A to na dobranoc – genialna Kasia

Ciągle poszukuję sensu, poza tym kocham koty, psy i cale stworzenie, lubię słuchać mądrych ludzi, cieszę się, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego, pokonać jakieś własne ograniczenie, lubię odkrywać w sobie, to, co jeszcze nie odkryte , ot, egocentryczka po prostu.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota pisze:

  Nie jestem pewien, czy to temat na oddzielną notkę, no ale skoro już się ukazało, to powiem tylko, że spotykałem tę panią dość często w sklepie i obserwowałem, jak przybywa jej ciała 🙂

 2. Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Przypuszczam, że ma tzw. eating disorder. Nie ukrywała zupełnie, że ma cięzką depresję, która może się też i tak przejawiać 🙂

 3. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Jasne, teraz modne jest nieukrywanie różnych dolegliwości i pokazywanie tego w internecie. Kora nie tak dawno zbierała na leczenie swoich jajników, a teraz pokazuje swój domek warty kilka milionów i mówi, że dobrze się w nim czuje. Mnie to żenuje, no ale ja jestem dość staroświecki.

 4. Kfiatushek pisze:

  Wolę wąskie usta. Zużywają mniej szminki i szybciej się je maluje. Makijaż i owszem, robię, ale najwyżej w 3 minuty! Nie mam cierpliwości do siedzenia przed lustrem.

 5. Kfiatushek pisze:

  Pantryjota:
  Krakowianka Jedna,

  Jasne, teraz modne jest nieukrywanie różnych dolegliwości i pokazywanie tego w internecie. Kora nie tak dawno zbierała na leczenie swoich jajników, a teraz pokazuje swój domek warty kilka milionów i mówi, że dobrze się w nim czuje. Mnie to żenuje, no ale ja jestem dość staroświecki.

  Publiczny striptiz emocjonalny? Można, ale po co?

 6. McQuriosum pisze:

  >>Wolę wąskie usta. Zużywają mniej szminki i szybciej się je maluje.<<

  no, nie wiem, albowiem skoro dziewcze płoche i z ustyma swemi absztyfikantowi ucieka, jakże ten ma w wąskie usteczka wycelować, by całusa skraść???
  Malowanie w wersji " im więcej m2 pomalowane, tym lepiej " należałoby traktować jako działanie sprzyjające nawiązywaniu ściślejszych stosunków damsko-męskich, co zwłaszcza wiosną, porą zakochanych – i nie tylko – powinno budzić naszą szczerą i bezdyskusyjna aprobatę!!
  Więc…

  🙂

 7. Protest-antka pisze:

  Może niepotrzebnie wstawilam ten filmik – dla mnie jest to kpina z dzisiejszej mody na wszelkiego rodzaju instruktaże i przeróbki, np. obwislych piersi . Gdyby poddala się publicznie np.zabiegowi odsysania tłuszczu -byłabym tym zniesmaczona. Może trudno jej poradzić sobie ze skłonnością do tycia i to miał być sposób na odreagowanie? Świat nie toleruje niedoskonalości, a już szczególnie w showbiznesie. Osoby publiczne mają jednak trochę gorzej niż szary człowiek , wszyscy komentują ich wygląd. Takie czasy

 8. McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  Alez potrzebnie, bez wątpienia!
  A tym co się nie podoba, polecam spacer w deszczu, bez parasola i gumowców!
  😉

 9. il disinganno pisze:

  Nie wiem, komu to się może nie podobać. Moim zdaniem nie wymaga komentarza :))) Kwintesencja dystansu i inteligentnego poczucia humoru, ze świetnym wyczuciem wylewającego się zewsząd absurdu.
  Kasia jest genialna – pełna tu zgoda, dziekuję Protest – antko, świetnie się bawiłam!

 10. Pantryjota pisze:

  il disinganno,

  Mnie się bardzo podoba, bardzo.
  Choć akurat nie Kasia, dlatego nie zamieszczę tych kilku zdjęć, której jej kiedyś zrobiłem 🙂

 11. il disinganno pisze:

  Pantryjota,

  no to Twoje poniedziałkowe szczęście;)))

 12. Kfiatushek pisze:

  McQuriosum,

  Nie wiem jak Ty, drogi McQuriosum, ale ja nie całuję powierzchni świeżo malowanych… Jakoś mi nie smakują.

 13. McQuriosum pisze:

  Kfiatushek,

  porządna szminka powinna pachnieć, być smaczna i kusić… ponadto, chyba jest jakaś różnica między lamperią świeżo pociągniętą na olejno, a atrakcyjnie umalowana kobietą, ja przynajmniej dostrzegam.
  Niestety, sa i minusy zadawania się z pomalowanymi: osobista żona może zauważyć ślady po szmince i nieszczęście gotowe… 😉

 14. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  A ja z zasady zasadniczo nie zadaję się z kobietami, które się malują, chyba że na tyle dyskretnie, że tego nie zauważam. Wszelkie inne „pacykowanie się” literalnie mnie odrzuca. Podobnie jest z perfumami. Toleruję, jeśli nie czuję 🙂

 15. McQuriosum pisze:

  Pantryś,

  różne są zboczenia… 😉

 16. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  No właśnie. Z ust mi to wyjąłeś, bo też nie lubię zapachu kau, a niektórych to kręci 🙂

 17. McQuriosum pisze:

  Pantryś,

  jak już napisałem 😉

 18. Kfiatushek pisze:

  McQuriosum,

  Masz rację co do rodzaju farby, ale ja wolę rozmawiać z człowiekiem, nie z obrazem. Nie wiem, czy wiesz, że usta są symbolem kobiecej pochwy, dlatego w wielu kulturach kobiety malują je na czerwono, bo to oznacza płodność… To tak na marginesie… Już nie będę, przepraszam!

 19. Protest-antka pisze:

  McQuriosum,
  Dzięki za wsparcie 🙂
  il disinganno,
  Ciesze się ze ktoś rozumie co mialam na mysli, a swoja drogą muszę popracowac moźe nad formą wypowiedzi -pozdrawiam

 20. McQuriosum pisze:

  jak widzę, pro-i-anty pacykarze okopali się na swoich stanowiskach i bronią ich zaciekle!
  Bobru więc niech będą dzięki, albowiem dyskusja kwitnie niczym krzaki forsycji na wiosnę, a i temperatura tejże zimowej nie przypomina.
  Mnie tam wszystko jedno, czy panna z chucią umalowana jest, czy też wprost przeciwnie, ważne, aby nadmierną malarską grą pozorów nie stępiła ostrza reflektanta!
  I nie przepraszajcie, gdyż wpędza mnie to w iście niewiosenną melancholię…
  😉

 21. McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  w słusznej sprawie, to ja zawsze i chętnie!

 22. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  U mnie forsycja kwitnie już od dość dawna, a przed chwilą wyglądała tak:

 23. il disinganno pisze:

  Rozciągając dyskusję z krzewów forsycji na tawuły obsypujące się kwieciem chciałam jeszcze tylko zauważyć, że w tym filmiku wcale nie chodziło o makijaż, moim zdaniem. Całe smaczki to te wskazywania na pędzelki – a’la product placement, infantylnym tonem: „cześć dziewczyny” albo „do zobaczenia w następnym filmiku”. Ogólny wielki obśmiew jutuberskiego codziennego życia. Sprzeciw wobec handlu pustotą i miernością, a handel ten tak wielki potrafi być, że się niewielu ludziom nawet śni. Oglądam chcąc nie chcąc, z racji wykonywania obowiązków zawodowych, dużo tego typu filmików. Ręce opadają.
  Ja więc ubawiłam się do łez tym wpisem. No ale ja się bawiłam do łez również na filmie HI-WAY kabaretu Mumio, a byłam w tym dość odosobniona… Więc może mam specyficzne poczucie humoru 😉

 24. Pantryjota pisze:

  il disinganno,

  Lepsze specyficzne, niż żadne.
  A ja się przyznam, że załączonego filmiku nie oglądałem, bo wystarczy mi nieruchomy obraz, niezależnie od tego, jak dowcipnie pani się wyraża.

 25. il disinganno pisze:

  Pantryjota,

  no to żałuj, zaiste. Tym bardziej, że go wyłączyli…

 26. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  no właśnie, kiedyś czytałam, że ten zboczeniec Hitler miał takie skłonności, aż boję się myśleć, jakie ma nasz dyktatorek

 27. McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  mnie też, albowiem ja zawsze jestem here, nawet gdy mnie nie ma.. 😉

 28. McQuriosum pisze:

  Dobranoc wszystkim.
  🙂

 29. Protest-antka pisze:

  McQuriosum,

  Piękne dobranoc wszystkim

 30. Protest-antka pisze:

  Kfiatushek,

  brawo Kwiatuszku, nasza najwyższa instancjo kobieca

 31. Kfiatushek pisze:

  Protest-antka:
  Kfiatushek,

  brawo Kwiatuszku, nasza najwyższa instancjo kobieca

  No to się zaczerwieniłam. Na policzkach!

 32. ViC-Thor pisze:

  Ludzie w Syrii giną a Oma sobie makijaż robi!
  Publicznie!

Dodaj komentarz