Anty Polska śmieszność prezesa.

    Od kilku już miesięcy PIS notuje wpadkę za wpadką. Na przykład uparcie twierdzi że kolumna Szydło jechała prawidłowo, chociaż dotarto już do co najmniej kilku bezpośrednich świadków którzy twierdzą inaczej. Dzisiaj dowiadujemy się że czarna skrzynka z auta premier nie zapisywała prędkości samochodu i dwa pozostałe auta które też miały czarne skrzynki również nic nie zarejestrowały. PIS całkowicie obnaża swoją moralność, pokazuje że takie słowa jak prawda, sprawiedliwość to jedynie slogany niezbędne w kampanii wyborczej którymi w życiu codziennym podcierają się w toalecie.

     Tyle razy udawało im się wmówić różną ciemnotę społeczeństwu, że uwierzyli że ludzie rzeczywiście są totalnymi idiotami i wystarczy dodać parę pustych patriotycznych haseł, obrzucić przeciwników oszczerstwami i wspomnieć o 500+ a społeczeństwo wszystko łyknie. To że politykom tak łatwo się udaje się wciskanie ciemnoty bardzo źle świadczy o naszym społeczeństwie.

    Są grupy interesów które na prawie Szyszki zrobiły fortunę ale polityką PIS nie przeszkadza to w zachwalaniu tej ustawy. Niby prezes kazał ją naprawić ale tak ją naprawiają jak i TK a rzeź drzew trwa w najlepsze.

    Okazało się że w otoczeniu Macierewicza jest pełno działaczy SB jak chociażby Luśnia czy Bartosik, są też powiązania z grupami interesów jak D Amato od których MON chce zakupić helikoptery. Działania Macierewicza sieją spustoszenie w Polskiej Armii. Ma on na sumieniu wiele ohydnych kłamstw, jak i wypowiedzi które nas ośmieszają np o oddaniu Egipskich mistrali Rosjanom. Czy jakiemuś patriocie przeszkadza taki szkodnik, który nie dość że nas ośmiesza to jeszcze realizując swoje interesy rozbraja naszą Armię?

    Po interwencji w sprawie kiełbasy Dudy, dowiadujemy się że PIS pilnuje internetu. Ile tutejszych wielbicieli „dobrej zmiany” za pieniądze pilnuje internetu?

     Opadła jeszcze jedna maska. Wielu z tych wielbicieli prezesa (jak podejrzewam nie za darmo, chodziło o koryto i o nic więcej), nagle twierdzi że nie obchodzi ich czy zrobimy z siebie pośmiewisko Europy i na stanowisku Prezydenta Europy może sobie być chociażby Niemiec, byle nie był Tusk. Ci którzy przez tyle lat zaklinali się że na pierwszym miejscu u nich jest dobro Ojczyzny, nagle te dobre imię Ojczyzny mają w czterech literach. Nagle nie przeszkadza im że Przyłębski był donosicielem i nie przeszkadza im że cały zarząd PKP mianowany przez PIS jest podejrzany o korupcje.

https://twitter.com/Platforma_org/status/837393906950078467

MORALNE DNO. TOTALNE ZAKŁAMANIE I OBŁUDA.

    Mimo nagromadzenia się mnóstwa problemów, dodać należy jeszcze ogromny przyrost długu, nieprzygotowaną reformę edukacji która ma obowiązywać za parę miesięcy czy spór o praworządność z UE i wiele innych, prezes daje hasło do kolejnej szarży. Tym razem na Tuska. Atak zupełnie bezsensowny i skazany na totalną porażkę, Kaczyński po raz kolejny oberwie od Tuska, ale PIS nie może się zatrzymać. PIS potrafi jedynie atakować a kompletnie nie radzi sobie zabezpieczeniem pozycji a w defensywie to on zupełnie leży. PIS jest mistrzem w atakowaniu, czyli w zdobywaniu władzy ale kompletnie nie radzi sobie w jej sprawowaniu. PIS musi atakować Tuska aby przykryć bieżące problemy. Co ma powiedzieć? pieniądze na 500+ które zostawiła im PO się kończą, mieszkań+ to może za parę lat będzie kilka a po półtorej roku zdecydowali że wprowadzą plan widmo Morawieckiego o którym wszyscy słyszeli a z którego nic nie wynika.

    Teraz należy się spodziewać jak eksperci Macierewicza będą jeździć po Europie z parówkami, pustymi puszkami i miernymi wyliczeniami i dowodzić winy Tuska. Tą żenadę pokazał TVN.

https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-nie-czyste-teorie,683172.html

    Kandydatura Jacka Saryusz-Wolskiego to parodia i śmieszność. Nikt oprócz prezesa i jego pachołków go nie popiera i nie ma najmniejszych szans na wygraną. Jedynym celem tej kandydatury jest uniemożliwienie objęcie przez Polaka najwyższego stanowiska w UE. PIS w imię własnych interesów kupczy interesem Narodu. Dla Kaczyńskiego liczy się tylko jego ambicja bycia panem Polski i dla jej zrealizowania sprzeda nas każdemu kto mu w tym pomoże. Niestety istnieje grupa polaków wywodząca się kultury konfederacji targowickiej która dla realizacji swoich ambicji jest gotowa Nas Polaków zniszczyć.

Zawsze warto być człowiekiem

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Ładnie obnażyłeś to tałatajstwo

 2. vannelle pisze:

  Nie obędzie się bez Nowego Oświecenia.

 3. McQuriosum pisze:

  vannelle,

  kto wie, może powstanie wtedy taki wierszyk, wzorowany na rymopisarstwie z czasów Targowicy:

  warchoł prezes zwąchał linkę,
  wolał proszki niż drabinkę

Dodaj komentarz