo Polacy nigdy nie darzyli sympatią pierwszych sekretarzy, no może z wyjątkiem wczesnego Gomułki, a i to na kredyt.

Wtedy pan prezes beknie za wszystko i żaden Trybunał Konstytucyjny ani Sąd Najwyższy mu nie pomoże, bo po pierwsze te instytucje dopiego będą od nowa tworzone, a po drugie, wyrok zapadnie błyskawicznie i może się okazać, że prezes nie przetrzyma batożenia na placu Piłsudskiego, ani tym bardziej wiadomości o tym, że jego brat został nocą wyprowadzony z Wawelu i przeniesiony na Powązki, gdzie znacznie łatwiej kwestować na beznogich.

Do tego czasu pewnie ukaże się już moja książka, w której być może zamieszczę również ten stary felieton z czasów, gdy jeszcze chciało mi się pisać o polityce, choć oczywiście bez komentarzy, bo komu by się je chciało czytać oprócz zainteresowanych, do których być może zaliczają się nasi koledzy McQ i Vic-Thor, że nie wspomnę o obecnej tam tylko „duchem” Filipinie, usuniętej z Salonu bez uprzedzenia, w odwecie za znajomość ze mną.

Miłej lektury życzę.

 

19.04.2013 pantryjota

Kaczyński i jego własny wymiar sprawiedliwości dziejowej

Oto kolejny przykład na to, że Smoleńskiem próbuje się grać na wszystkie możliwe sposoby:

Parlamentarny zespół ds. katastrofy smoleńskiej zamierza wnioskować o odebranie śledztwa w tej sprawie Wojskowej Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Członkowie zespołu chcą też zaprosić na posiedzenie prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta.

Starania o zmianę prokuratury prowadzącej śledztwo smoleńskie zapowiedział w październiku 2012 r.Jarosław Kaczyński. PrezesPiS spotkał się wtedy z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem.

Poseł PiS Piotr Naimski ocenił podczas dzisiejszego posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej, że jest wiele elementów wskazujących na to, że prokuratura zajmująca się śledztwem smoleńskim nie daje sobie rady. – Jest wystarczający materiał do tego, by sformułować formalny postulat zmiany prokuratury, która jest za to odpowiedzialna – przekonywał.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13773109,Zespol_smolenski_wnioskuje_o_odebranie_prokuraturze.html#BoxWiadTxt

Mnie się wydaje, że skoro Kaczyński ma już swoją komisję śledczą, to  powinien powołać teraz własną prokuraturę, sędziów, no i oczywiśce założyć własne, prywatne więzienie, w którym w następstwie wyroku będzie trzymał Tuska i jego całą bandę. W Ameryce to normalka, takie prywatne więzienia, a przecież brat kochał Amerykę prawie jak Gruzję, więc co szkodzi wziąć przykład.

Zresztą prezes już kiedyś zapowiadał, że jak wróci do władzy, to zrobi porządek z tym całym wymiarem sprawiedliwości.

Natomiast jeśli zapadnie jakiś wyrok śmierci, to oczywiście powienien też przywrócić starą, dobrą funkcję kata, który zetnie głowy publicznie, najlepiej  na Krakowskim, w miejscu, w którym kiedyś stał słynny krzyż.

I nie będzie żadnego rzucania chusty, bo przecież nie znajdzie się żadna białogłowa, która chciałaby związku z zamachowcami, inspirowanymi z jednej strony Krzyżakami, a z drugiej Moskalami.

A na razie trzeba szukać sposobu, żeby jednak jakoś przebadać tych kolesi przez biegłych psychiatrów, bo Boston pokazuje, że fundamentalizm to nie przelewki. A sekta smoleńska to przecież nic innego, jak nasz swojski, narodowy fundamentalizm, zrodzony na fali męczęńskiej śmierci poległych w „zamachu”. Strach się bać, ale trzeba z tym walczyć, bo nie ma przebacz dla tych degeneratów.

 P.S.

Wiem, że określenie ” powołuje własny wymiar” nie jest najszczęśliwsze, ale za to powinno zwrócić uwagę czytelników, więc na razie nie zmieniam tytułu.

Dobranoc Państwu.

P.S 2

Jednak po namyśle zmieniłem tytuł, żeby mnie Jurek nie punktował.

 Komentarze do notki 92

To gra na brak zwrotu wraku 😉

Ostatnie zagrania raczej służą wyłącznie temu by jak najbardziej zamataczyć (przeciągnąć) śledztwa prokuratorskie, tylko i wyłącznie po to żeby sobie brakiem zwrotu wraku gębę powycierać 😉

MIĘDZYWIERSZAMI20.04.2013 00:09

Autor

” powołuje własny wymiar”

Nic nie musi powoływać. Od dosyć już dawna mieszka w swoim własnym wymiarze.

CHIRL20.04.2013 00:33

@chirl

To wymiar specjalny, w którym nawet osobnik tak nikczemnego wzrostu jest w stanie dosięgać do najwyższej półki.

IGOR SZTORC20.04.2013 01:06

@MiędzyWierszami

Brak zwrotu wraku ? Się podoba 🙂
Nie wiadomo, czy wróci do nas za życia Kaczyńskiego…

PANTRYJOTA20.04.2013 10:27

po pięknie brzmiącej międzywierszowej ” grze na brak zwrotu wraku” wypadałoby dodać

coś takiego:

Hej młody Wolaku smutek zwalcz i strach
Przecież przy tym wraku za 30 lat
Przebiegnie z pewnością, tak wielka jak ego
Wybitna ,świetlana, Trasa Kaczyńskiego
Co się na Histerii wepchnął aż po władzy brzeg
bo jego brat gdzieś legł!
Lallalalalalalala….

ps
skojarzenia z pewną melodią są jak najzupełnie poprawne…;-)

MCQRIOSUM20.04.2013 10:29

@chirl

Ciekawe, który to wymiar, bo podobno jest ich bez liku.

PANTRYJOTA20.04.2013 10:31

@McQriosum

Postanowiłeś zostać poetą ?
Powodzenia :))
A co do miejsc multi-kulti, to Rosjanie powinni ogrodzić cały teren, postawić kasę i sprzedawać bilety wstępu dla wycieczek.
Oczywiście dla członków sekty smoleńskiej powinni przewidzieć zniżki, albo rabaty przy większej ilości odwiedzin.

PANTRYJOTA20.04.2013 10:46

@pantryjota

Broń mnie cokolwiek, dlaczego zaraz poetą?
Przydażyło się, coś tak jak świeżb albo inna franca, ale żeby mnie zaraz podejrzewać?
Co do multi-kulti, to mam podejrzenie graniczące z pewnością, że jeśli tego specjalnie nie ogrodzą i nie wprowadzą jakiegoś odpłatnego systemu pielgrzymkowego, to członkowie sekty poczuja sie dyskryminowani i oskarża ruskich o bezczeszczenie wszystkiego, w tym ich wiary.

MCQRIOSUM20.04.2013 11:03

@McQriosum

No to mnie trochę uspokoiłeś.
Jesteś za ogrodzeniem pod prądem ?

PANTRYJOTA20.04.2013 11:32

@pantryjota

„Wiem, że określenie ” powołuje własny wymiar” nie jest najszczęśliwsze.”
Oj tak.

SOWINIEC20.04.2013 13:53

@pantryjota

Ach ten wrak…

Czy on jest tego wart?

Dlaczego jeszcze nikt nie organizuje pielgrzymek do tego wraku??

Dlaczego jeszcze nikt nie zasugerował że w tej brzozie były podłożone dwa ładunki wybuchowe??

Jeden w środku dnia, drugi w dziupli(?)

VIC-THOR20.04.2013 14:31

@McQriosum Lotnisko im Kaczyńskiego!

A nie trasa!

🙂

VIC-THOR20.04.2013 14:32

@McQriosum

Oczku się odlepiło… temu misiu…

VIC-THOR20.04.2013 14:33

@pantryjota

Orzekaniem, komu zamknac morde, zajma sie latem powolane przez rekonstruktorow do tego celu Patrole Tozsamosci Wiary.
Trwaja przymiarki, Ufka zamyka dziob Gizynskiemu.
W tradycji PRLu furore robily trojki spoleczne monitorujace no wiesz o co chodzi.
Tych, ktorych przysposobil i ucywilizowal Wieslaw a Edward zmotoryzowal, ich potomkow w kapturkach Jaroslaw przygarnal, a z czesci czynil wlasna zbrojna w sloiki armie.

JMoneta smieje sie z rekonstruktorow z okragla twarza. Popisy sloika from Katowice, zakochanego:
a. w podstolecznym drapichruscie
b. w dupie wolowej wychodzacej do ludzi z koszula z rozporka.
To ewenement w psychiatryku. Doprawdy.
Nie wiem czy wiesz, nie ma nic gorszego na swiecie, niz okragla twarz dyszacego traktorzysty skrzywdzonego nagroda przez wsi24.

PM

BLOG PM20.04.2013 16:39

@ViC-Thor

Dość łatwo mogę sobie wyobrazić, że niepilnowany wrak obsikują przebiegające na wiosnę, chude, bezpańskie psy.
Nie wiem jaki związek powstaje z połączenia psich sików i trotylu, ale obowiam się, że może to być Związek Radziecki.

PANTRYJOTA20.04.2013 16:55

@Blog PM

Pamiętam te trójki klasowe. Jedna z takich trójek przydybała kiedyś pannę z mojej klasy, jak w parku zabawiała się z trzema starszymi kolegami. Oj była afera niezła w związku z tym. A smaczku dodaje fakt, że to działo się jeszcze w podstawówce. Z tym, że wtedy chyba nie obowiązywały przepisy o wieku, bo do mojej podstawówki chodziły takie całkiem dorosłe chłopy, których spotykałem np w 5 klasie i gdy kończyłem szkołę, oni nadal byli w piątej :))
Nie każdy ma kaczą mamę, która przepycha dzieci z klasy do klasy w imię wyższych celów.

PANTRYJOTA20.04.2013 17:00

@pantryjota

Rozpustnica.

SOWINIEC20.04.2013 17:11

@pantryjota

Dobre.
A przy okazji tego Bostonu… Jakiś mądrala mówił dziś w radio, że ten czeczeński zamachowiec stał się zamachowcem podobnież dlatego, że nie miał on celu w życiu. Jeśli tak, to ja bym chciał, aby od tej pory wszystkie synki podobne do onego Czeczeńca przyjeżdżały do szalonego Antoniego; ten mianuje ich druhami i zorganizuje im cel życia nie tylko na najbliższe lata, ale na najbliższe nawet godziny. Nie ma jednak strachu; żadnych wybuchów, samopodpaleń ani wysyłania listów z bakterią kałową ani maili z wirusem czy robakiem nie będzie – ci druhowie będą jedynie tak samo mocni w gębie jak ich mistrzu.

WUJEK M20.04.2013 19:41

@filipina

Albo po prostu wydzielała feromony? No co mogła na to poradzić?

WUJEK M20.04.2013 19:45

@filipina

🙂

SOWINIEC20.04.2013 19:54

„Gazeta Polska Codziennie”

podejmie w poniedziałek sprawę projektu ustawy dekomunizującej polską przestrzeń publiczną, nad którym ma obradować Senat w przyszłym tygodniu.

SOWINIEC20.04.2013 19:54

@Sowiniec

„Gazeta Polska Codziennie”
podejmie w poniedziałek sprawę projektu ustawy dekomunizującej polską przestrzeń publiczną, nad którym ma obradować Senat w przyszłym tygodniu.
SOWINIEC 1493117519 | 20.04.2013 19:54

czyli co, zabiorą się rówież za całokształt Kaczyńskich?

MCQRIOSUM20.04.2013 21:11

@McQriosum

Zobaczymy.

SOWINIEC20.04.2013 21:12

@Sowiniec

Właśnie, zobaczymy…albo i nie…

MCQRIOSUM20.04.2013 21:16

@McQriosum

🙂

SOWINIEC20.04.2013 21:18

@pantryjota

Jesteś za ogrodzeniem pod prądem ?
Tak, i to zarówno ja sam, jak i za ideą podłączenia pod prąd ogrodzenia wiadomego terenu, żeby różne takie z dworu nie lazły…;-)

MCQRIOSUM20.04.2013 21:21

@ViC-Thor

jeśli już, to co najwyżej Lądowisko im. Kaczyńskich

zaś codo: misiu się temu odlepiło juz dawno temu i tyle, co tu snuć i szczuć…;-)

MCQRIOSUM20.04.2013 21:26

@filipina

Nie tak znowu wcześnie bardzo, miała coś ok 17 lat jak sądzę.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:40

@wujek m

Bardzo lubię takich mądrali, którzy się wypowiadają o Czeczeńcach.
Tak się składa, że mam pewne znajomości wsród tego narodu i bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, bo wiem co ich boli.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:42

@Sowiniec

Gazeta Polska Codzieniennie to może sobie podejmować cokolwiek i nawet codziennie.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:43

@McQriosum

To świetny pomysł, z tym lądowiskiem im. Kaczyńskich. Jeśli będziemy kiedyś mieli lotniskowic, to też powinien nazywać się Kaczyński.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:45

@ pantryjota

Wraku cala nadzieja .
„Dans makbr” dla kawalera i Maciera.

Pozdrawiam, u mne lista ofiar i ocalalych, tymczasem :))

RAINDOG20.04.2013 21:45

@pantryjota

ale na nim powinni lądować tylko nasi wrogowie! Czysty zysk…;-)

MCQRIOSUM20.04.2013 21:47

@raindog

W raku ? Ja znam takie zaklęcie:
Wychodź raku zwierzu, raku zwierzu wychodź o Jezu.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:47

@filipina

Pamiętasz, że jesteśmy umówieni ?
Żeby potem nie było, że zapomniałem.

PANTRYJOTA20.04.2013 21:47

@pantryjota

Ciekawe w jak wielkim szoku będą zwolennicu zamachowej teorii
kiedy dowiedzą się że
kororozja elektrolityczna zżera ten „ich” wrak…
A tlenek aluminium, nie jest tak szlachetny… i może być wybuchowy…

Brevik coś ma ten temat wie…

VIC-THOR20.04.2013 21:51

@McQriosum To już prędzej…

Brzozowisko im Kaczyńskich… Ewentualnie Bagnisko im K-ich

Ale z krwawą Mary to już lekko przesadzono…

VIC-THOR20.04.2013 21:53

@pantryjota

Oczywiście.

SOWINIEC20.04.2013 21:54

@pantryjota

Znasz dowcip o dzieciach ktore ilustrowaly piosenki ?

Znasz, czy nie ?

Pozdrawiam :))

RAINDOG20.04.2013 21:54

@ViC-Thor

Jest szansa, że za jakieś 50 lat po wraku zostaną już tylko wspomnienia.
Ale cóż znaczy 50 lat wobec wieczności ?

PANTRYJOTA20.04.2013 22:02

@McQriosum

Gdyby brat żył, na pewno by nam załatwił jakiś lotniskowiec z demobilu US Army. Oczywiście musielibyśmy za niego zapłacić, ale kapitana by nam przeszkolili w ramach zobowiązań sojuszniczych.
No i oczywiście stancjonowałby w Pearl Harbor, bu u nas nie ma miejsca.

PANTRYJOTA20.04.2013 22:05

@raindog

Chyba nie znam :((

PANTRYJOTA20.04.2013 22:05

@pantryjota

Nieskromnie chcę przyppomnieć o tym kto wpadł na to
aby lotnisko nazwać im Kaczafiego… (w Smoleńsku)

Lotniskowiec??

Pod warunkiem że będzie cały z drewna, to jest technicznie możliwe.

Ale nie wiadomo czy akurat z brzozowego.

VIC-THOR20.04.2013 22:06

@ViC-Thor

Słyszałem nawet o lotniskowcu z betonu….
Ale już widzę oczyma wyobraźni, jak nasi asi pilotażu ćwiczą lądowanie na lotniskowcu w oparach sztucznej mgły, naprowadzani przez kolegów, będacych pod wpływem mocarstwowej ideologii Wielkiego Brata.

PANTRYJOTA20.04.2013 22:09

@pantryjota

Ala namalowala dzieweczke jak szla do laseczka. Piatka
Kaziu narysowal jak wracaja wierni i karmia psa. Piatka
Na kartce Jasia w gornym, lewym rogu spal maly jez.
Zdumiona Pani pyta jasia; jak to piosenka ?
Jak to- dziwi sie Jasio i spiewa;
„Jeżu malusienki…”

nie znales?
To wrzuce jeszcze goralski kuplet

Kupilem se jeza,
Do kiesenim schowol
Hej com sie skurw..na
Potem nawyjmowal
Hej !

RAINDOG20.04.2013 22:17

@raindog

🙂

VIC-THOR20.04.2013 22:20

@pantryjota

wiesz jakie wspaniałe seriale przygodowe mogłyby wtedy kręcić nasze śniadaniowe telewizje?

MCQRIOSUM20.04.2013 22:24

@pantryjota

Tak, te kozaki to na lotniskowcu wyladuja nawet dreamlinerem albo jumbojetem.
Dzebesciaki :))

RAINDOG20.04.2013 22:24

@raindog

zapewniłeś mi, jakże zdrową – o tej porze dnia – wenytlację płuc!
Dziękuję!

MCQRIOSUM20.04.2013 22:28

@raindog

– Tato, a gdzie żyją jeże?
– Nie wiem!
– Tato, a czemu jeże kłują?
– Nie wiem!
– Tato, a kiedy jeże pojawiły się na ziemi?
– Nie wiem!
– Zostaw tatę w spokoju – wtrąca się mama.
– Nie, niech pyta, skąd ma się chłopak dowiedzieć wszystkiego o jeżach!

PANTRYJOTA20.04.2013 22:28

@McQriosum

Do uslug :))

Pozdrawiam, tymczasem

RAINDOG20.04.2013 22:30

@ViC-Thor

🙂 zuruk

Pozdrawiam

RAINDOG20.04.2013 22:32

@raindog

Jakby doszło co do czego, to mam nadzieję, że padnie też propozycja nazwania naszej dumy mórz i oceanów imienieniem Pantryjota.
W tej sytuacji nie odmówię rozbicia butelki o burtę. Tym bardziej, że jako niepijącemu nie będzie mi żal.

PANTRYJOTA20.04.2013 22:33

@pantryjota

No bo skad?

Dobre:))
Wlos sie jezy na wesolo.

Pozdrawiam

RAINDOG20.04.2013 22:33

@raindog

Mam rozmowę na linii, będę później.

PANTRYJOTA20.04.2013 22:45

@pantryjota

Solidnie sie nad tym zastanow jak podaje Green peace powierzchne oceanow znikna w niedlugim czasie przykryte plastikowymi tytkami z lidla aldiego itp. Chcialbys, nawet jesli tylko symbolicznie, plawic sie jako transatlatyk, czy lotniskowiec w tym badziewiu ?
Nawet jako lodolamacz o atomowym napedzie mala mialbys pocieche.

Tez nie pije od lat. Kidys zdarzalo sie, ale zawsze z umiarem. Najwyzej raz w miesiacu i nie dluzej niz trzy tygodnie.
Przeszlo jak reka odjal. Kobieca reka :))

Pozdrawiam

RAINDOG20.04.2013 22:50

@pantryjota

Trudno. Nie zamierzam się rozczulać nad żadnymi Czeczeńcami, którzy podkładają bomby i takie tam inne. Nie chciałbym po prostu aby moi bliscy w jakimś Bostonie w Londynie czy w Suwałkach stracili życie tylko dlatego, że jakiś młody Czeczeniec bombką postanowł nadać cel swojemu życiu.

WUJEK M20.04.2013 23:09

@raindog

Mnie po prostu nigdy nie smakowało, więc nie musiałem się nawet odzwyczajać. Poza tym, zupełny brak „tradycji rodzinnych” w tym względzie. Może dlatego pewnie nie będę nigdy sławnym pisarzem, bo kto widział pisarza niepijącego od zawsze ?

PANTRYJOTA20.04.2013 23:34

@wujek m

Rozczulać się nie ma co, ale chętnie bym wysłał niektórych kolesi w tamte strony, żeby sobie zobaczyli, na czym polega i jak wygląda eksterminacja narodu. Narodu, za którym nie wstawi się żaden Kaczyński.

PANTRYJOTA20.04.2013 23:40

@raindog

„…plastikowymi tytkami z lidla aldiego itp….”

Raindog=Poznaniak? Nie bym coś miał naprzeciw, z ciekawości pytam, tej.

MOTOTURYSTA20.04.2013 23:45

@pantryjota

Cały czas mówiliśmy o czymś innym. Pewnie mimo wszystko wyrażałem się niejasno. Ale to był wątek poboczny. Wątek główny jak zwykle był – jak by to określić – ożywczy. I chętnie zajrzę na następną notkę.

WUJEK M21.04.2013 00:35

@Mototurysta

Wrecz przeciwnie, z Wroclawia.
Z Poznaniem laczy mnie trwajaca do dzis przyjazn z pewnym alternatywnym teatrem ( raz oni u nas, raz
my u nich itd. :))

Pozdrawiam, tymczasem

RAINDOG21.04.2013 10:03

@wujek m

Zapraszam, bo pewnie prędzej czy później jakaś notka się pojawi. Dążę do pół miliona odsłon i już niedużo brakuje.
Pozdrawiam.

PANTRYJOTA21.04.2013 10:08

@pantryjota

Nie trac nadziej. W.Jerofiejew do glebi zanalizowal problem.
Tylko Geheimrat W.Goethe nie pasowal do teorii, wiec zrobil z niego kryptoalkoholika.
Wierze tez , ze wreszcie pojawi sie na rynku wodka bezalkoholowa i rozwiaze wiele palacyh problemow:))

Pozdrawiam, tymczasem

RAINDOG21.04.2013 10:11

@raindog | 21.04.2013 10:03

Po „wręcz przeciwnie” nie trzeba podawać miasta 🙂 Zadziwiające, gdyż „tytka” funkcjonuje w Pejsen i rzadko poza. W okolicach Bygdoszczy uwagę osoby „spoza” zwaracają np szneki z glancem (słodkie, lukrowane bułki), o tytce jednak nie słyszeli.

MOTOTURYSTA21.04.2013 10:16

@Mototurysta

„Po „wręcz przeciwnie” nie trzeba podawać miasta”

Trzeba, jesli zna sie „przyjazn” dzielaca Slask z Lechem 🙂
Szneki z glancem widzialem na wlasne oczy, ale nie tknalem.
Nie pasuja ani do piwa, ani do wina, anie do wodki…
Co innego galart, kiedy wiara spocznie sobie na zydelkach…

Pozdrawiam, tymczasem

RAINDOG21.04.2013 11:10

@pantryjota A…

Marek Migalski się dziś na nas obraził…

I odchodzi z s24…

Jestem nieutulony w żalu…

A tak się żegna, jakby wszyStkie rozumy pozjadał…

Nomalnie Napoleon, albo ktoś mu równy…

VIC-THOR21.04.2013 11:12

@ViC-Thor | 21.04.2013 11:12

Zazdroszczę gościowi nazwiska, jest stworzone do polityki. Nigdy jednak nie odważyłbym się go czytać. Zaryzykowałem kilka razy zaglądając do innych partyjnych darmozjadów. Lepiej pójść sobie na przystanek i poczekać sobie na autobus, którego trasa przezeń nie przebiega. Mniejsza strata czasu.

MOTOTURYSTA21.04.2013 11:29

@ViC-Thor

Najpierw odszedl Papiez, potem Janke, teraz Migalski.

Konec swiata prosze Ksiedza!
Jesli na tej sali jest ksiadz. :))

Pzdrawiam, tymczasem

RAINDOG21.04.2013 12:14

@ViC-Thor

Ostatnie mgnienie Migalskiego :))

PANTRYJOTA21.04.2013 12:58

@Mototurysta

Można też zamówić golonkę, a potem jej nie zjeść.

PANTRYJOTA21.04.2013 12:59

@Mototurysta

Ale jaja można sobie z niego porobić… w ramach rozrywki…
Wszystkie, w miarę dobre kabarety już sobie obejrzałem… przecież nie będę polskiej piłki oglądał…
…po co mam się irytować…??
A dawno się nie obśmiałem…

VIC-THOR21.04.2013 13:02

@raindog

Proszę księdza???

Nie podlegam żadnemu…
Ani nim nie jestem… Za to niejednemu skrzywiłem karierè
Tylko biskupowi (x2) podlegam i to tylko zawodowo…

A księży na S24 jest w diaabły…

😉

VIC-THOR21.04.2013 13:06

@pantryjota | 21.04.2013 12:59

„Można też zamówić golonkę, a potem jej nie zjeść.”

To jedna z bardziej wymyślnych tortur o jakich czytałem.
Wiem komu poświęcona.

PS tak mi się napisało, bo to i dzień święty mamy i Wielkanoc niedawno.

MOTOTURYSTA21.04.2013 13:21

@raindog | 21.04.2013 12:14

Jak nic czas najwyższy na stary joke o Janku Muzykancie 😉

MOTOTURYSTA21.04.2013 13:22

@ViC-Thor | 21.04.2013 13:02

Jeśli w poszukiwaniu źródeł zdrowego śmiechu, nie mylić z neurotycznym rechotem wzmożonych, to wręcz chętnie podążę za sugestią.

MOTOTURYSTA21.04.2013 13:33

@pantryjota

10/10

:))

A Kaczyńskiego załatwiło 17 mgnień wiosny… Ze Stirlitzem w roli głównej…

On to podłożył dwa ładunki wybuchowe w brzozie…

VIC-THOR21.04.2013 17:37

@Mototurysta

A jak!

Wężykiem…

Skecz hydrauliczny z Kobuszewskim, Michnikowskim i tym… no… Czereśniakiem.

VIC-THOR21.04.2013 17:39

@pantryjota

„Ostatnie mgnienie Migalskiego :))”
Oby.

SOWINIEC21.04.2013 18:01

@Mototurysta

Nie słyszałem o święconej golonce, ale czasy się zmieniają.

PANTRYJOTA21.04.2013 22:48

@ViC-Thor

Fajne są niektóre kawały o Stirlitzu.

Stirlitz ukradkiem karmił niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

PANTRYJOTA21.04.2013 22:59

@pantryjota | 21.04.2013 22:48

Śfjenty. Taki jeden. Pisarz podobno. Peczene koleno i ja pasjami uwielbiam, niestety. Na Bałkanach zaś jagnjetyne, grilowaną.

MOTOTURYSTA21.04.2013 23:02

@Mototurysta

Nie jestem ekspertem w kuchni jak Seagal.

PANTRYJOTA21.04.2013 23:28

@pantryjota

Seagal?

SOWINIEC22.04.2013 08:35

@Sowiniec

Taki aktor. Steven ma na imię.

PANTRYJOTA22.04.2013 21:34

@pantryjota a na drugi dzień

( gdy uratował się od upadku ,bo cudem zawadził o gzyms) – cud Stirlitza spuchł i zsiniał…

DEDA22.04.2013 21:37

@deda

Że też takiego gzymsu nie było w Smoleńsku..

PANTRYJOTA22.04.2013 21:41

@pantryjota o!

ale na drugi dzień to za wcześnie jak na taką dużą wycieczkę…

DEDA22.04.2013 21:47

@deda

Na taką wycieczkę to nie ma dobrego terminu.

PANTRYJOTA22.04.2013 21:51

@pantryjota

Dobrze gotuje?

SOWINIEC22.04.2013 22:00

@Sowiniec

Głównie chińszczyznę. Ale podobno nieźle sobie radzi też na gitarze. Kumpel z nim grał, jak mieszkał w Magdalence.

PANTRYJOTA23.04.2013 00:22

@pantryjota

O!

SOWINIEC23.04.2013 08:45

http://pantryjota.salon24.pl/501829,kaczynski-i-jego-wlasny-wymiar-sprawiedliwosci-dziejowej

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. vannelle pisze:

  Mnie podobałby się wariant rumuński.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  vannelle,

  Też kiedyś go antycypowałem. Z tym, że róznica jest tak, że nasz wodzu nie m żony.
  Zresztą Niesiołowski mówił nie tak dawno, że politycy nic już nie mogą zrobić i teraz cała nadzieja „w ulicy”.
  Coś jest na rzeczy chyba.

 3. vannelle pisze:

  Niezły byłby wariant rumuński podobny do tego w 1939 roku. To w przypadku gdy zdążą umknąć „ulicy”.

Dodaj komentarz