Du.a zdradził po raz kolejny

W Pisie szok i zgrzytanie zębów po ostatnim wecie prezydenta, które nie pozwoli na zdegradowanie naszego pierwszego i jedynego kosmonauty, a przy okazji wesprze moralnie żonę gen. Kiszczaka i córkę gen. Jaruzelskiego, Monikę zresztą. Ta ostatnia udzieliła była wywiadu, w którym zapowiada ubieganie się o jakieś mandaty, choć póki co nie będą to mandaty do Sejmu. Jednak od czegoś trzeba zacząć, bo przecież nawet szanowny tatuś nie od razu został generałem, ani tym bardziej 1 sekretarzem.

Wyobrażam sobie nastroje tej części narodu, która jednego dnia „upodlana” jest informacjami o demontażu tabliczek  z imionami i nazwiskami współczesnych „świętych” a już w dzień później okazuje się, że nie będzie można oficjalnie obrzucać kupami grobu szeregowca Jaruzelskiego, przeniesionego gdzieś w szczere pole i pozostawionego na pastwę miejscowych autochtonów. Zresztą nie muszę sobie wyobrażać, wystarczy poczytać:

Nie zgadzam się, aby prezydent Duda przemawiał na 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Nie o taką Polskę moja babcia walczyła. Zostań sobie prezydencie 10 kwietnia z kolegami z WSI. Nie wycieraj sobie gęby nazwiskiem mojej babci – napisał Piotr Walentynowicz, wnuk śp. Anny Walentynowicz, która zginęła w Smoleńsku.

W tej sytuacji takim sobie tylko pocieszeniem może być fakt, że suweren już oficjalnie będzie mógł zrzucić się na dwie baterie Patriotów, które dotrą do nas w czasach, gdy po Kaczyńskim i jego bandzie zostanie już tylko gigantyczny kac. Podobno mają kosztować 5 mld dolarów i jest to śmieszna suma wobec 200 mld zielonych, za które jedno pustynne państwo funduje sobie właśnie elektrownię słoneczną:

https://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/30588/200-gw-to-ma-byc-najwieksza-na-swiecie-elektrownia-fotowoltaiczna

No ale każde państwo ma własne priorytety, a naszym jest straszenie Ruskich, jak przysłowiową starą babę kożuchem. Na pewno śmiertelnie przelękną się tych dwóch baterii i na wyścigi oddadzą nam Tupolewa z przyległościami, czyli jak dobrze pójdzie, z zaginioną w walce o narodowe ideały nogą najważniejszej osoby po swoim bracie. To potwierdzi starą prawdę o tym, że kto nie ma w głowie, ten ma w nogach.

Pantryjota

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. Krakowianka Jedna pisze:

  Ja tam jednak dobrze pamiętam weto Du..y w lecie i… jak się cała historia skończyła. Taki to trick sobie znaleźli na spadające sondaże: sondaż spada, Du..a wetuje, naród dostaje orgazmu z powodu uniezależnienia się Du… y i, jak pajacyk na gumce z powrotem sobie przypomina, kto mu 500+ dał i obiecał mieszkanie +, Pisiaki wysmażają nową wersję ustawy, równie gównianą jak poprzednia, Du…a bez mrugnięcia okiem kłamie, że „jest wyraźnie lepsza niż tamta” i kupuje PiSowi kolejne parę miesięcy na kolejną „rundę” nagród.

 2. krawcowa pisze:

  Też uważam Krakowianko, że to tylko zasłona dymna 🙁

 3. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Ale część elektoratu przechodzi do Antosia, czyli jedność staje się fikcją i to jest dobra wiadomość.

 4. Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  No i jeszcze jedna dobra wiadomość w osobie Nowackiej Juniorki i jej „akcji antyklerykalnej”. W każdym razie coś się rusza, tyle, że Du…a w tym ma du…any udział 🙂

 5. Protest-antka pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Chciałabym być optymistką ale zgadzam się z Tobą -mam całkiem podobne odczucia, ta banda zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy- są jak kleszcze -nie ma na nie sposobu i sieją spustoszenie jak szarancza

 6. Pantryjota pisze:

  Protest-antka,

  Na kleszcze jest mnóstwo sposobów. Najlepszy dowód, że moje psy nigdy nie złapały kleszcza, choć tych ci u nas dostatek.

 7. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Akcja antyklerykalna? Jakieś szczegóły poproszę, może wesprę moim Bobrzym autorytetem.

 8. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  Oby Twoje słowa okazały się prorocze 🙂

 9. Pantryjota pisze:

  Protest-antka,

  Mogę zgłosić się na proroka we własnym kraju 🙂

 10. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  Twoje psy są nieśmiertelne? Znam ludzi, którzy nie mogą sobie poradzić ze skutkami boreliozy czy innej cholery , znałam tez kilka psiaków które odeszly juz do lepszego świata przez kleszcze

 11. Pantryjota pisze:

  Protest-antka,

  Jak kleszcz zarazi, to faktycznie jest problem. Rzecz w tym, żeby ograniczyć mu taką możliwość. Moje psy w sezonie kleszczowym dostają doustne tabletki raz na dwa miesiące i spokój. Nie są tanie, ale leczenie z pewnością wychodzi znacznie drożej.

 12. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  A zapuścić brodę ,zaczniesz ćpać ? Zdajesz sobie sprawę czego się podejmujesz? Chociaż osobiście wolałabym słuchać tylko takich proroctw

 13. ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Jakie to tabletki?

  Są takie dla ludzi?

  Śmierć aktora Priwienzewa( o ile dobrze pamiętam nazwisko).

 14. Pantryjota pisze:

  Protest-antka,

  Brodę już miewałem. Kiedyś zawsze na zimę. Ale mi przeszło.

 15. Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Bravekto – dla ludzi nie ma. Ludzi się tylko szczepi od odkleszczowego zapalenia mózgu. Nie ma takich środków, które by zabezpieczały przed ugryzieniem.

 16. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  a sezon na kleszcze kiedykolwiek się kończy? słyszałam o nich nawet zimą

 17. Protest-antka pisze:

  ale taką długą, jak prawdziwy prorok? 🙂

 18. Pantryjota pisze:

  Protest-antka,

  Pokażę Ci, jak znajdę. Gdzieś tu nawet jest na forum..

 19. ViC-Thor pisze:

  Dzieci Sancheza…
  I
  Paranoid B.Sabbath.
  Dobranoc.

 20. Protest-antka pisze:

  Pantryjota,

  szkoda, że nie wynaleziono tabletek na pisowską głupotę, bo teraz to raz straszno raz śmieszno, jak w domu wariatów

 21. McQuriosum pisze:

  Nie podniecajcie się, komunikat za jakiś czas może brzmiec tak:

  – JE Prezydent Du…a w ramach realizacji istotnych idei został po raz kolejny wysunięty przez tow. Prezesa i naszą Partię na czoło i ważny odcinek kluczowych przemian społeczno-politycznych i moralnych Kraju, realizując ambitny plan tworzenia nowego kośca moralnego powstałego z kolan Suwerena Narodowego, poprzez systematyczne uelastycznianie priorytetów i celów!
  Jego poświęcenie dla Kraju i Suwerena nie zostanie Mu nigdy zapomniane!

 22. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Albo tak:
  Cześć jego pamięci.

 23. McQuriosum pisze:

  tak czy inaczej: jak się nie obróci, zawsze będzie obes…
  PS
  osoby wrażliwe na sugestie przepraszam, ale rozmawiamy tu o politykach, bez guana sie nie obędzie.

 24. Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Jest duża akcja na Twoim znienawidzonym FB ale prosisz, to masz :
  „Barbara Nowacka zapowiedziała złożenie do Sejmu ustawy oddzielającej Kościół od państwa. Stowarzyszenie IP we współpracy z Kongresem Świeckości ma wypracować taki projekt do końca kwietnia. Dodajmy, że pani Barbara została nominowana do The European Leadership Awards. ”

  https://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8034-barbara-nowacka-mowia-w-zduskiej-woli-o-kobietach-i-lewicy-o-planach-na-polsk-po-pis

 25. Krakowianka Jedna pisze:

  McQuriosum,

  Jak zwykle gentleman w każdym calu, ale mam wrażenie, że my tu już dawno z „wersalu” w kontekście Du..y zrezygnowaliśmy, choć i tak robimy to z wrodzonym wdziękiem 🙂

 26. Pantryjota pisze:

  Nowacka z tej waszej bandy najbardziej do mnie trafia. Reszta nie tylko że urodą nie grzeszy, ale i mądrością szczególną się nie wyróżnia.

 27. Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Naszej bandy? To znaczy… kogo???

 28. Jose Obando pisze:

  Cześć,
  nie wierzę w sztuczki J.K. bo to on wszystkim kieruje.
  To znowu zaplanowana akcja, która ma poprawić fatalne notowania z ostatnich, bodajże, trzech badań.
  Gra, która może przeobrazić sie w przegraną.
  Oby!
  Du.a z przyleglościami się zbłaźnili.
  Pozdrawiam

 29. Kfiatushek pisze:

  McQuriosum:
  Nie podniecajcie się, komunikat za jakiś czas może brzmiec tak:

  – JE Prezydent Du…a w ramach realizacji istotnych idei został po raz kolejnywysunięty przez tow. Prezesa i naszą Partię na czoło i ważny odcinek kluczowych przemian społeczno-politycznych i moralnych Kraju, realizując ambitny plan tworzenia nowego kośca moralnego powstałego z kolan Suwerena Narodowego, poprzez systematyczne uelastycznianie priorytetów i celów!
  Jego poświęcenie dla Kraju i Suwerena nie zostanieMu nigdy zapomniane!

  Wysuwanie miejsca, gdzie plecy tracą swoją szlachetną linię i nazwę, na czoło, niekoniecznie spodoba się wyborcom o bardziej wyrafinowanym smaku i zmyśle estetycznym. Wtedy poparcie może być odwrotnie proporcjonalne do zamierzeń. Kaczyński jest dla mnie typowym podwórkowym cwaniaczkiem i nie przypisuję mu jakichkolwiek zdolności do prowadzenia polityki na poziomie powyżej ulicznego. Znakomicie gra na negatywnych emocjach, ale to za mało na kraj, a już na Europę to przepaść.

 30. McQuriosum pisze:

  Poniżej zamieszczam niezwykły kawałek muzyczny, niewykluczone nawet, że skomponowany z okazji dzisiejszej okazji, ale tego nie jestem pewien, więc nie komentuję, bo i po co… 😉

  Alleluja i z du…ą do przodu!

 31. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Zgadzam się z oceną, że Kaczyński reprezentuje poziom podwórkowego polityka.
  Kombinuje jak koń pod górę i osiąga krótkosiężne cele, ale to wszystko, na co go stać.

 32. McQuriosum pisze:

  Pamiętajcie, że Kaczyński celuje ze swym przekazem do tzw. ośmielonego lumpiarstwa i jak na razie wychodzi mu to całkiem udanie.

 33. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Niektóre rymy autorowi się rozjechały, ale ogólnie przekaz słuszny, gdy chodzi o ten elektorat.

 34. McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  tu nie o rym chodzi, lecz o bezgraniczną miłość ludu płynącą prosto z serca, choć- póki co – to Jaroslaw ma usta słodsze od malin… 😉

 35. Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Nie zapominaj, że miłość może równie dobrze płynąć z du.y, a nawet w drugą stronę tym bardziej.

Dodaj komentarz