Dokąd nas prowadzi Kaczyński?

     Oślepieni blaskiem Pana swojego i wyzwoliciela, podążają za nim męczennicy wyklęci niczym Hiob znosząc cierpienia i porażki jakie na nich zsyła Pan ich, w nadziei że ich wierność i wiara zostanie po stokroć wynagrodzona.

     Problem w tym że prezes nie jest Bogiem a upartym durniem który zawsze chce postawić na swoim. Od półtorej roku Kaczyński ma więcej władzy niż niejeden Król Polski i zamiast zrobić z niej użytek i zrobić coś pożytecznego, to on nadal walczy z wiatrakami. Jest podobno układ postkomunistów którzy w dodatku są wstrętnymi kapitalistycznymi wyzyskiwaczami i w dodatku są to zdrajcy i jakby tego było mało są jeszcze podłymi Niemcami czyhającymi na zniewolenie prawdziwych Polaków. Oczywiście kryterium czy jesteś prawdziwym Polakiem czy może takim Niemieckim jest w uwielbieniu partii jego, która to jest wyznacznikiem prawdziwej Polskości.

image

     Te wypowiedzi Kaczyńskiego są tak absurdalne że aż trudno uwierzyć że ktoś te bzdety kupuje a niestety takich w Polsce nie brakuje.

KIEDY W KOŃCU CZĘŚĆ NARODU OTUMANIONA CHORĄ TĄ IDEĄ JEGO, WYTRZEŹWIEJE I PRZEJRZY NA OCZY.

    Polska się sypie, wychodzą afery korupcyjne, zadłużenie kraju podskoczyło o 11% w rok, inwestycje spadają trzeci kwartał z rzędu, najważniejsze osoby w państwie ulegają wypadkom i można by wymieniać wiele innych przykładów.

https://przestrzen2.salon24.pl/762272,gdzie-sie-podzialy-miliardy-co-pis-chce-ukryc-zaczynajac-wojenke-z-europa

     Polska pod wodzą szaleńca dostaje kompromitujących porażek, staje się tylko jakimś odizolowanym dzikim krajem gdzieś pomiędzy Rosją a Niemcami, staje się tylko pionkiem z którym nikt się nie liczy i po utracie którego nikt nie będzie płakał.

     W Polsce obecnie na nic kwalifikacje, wiedza, umiejętności czy dobre pomysły, obecnie liczy się jedynie partyjniactwo i dobro partii nad dobro Narodu.

DOKĄD NAS TO PROWADZI? PREZES CHCE ZROBIĆ Z PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ PAŃSTWA POLSKIEGO JAKĄŚ ODIZOLOWANĄ BIAŁORUŚ.

    Wszyscy w Europie doceniają Tuska ale w Polsce takich sukcesów się nie wybacza. Polak ma być męczennikiem umierającym za słuszną sprawę prezesa a nie najważniejszą szychą Europy, ze zdaniem które cały słucha i ze zdaniem którym liczą się największe potęgi gospodarcze. A prezesik którego zdanie jedynie jego wyznawcy traktują poważnie przedstawia go jako obrzydliwego Niemca.

     Ile to razy jeszcze wyznawcy PIS muszą dostać upokarzających kopniaków w zadek, ile to jeszcze musi zostać wypowiedzianych przez prezesa kłamstw i nienawiści by złamać wiarę wyznawców w Pana swojego?

                                                      image

     W Polsce toczy się walka między tymi którzy nie chcą być pachołkami Kaczyńskiego a tymi którzy takimi pachołkami chcą być aby Pan ich podniósł z kolan.

Trzy przykazania prawdziwego patrioty konserwatysty:

-po pierwsze, prezes ma zawsze racje,

-po drugie, prezes ma zawsze racje,

-po trzecie nawet jeżeli masz odczucie że może prezes nie ma racji to i tak obowiązuje punkt pierwszy ewentualnie drugi.

     I jeszcze jedno przykazanie daje wam abyście prezesa swojego miłowali jak siebie samego i by obca wam była barbarzyńska krytyka partii jego.

Zawsze warto być człowiekiem

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. McQuriosum pisze:

  odpowiedź do zaakceptowania przez wyznawcę: do krainy szczęśliwości !
  odpowiedź neutralna: tego nikt nie wie, z prezesem włącznie…
  odpowiedź właściwa: tam, gdzie sam zmierza, czyli do izolatki, z kratami w oknie.

 2. slej pisze:

  Wiedzie ich i nas przy okazji gdzieś byle do przodu, tylko zagubił się i należy zadać pytanie: prosto to którędy?

 3. McQuriosum pisze:

  slej,

  uważasz, że da się na wstecznym do przodu?
  😉

 4. Quartz pisze:

  Myślisz, że ten tekst wpłynie na debili?

 5. slej pisze:

  McQuriosum,

  „uważasz, że da się na wstecznym do przodu?”
  wszystko zależy od punktu odniesienia. Według PIS idziemy do przodu a z naszego punktu widzenia uwsteczniamy się:)

 6. slej pisze:

  Quartz,

  „Myślisz, że ten tekst wpłynie na debili?”
  Myślę że nie ma innego wyjścia jak wyśmiewać ich profesjonalizm. Oni już dawno stracili pewność siebie a teraz należy uświadamiać im co poczynili.

Dodaj komentarz