Atak kamieniem łupanym i własną bronią, czyli granica wstydu

Właśnie czytam, że po ataku kamieniami jeden z naszych żołnierzy trafiony został w hełm. Po tym ataku hełm nadaje się do kasacji, ale jego właściciel żyje. Media donoszą, że na granicę zwożone są całe ciężarówki kamiennych pocisków, więc dobrze by było dostarczyć partię zapasowych hełmów, bo licho nie śpi. Inny nasz żołnierz zginął w wyniku przypadkowego postrzału, choć na razie nie wiadomo, czy sam do siebie strzelał, czy to sprawka jakiegoś kolegi. Może nie wydawać jednak tym chłopakom ostrej amunicji, bo przypadek aktora Baldwina uczy, że bywa to śmiertelnie groźne. Podobno szykuje się jakiś szturm na płot w Kuźnicy, zapewne przy użyciu gałęzi i wspomnianych kamieni, a kto wie, może i gazu, choć niekoniecznie bojowego. Sugeruję w takim wypadku wyposażyć naszych w maski p-gaz i we wzmocnione siatki w rodzaju tych na motyle, które powinny się sprawdzić w wyłapywaniu kamieni. Jeśli zaś chodzi o gałęzie, to są takie specjalne maszyny, do których z jednej strony wkłada się gałąź, a z drugiej wychodzi zmielony pył drzewny. Oczywiście może się zdarzyć, że przypadkowo do takiej maszyny trafi jakiś nielegalny emigrant, ale po fakcie trudno to będzie udowodnić, a poza tym, racja i tak jest po naszej stronie.

Jest jeszcze jedna, „humanitarna” opcja:

Otóż po sforsowaniu płotu wystarczy utworzyć korytarz z żołnierzy, policji, straży granicznej i WOT, który poprowadzi emigrantów wprost do autobusów przysłanych z Monachium. Wsadzić ich w te pojazdy i ciupasem odesłać tam, gdzie są mile widziani. A zamiast płotu wykopać rów i wypełnić go jakimś paskudztwem, którego sam zapach będzie wystarczającym czynnikiem odstraszającym, No i oczywiście zainstalować nagłośnienie, przez które nadawane będą komunikaty i pieśni patriotyczne, a także chrzęst gąsienic i odgłosy katiusz. Czas Apokalipsy udowodnił, że działania na zmysł słuchu bywają bardzo skuteczne.

To tyle, bo muszę już wyjść, a po powrocie sprawdzę, czy płot runął, czy jednak stoi.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Można wzdłuż całej granicy wybudować chlewnię dla świń. Rozwiesić na tych drutach, podpartych kijami od szczotek świńskie podroby tudzież inny salceson. Świnie będą stały na straży granic skutecznie odstraszając islam.

 2. Pantryjota pisze:

  19:16
  Informacje o rzekomych autobusach, które miałyby zabrać migrantów z granicy polsko-białoruskiej do Niemiec, to niebezpieczne plotki – potwierdziło w niedzielę na Twitterze niemieckie MSZ, a także rzecznik MSW Steve Alter.

  No i duda blada…

 3. Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Przekroczą granicę nawet na świnski ryj, nie mówiąc o krzywym.

Dodaj komentarz