Czarne chmury nad kapciowym kremówkowego

Coś się uwzięło na naszych purpuratów, bo gdy tylko jeden trafił do szpitala i podobno nie ma z nim kontaktu, to natychmiast wrogie media polskojęzyczne emitują film o kolejnym, nieco młodszym, ale za to jeszcze bardziej zasłużonym dla swoich:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kardynal-stanislaw-dziwisz-oskarzany-o-tuszowanie-pedofilii-w-reportazu-tvn24/70dvdld,79cfc278

Jak tak dalej pójdzie, to pewnie wkrótce wyjdzie na jaw, że pochówek na Wawelu wcale nie był za „co łaska” i że być może ktoś musiał zrobić onemu laskę i że raczej nie była to kobieta. Inna sprawa, że temu o którym sobie pomyślałem, wcale nie musiało po wszystkim zbierać się na pawia, bo jest wielce prawdopodobne, że przyjemność była obopólna, choć grzeszna wg. Księgi Kapłaństwa:

Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Jakby jednak nie patrzeć, to kardynał dał jasny sygnał, że seks ciągle mu w głowie, zwracając się do dziennikarza per „nadobny młodzieńcze”. Zastanawiam się tylko, czy w ten sposób dał do zrozumienia, że TVN może mu skoczyć na ten jego kapelusz, czy może raczej chciał zasugerować, że nie kontroluje już aparatu mowy i że wkrótce kontakt z nim zostanie utracony, podobnie jak z Gulbinowiczem, a wcześniej – co prawda chwilowo – z mec. Giertychem. Jakoś nie wierzę, że rzuci się z okna tego swojego skromnego mieszkania z okrzykiem „dla jego bolesnej męki” na ustach, ani że zje kremówkę z arszenikiem. Takie indywidua zazwyczaj nie mają honoru i do końca liczą na cud.

Znający się na rzeczy piszą, że jak dobrze pójdzie, to w Polsce wkrótce nie będzie już kardynałów z uprawnieniami, co mnie akurat wcale nie martwi, gdyż uważam, że kardynałowie są nam potrzebni jak bobru rower i to całe pozostałe towarzystwo takoż.

Na koniec tylko dodam, że „kapciowy kremówkowego” to nie jest moje określenie, tylko jednego z komentatorów pod informacją o grzesznym do bólu jąder Dziwiszu. Ale spodobało mi się, więc je wykorzystałem bez krępacji.

A tak wygląda dziś strona internetowa GW:

Jak widać, temat jest rozwojowy.

Pantryjota

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11)
 1. Quartz Quartz pisze:

  Jak się go dobrze przyciśnie to może się okazać że święty nie był taki święty.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Może w dybach na rynku?

 3. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Dlaczego by nie !!!. Od dawna wiem że to wyuzdana czarna mafia od zarania swoich dziejów. Zbudowana na zakłamaniu, obskurantyzmie i zbrodni.

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  A potem pręgierz i chłosta, też na oczach gawiedzi.

 5. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Jeśli chodzi o „wdowę” to adekwatnym wyrokiem byłby wyrok który wykonano na Marii Antoninie.

 6. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Ciekawe jakie tuzy pisowskie będą hehehehee…w polskim klonie tej komisji. Może sam don Antonio będzie przewodniczył razem z „salcesonem”

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Obawiam się, że klon umrze, zanim się narodzi.

 8. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Jest taka możliwość, ale mleko się już wylało. Ciekawe kogo następnego poświęcą. Suweren jest coraz bardziej wkurzony.

  Ps. Kaczor już zasiadł okrakiem na barykadzie i w końcu to on zerwie konkordat.

 9. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Twierdzi, że od lat szeptano o ciągotkach katabasów. Jak wiedział to niech teraz wypi…la

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Wyrok można by wydać za sam wygląd.

 11. Avatar Kfiatushek pisze:

  Ja błogosławię Dobrego Bobra, który 30 lat temu wyprowadził mnie z „domu niewoli” i obdarzył aktem apostazji. Dzieci były bezpieczne!

 12. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Ukazywanie kościelnej pedofilii jest atakiem na Kościół i ma związek z satanizmem, pedofile w koloratkach mogą być komunistycznymi agentami, a ofiary przestępstw pedofilskich niepotrzebnie idą do mediów, skoro mogą takie rzeczy załatwiać po cichu – to wnioski z wywiadu ojca Tadeusza Rydzyka dla „Naszego Dziennika”, który ukazał się podczas minionego weekendu

  https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/12-cytatow-ktore-obrazuja-jak-rydzyk-postrzega-walke-z-koscielna-pedofilia/2crck82,79cfc278

 13. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Chciałem napisać patę brzydkich komentarzy o
  Gulb
  -inowiczu

  O on wziął i pdszedł do krainy wiecznych łowów…

  Ten akurat pewnie marzył o jakimś jędrnym piętnastolatku…

  Hhhhhhhhhaha…

  Albo coś koło tego…oscylacyjnie…
  Pod sutanną nie trzeba mieć bielizny…

Dodaj komentarz