Bicz boży

O tym, że onegdaj w Starachowicach oraz w Warszawie  wybuchło Powstanie Warszawskie wiadomo wszem i wobec. Nieco mniej wiadomo o przyczynach zdławienia powstańczego zrywu. Dziwnym bowiem wydać się może zaiste bezprzykładna fanatyczna wściekłość, jaką panowie hitlerowcy okazali mieszkańcom Warszawy i Starachowic oraz zabudowie tych miast. Nie dość, że w bestialski sposób się panowie hitlerowcy bronili, to jeszcze po upadku Powstania Warszawę potraktowali tak, jakby to było jakieś żydowskie getto!

Warto rozstrzygnąć kwestię, dlaczego panowie hitlerowcy okazali się być barbarzyńcami, czyli bytami obcymi na wskroś. Próbę odpowiedzi na to pytanie daje FRONDA tu:

https://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-salwowski/czy-zniszczenie-warszawy-bylo-kara-boza-za-jej-liczne-grzechy,40822.html

Nie każdy lubi czytać długie i mądre rozprawy, przeto w dużym skrócie podsumuję, iż Warszawa została rękoma panów hitlerowców ukarana za sodomię i gomorę w postaci prostytucji, homoseksualizmu oraz funkcjonowania licznych teatrów, kawiarni i kabaretów. Takich występków Pan Bóg nie lubi.

z wykształcenia i zamiłowania filolog, co według Platona oznacza miłośnika naukowej dyskusji. Wszelako mogę też nienaukowo.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. Jacek pisze:

  Ciekawe, czy ten autor ma wszystkich w domu.

 2. von Kattowitz pisze:

  Ten osobnik, Salwowski, jest dość znany jako człowiek z potężnym problemem psychicznym i fiksacją na punkcie katolskim. To jest robota dla psychiatry- wystarczy popatrzeć na buźkę:
  https://alexjones.pl/media/k2/items/cache/b3ef5d519f6497d5865dba23e23dd336_XL.jpg

 3. Pantryjota pisze:

  Czyli Niemcy wykonali wyrok Boży? No cóż, ktoś musiał i padło akurat na tych nieszczęśników. Biskupi wiedzieli, dlaczego prosili w swoim czasie o wybaczenie.

 4. Samuela pisze:

  Wychodzi na to, że pan Hitler to anioł.

 5. Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Anioł zagłady rzecz jasna.

 6. Kfiatushek pisze:

  Czyli nie importujmy ISIS, bo sami mamy już „bożych wojowników”? Autorowi z Frondy polecić można dobry zakład zamknięty z miłą obsługą i całodobową ochroną. Swoją drogą nie wiem, co gorsze: szariat czy katolicyzm.

 7. Wito pisze:

  W wersji strony frondy otwartej u mnie ukazała się pod tym przegłupim artykułem reklama implantów zębów. No i słusznie, bo mnie moje uzębienie mocno się poluzowało po lekturze tych bzdur.

 8. ViC-Thor pisze:

  von Kattowitz,

  Ma bardzo ładnie zryty beret.
  Pasuje do kolejki…

 9. ViC-Thor pisze:

  Samuela,

  Podobaj mi się gdy ktoś tak pierniczy, gorzej gdy inni traktują go poważnie.
  Widać psychiatrów w Polsce brak.

Dodaj komentarz