Co dzień to nowy wróg.

Gotowało się w tej sprawie w okolicach okołokuchtowych od pewnego czasu ale teraz dostali do ręki świeżo wykuty oręż. Transplantologia to kolejny spisek szatana. Kolejny „ojciec” się wypowiada i odpala kolejną racę tutaj . Naprawdę robi się ciemno wokół . Niedługo przy biernym postękiwaniu tzw. normalnych wprowadzą nam tu pełne średniowiecze.
Róbmy coś.

Jestem z Katowic. Olewam RAŚ-owców, Nie znoszę polo-katolo ( taka kultura ludowa )

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota pisze:

  Chyba chodziło o okolice „okołokruchtowe” ?

  A w Szczecinie radni zakazali plaży dla nudystów, choć po sąsiedzku przez granicę takowa istnieje i ma się dobrze.
  Może związek jest niewielki, ale Niemcy właśnie zostali mistrzami świata, a my jesteśmy chyba gdzieś tak ok. 70 miejsca.
  No i mają póki co bezpłatne autostrady, a nawet jak będą płatne, to i tak opłaty będą niższe niż u nas.
  Ale może to dlatego, że im własny Papież nie zdążył za bardzo zaszkodzić.

 2. krawcowa pisze:

  A może to znak naszych czasów, podważamy autorytety, rewidujemy dotychczasowe zasady, łamiemy normy a w drugą stronę, zwracamy się do surowych praw ustalonych przez religię. Zakładamy sobie kajdany pokutne i stajemy się niewolnikami, bo przecież tylko człowiek niewolny może zaznać prawdziwej wolności, tak jak ten który głodował, wie, czym jest jedzenie 🙁

 3. von Kattowitz pisze:

  krawcowa:
  .. a w drugą stronę, zwracamy się do surowych praw ustalonych przez religię. Zakładamy sobie kajdany pokutne i stajemy się niewolnikami,bo przecież tylko człowiek niewolny możezaznać prawdziwej wolności, tak jak ten którygłodował, wie, czym jest jedzenie

  Problem polega nie na tym że „my” nakładamy sobie kajdany, ale na tym że to nam różnego rodzaju Oka i Terlikowski starają się owe pokutne itd. nałożyć. Zupełnie nie rozumiem argumentacj jak wyżej ?

 4. Pantryjota pisze:

  von Kattowitz,

  Krawcowa „odgrażała się”, że już nie będzie pisać, więc trzeba jej wybaczyć tę prowokację :))

 5. Pantryjota pisze:

  krawcowa,

  Poczytaj sobie dzisiejszą Wyborczą, jak to z tym młodzieńcem było.
  Najgorsze jest to, że w brudne knowania katooszołomów wciągana jest młodzież, która oczywiście nie jest na tyle wyedukowana, żeby odróżnić śmierć mózgu od stanu śpiączki. Co oczywiście nie oznacza, że wolno im wypisywać brednie na transparentach.

  https://wyborcza.pl/1,75478,16329338,Smierc_Kamila_na_zywo__czyli_fanatyzm_religijny_wstrzymuje.html#CukGW

 6. von Kattowitz pisze:

  Pantryjota,

  Czytałem ale temat jest, że tak powiem nadęty x3 na ulubionej mojej Frondzi.
  Szaleją coraz bardziej……… Oczywiście postacią kluczową jest podobnie jak w GW ten tam jakiś kolejny tatuś co to studiował medycynę, śledzi amerykańskie przypadki i się zna. Przez grzeczność nie informuje, że podobnie jak Natanek ma łącze ( sztywne ? ) do Chrystusa, który go instruuje co i jak. Koniec zbliża się powoli i nieuchronnie. Wahadło Filipiny może i działa ale z uwagi na wielką długość okres wahań ma bardzo długi. Boję się że mogę nie dożyć.

 7. Pantryjota pisze:

  Ja dziś oglądałem przez chwilę „na żywo” tego Talara. Wystarczyło, że wypowiedział 3 zdania i wszystko jasne. Kolejny oszołomiony przygłup o wielkim mniemaniu o sobie. Wczoraj inny profesor transplantolog z W-wy powiedział o nim cyt ” nie zna się”, co i tak było dużą łaskawością z jego strony, bo mógł go przecież zrugać jak burą sukę.

 8. krawcowa pisze:

  von Kattowitz,

  a ja nie rozumiem , jak można nie zrozumieć, że chodzi mi o MY, w sensie ludzie, i odniosłam się do ogółu wydarzeń a nie tylko tego o czym Pan pisze, proszę nie brać tego tak …osobiście 🙂

 9. Pantryjota pisze:

  krawcowa,

  Posłuchaj sobie lepiej:

Dodaj komentarz