Coś za coś, czyli starcie koronawirusa z wirusem PiS

Moi drodzy,

Tak sobie właśnie pomyślałem  w związku z pandemią tuż po śniadaniu, że być może wirus pokona państwo PiS. Państwo, z którym osobiście się nie identyfikuję, podobnie jak Państwo, którzy zaglądacie na to forum. Upadek państwa oczywiście będzie bolesny dla wszystkich, ale w ostatecznym rozrachunku bilans może jednak okazać się dodatni, czyli propaństwowy. Jeśli zaś przy okazji „przetrzebiona” zostanie również katolicka wierchuszka, to w serca „cywilnych” wiernych zakradnie się być może zwątpienie w istotę najwyższą, gdyż wątpić jest rzeczą ludzką, a człowieczeństwa nie można przecież odmawiać  nawet krajowym katolikom.  Zaś kiedy już to wszystko pierdyknie i nierząd będzie próbował ewakuować się z tonącego okrętu, korzystając z funduszy wcześniej zgromadzonych na prywatnych kontach za granicą, to rzeczą zdrowej części społeczeństwa będzie wyłapanie tych cwaniaczków i skierowanie do pracy fizycznej w zakładach zamkniętych, najlepiej przy utylizacji maseczek itp. czynnościach, nie wymagających specjalnych kwalifikacji. Były minister zdrowia, wówczas już zapewne odporny na śmierć, po wielokrotnym zakażeniu i wyzdrowieniu, będzie mógł nawet pełnić funkcję palacza w piecu, gdzie żywym ogniem płonąć będą jego słynne respiratory, których nigdy nie dostarczono, ale za to dobrze za nie zapłacono. Czy się ogrzeje przy takim ogniu w mroźną zimę, to już zupełnie nie moje zmartwienie.

Póki co, nierząd znów zamyka pływalnie i siłownie i przy użyciu siły co bardziej wrażych „kontestatorów” systemu, nawet tych, którzy kiedyś byli w tej samej bandzie. Ci mdleją przy funkcjonariuszach CBA, zamiast po prostu się zastrzelić, no ale nie każdy ma wystarczająco wiele odwagi cywilnej i nie każdy ukrywa pistolet w toalecie. Swoją drogą ciekaw jestem, czy naczelnik trzyma swój mały pistolecik pod poduszką, czy raczej w kocim posłaniu, no ale o tym dowiemy się po fakcie. Chyba, że wcześniej przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszka – Wolskę, idąc za głosem tweetera, na którym Lech Wałęsa pisze tak:

Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami .Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji.

https://wiadomosci.wp.pl/jest-zleceniem-na-morderstwo-mazurek-ostro-o-wpisie-walesy-6565314389711520a

Ja też zawsze ostrzegałem, co zresztą jest zarchiwizowanie i w razie czego do okazania.

Jakby tego było mało, nakaz używania maseczek w samochodach nie będzie obowiązywał tylko dzieci do lat 5, ale już ich rodziców jak najbardziej. Myślę, że chodzi o to, aby uniemożliwić kochającym się małżonkom całowanie w usta w trakcie jazdy, co jak wiadomo, często prowadzi do tragicznych w skutkach wypadków. Co prawda żona ( że o kochance nie wspomnę) może się nieco schylić i całować coś innego, no ale jak się kończą takie praktyki wiedzą Ci, którzy czytali Świat wg .Garpa.

Niebawem odbędą się też wybory w USA, których raczej nie wygra „kumpel” naszego prezydenta, a ten nowy ma podobno wprowadzić w Ameryce komunizm, przed czym ostrzega obywatel niepolski ze swojego wc:

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami. Urzędujący prezydent Donald Trump zmierzy się z kandydatem demokratów Joe Biden’em. Wojciech Cejrowski w felietonie na łamach „Do Rzeczy” pisze, co dla Stanów Zjednoczonych oznacza zwycięstwo demokraty.

„Najbogatszy kraj świata może się w ciągu pięciu lat zamienić w marksistowskie piekło. I nie potrzeba do tego inwazji z Chin, wystarczy Antifa oraz jej zbrojne ramię BLM, które napada” – stwierdza podróżnik, przywołując historie państw Ameryki Południowej.

A ja pamiętam, jak w swoim czasie wstyd napadał niejakiego Golonkę z powodu obecności niejakiego Pantryjoty na pewnym salonie, no ale to było tak dawno, że już się nie liczy. Wtedy zresztą też się nie liczyło, ale za to było wesoło.

I może jeszcze będzie, jak Bóbr da, czego Państwu i sobie serdecznie życzę z tego miejsca, które widać na zdjęciu:

Pantryjota

 

 

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
  1. Quartz pisze:

    Utylizacja starszego pokolenia Polaków idzie Pisowi koncertowo. Per saldo to opłacalne. Ileż rent, emerytur i zasiłków nie będzie trzeba wypłacać. Ileż zaoszczędzonej kasy będzie można prze….. Miejsca wystarczy dla całego batalionu sasinek.

  2. Pantryjota pisze:

    Quartz,

    Mnie jeszcze nie udało się zutylizować, więc czasem coś piszę.

Dodaj komentarz