Stój Ch…ie, Pan idzie!

Nadeszła era nowych Panów. Obejrzyjcie filmik jak się zachowywać przed nowymi Panami.

https://youtu.be/2-Fl9V8eNCI

Jakby nie rozumieć słów Kaczyńskiego, to po raz kolejny obraża tych którzy się z nim nie zgadzają. Przypomnę jedynie jak on się wyraża o tych którzy nie chcą jego sprawiedliwości: gorszy sort, zomowcy, postkomuniści (sam reanimuje partyjniactwo przy awansach), potomkowie donosicieli na gestapo (sam donosi Niemcom na Tuska) czy niewartościowi Polacy.

Co powiedział Kaczyński?

    -PIS jest Panem i opozycji pozostaje jedynie słuchać ich rozkazów

    -Czy że PIS ma kulturę Pana a pozostali to Chamy. PIS widzi tylko swoją sprawiedliwość i oczywiście nie widzi nic złego w niesprawiedliwym wyrzuceniu Szczerby z obrad. W końcu to PIS wyznacza standardy sprawiedliwości.

    Dzisiaj Kownacki pokazał tą kulturę Panów. Nie mając żadnych, powtarzam absolutnie żadnych dowodów winy, bezczelnie oczernia mówiąc do PO że ma krew na rękach i jako opozycja nie mają prawa pytać o bezpieczeństwo Pani premier. 4:30 min filmu.

    Tą kulturę nowych Panów którzy nie mając żadnych dowodów rzucają całą masę ciężkich oskarżeń, dobrze już zdążyliśmy przez ostatni rok poznać. Buczeć na cmentarzach, wyzywać 99 letniego powstańca warszawskiego Ścibora-Rylskiego od zdrajców i komunistów to żaden problem. W końcu jak Ścibor-Rylski śmiał pomyśleć że nie przystoi wygłaszać apel Smoleński w czasie rocznicy powstania Warszawskiego. No cóż taka kacza kultura pisowskiego sortu.

    Ponieważ winę za bałagan BOR jak zawsze ponosi PO to jak widać na poniższym filmiku zrobionym już po wypadku Szydło nie wyciągnięto żadnych wniosków bo po co? Jak będzie następny wypadek to znów się zrzuci na poprzedników. Pany rządzą.

Zawsze warto być człowiekiem

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. konkluzja pisze:

  Rasa panów – a co! Szkoda, że Macierewicza nie nieśli w lektyce – należy mu sie ten honor za jego dokonania!

  Co do wypowiedzi Kownackiego – musi nieszczęśnik głęboko wierzyć, że kłamstwo powtarzane wielokrotnie, w końcu staje się prawdą.

  Ciekawe czy prokuratura badająca wypadek premier Szydło, zainteresowała sie tym trzecim Twoim filmikiem? On rozwiewa wszelkie wątpliwości, co do zdarzenia w Oświęcimiu.

  Nawiasem mówiąc: co tam zachowanie BOR na drodze – a obowiązujące przepisy i bezpieczeństwo użytkowników dróg, skoro PiS ustanawia bezprawnie całkiem nowe zasady funkcjonowania państwa?…

 2. Amstern pisze:

  Macierewicz malo winien, bo rozne slugusy sami z siebie mu beda podstawiac lektyki.

  Ciekawszy w tej notce jest Kownacki.
  Raz, ze gada niepewnie, nie nauczyl sie tekstu przedtem na pamiec. Dwa, ze gada glupoty. Nie wiem, kto mu to napisal. Bez sensu jest gadanie wylacznie „za waszych czasow bylo gorzej”. I trzy, klamie. W Deblinie stoi druga blizniacza tutka, wiec co najmniej jeden samolot dla VIPów jest.

 3. McQuriosum pisze:

  Amstern,

  ale ta „tutka” jest najprawdopodobniej na pewno nafaszerowana trotylem, helem, bombą termobaryczną i czym tam jeszcze, więc to oczywista oczywistość, że nikt z pisuarowców do niej nie wsiądzie, zwłaszcza zaś Jarosław Rzadkozęby
  To pewne samobójstwo, przynajmniej polityczne!
  Co do Kownackiego, to facet ma wprost wypisane na twarzy, jak ciężko czasami przebiega u niego tzw. proces myślowy. Chyba tylko Stachu od Piętów tak wyrażnie objawia twarzowo trud odkrywania kolejnego słowa i radość z artykułowania go samodzielnie!
  😉

 4. slej pisze:

  McQuriosum,

  Widać że w PIS jest nerwowo. Oni mają bardzo silny atak ale słabą pomoc i beznadziejną obronę. Od kilku tygodni wszystko się im wali i robią za błędem. Doskonale zdają sobie sprawę że jeżeli dalej tak będzie ludzie zaczną na nich narzekać i zacznie spadać poparcie. Ponieważ nie potrafią się bronić próbują przejść do ataku starymi metodami. Nie rozumieją oni jednak że kłamliwe hasła które ich wyniosły do władzy straciły swą magiczną moc a prawdę mówiąc nie mają nic innego do zaoferowania.

 5. McQuriosum pisze:

  slej,

  szkoda tylko, że nie idą za tym bardziej zdecydowane działania opozycji, która powinna bezpardonowo i bez zahamowań pokazywać czym jest PiS i kim są ludzie PiS-u, pokazywać, że to zwykła lumpiarska postkomuna w mowie, czynie i myślach!
  Powtarzam jeszcze raz: bez żadnych sentymentów i obawy, że się pobrudzi rączki bądź sumienie!
  Z chamstwem trzeba bezpardonowo, acz zgodnie z prawem i prawdą.
  Jakże mi wczoraj brakło kogoś, kto powiedziałby po wystąpieniu tego małego monowskiego wicepsychola, bredzącego coś o krwi na rękach, że bez problemu można wskazać, kto tę krew na rękach ma i znajduje sie na tej sali, niemalże w pierwszych rzędach, a zajmowanych przez PiS!
  Bo kto organizował ten kretyński wylot, kto wcześniej pienił się jak jakiś psychopata, że nikt nie będzie organizował wycieczek pisowskiemu prezydentowi tysiąclecia, a tym bardziej wtrącał się w tryb organizacji tychże.
  Przypominałbym nieustannie, za każdym razem, wypowiedzi Kaczyńskiego i jego przybocznych!
  Inaczej nawet ci, którym bardzo nie po drodze z PiSem zaczną uważać, że to jest juz koniec i nie ma juz nic, jak w piosence…

 6. slej pisze:

  McQuriosum,

  Taktykę należy dopasować do przeciwnika. PIS zagrał bardzo brutalnie a opozycja w pewnym momencie zupełnie się pogubiła, prawdę mówiąc była już ona na kolanach. Na szczęście PIS działa chaotycznie i nie umiał zadać decydującego ciosu. Obecnie PIS jest już w głębokiej defensywie, widać że wielu kluczowych ich polityków ma już dość i najchętniej by się zmyła z Kuchcińskim i Szydło na czele. Machina dobrej zmiany zaczyna zgrzytać, partactwa i bylejakość generują coraz to większą ilość problemów które tych ludzi przerastają. Oni myśleli że będą Panami, wszyscy będą koło nich skakać z piórkiem a oni będą podejmować jedynie populistyczne decyzje a tu się okazuje że trzeba teraz wsiąść za te decyzje odpowiedzialność.
  Teraz za późno na agresje, lepiej poczekać aż sami zobaczą skutki dobrej zmiany i zaczną się zmywać, mówiąc to nie ja to ten drugi narobił tego bajzlu.

 7. Kfiatushek pisze:

  McQuriosum,

  Drodzy Panowie i drogie Panie. Opozycji właściwie nie ma. Brak jest osoby, która skupiła by przy sobie zarówno idee, jak i ludzi. Wyborcy, którzy są osobami realnie oceniającymi polską scenę „polityczną” mają dość obu partii (PO oraz PiS), a wieczni nieudacznicy wybiorą PiS, który obiecuje im rozdawnictwo i cyrk pod tytyułem „robimy rozróbę”. Jeżeli nic rozsądnego nie powstanie, to za parę lat nie będzie co zbierać.

Dodaj komentarz