Debil plus. Ch…rust plus

Suweren został zgwałcony przez piSSpolityków za pośrednictwem mediów już tyle razy że nie mam ochoty tego wszystkiego sobie przypominać.

Najczęściej gwałci przez uszy i trochę wizją jednak minister Zero z SSolidarnej …sski. tyle razy ile to zero manipuluje (czyt kłamie) faktami , ile musi uzasadnić gwałcenie głównie Konstytucji. Ale to teraz banał, najgorsze jest to że zakup i korzystanie z Pegasusa na zlecenie podwładnych tego zzeerra – też już jest powoli banałem. Putin ze swoim atakiem soadł z nieba jak najlepszy prezent gwiazdkowym. Dla tych SSolidarnie piSSowych.
Ostatnio jednak zdarzył się gwałt absurdalny. Za pośrednictwem mediów.

Polski suweren może zbierać chrust w lesie!!!
Ale też musi zapłacić. Ile?
podobno 12pln za kubik.
qrva…
a gdy pozbieram sobie drewno wyrzuxone przez fale na plaży to mam biec do Urzędu Morskiego i tam płacić???
a jak to drewno przydryfowało z Obwodu Kaliningradzkiego to mam lecieć do Putina i mu płacić może jeszcze w rublach?? Jak za gaz???
As Szyszko poległy minister który dał zezwolenie na rżnięcie lasów przewidział takà koniunktórę? Na zbieranie gałęzi? Może dlatego tak kazał wysprzątać te lasy?

Okazuję się ża ja w moim lesie mpgę wyciąć maksimun 1/4 drzew (jedną czwartą) i to po pokazaniu paluszkiem przez leśniczego…
Ale zbieranie gałęzi jest do 24cm średnicy. Na swoim mogę… chyba same słupy zostawię…

(sorki za błędy, ledwo widzę wyświetlac)

jestem ktory jestem, ale mnie nie było i kiedyś nie będzie i tak mi dopomoże Budda i Bobry.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Przychylam się do stwierdzenia że pisowszczyzna a SP to w większości debile. Kłapią dziobami na prawo i lewo tylko po to by zaraz prostować to wydalili z siebie.

 2. ViC-Thor pisze:

  Quartz,
  Tak jak pedofile w kościelnej organizacji powodują zniechęcenie do watykańskiego zwierzchnik twą. Tak sam minister Zero zniechęca do patriotyzmu.

 3. Pantryjota pisze:

  Lokomotywa z ogłoszenia 🙂

Dodaj komentarz