Duda walczy o wolność w USA

Dawno nie słyszany prezes zabrał głos i od razu beka:

Jarosław Kaczyński zabrał głos ws. wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. – Prezydent walczy tam o wolność, o polską wolność – powiedział prezes PiS.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wizyta-andrzeja-dudy-w-usa-jaroslaw-kaczynski-zabral-glos/6dlhzm7

Pułaski walczył, Kościuszko, a teraz padło na Dudę. Co prawda trochę dziwi, że po tylu latach rządów prezesa i prezydenta z jego nadania wciąż musimy walczyć o wolność, ale taki widać nasz do du.y los. Co gorsza, można domniemywać, że jeśli Duda umoczy, to cała ta walka zda się nic i wszystko trzeba będzie zaczynać od początku. Ja proponowałbym zacząć od chrztu, a potem już jakoś pójdzie. Tak czy owak, relikwie z Dudy i z prezesa za kilkadziesiąt będą z pewnością cenniejsze od czegokolwiek, a i włos z du.y prezesowego kota będzie dla kolekcjonerów gratką nie lada. Póki co, do win kandydata Trzaskowskiego doszedł dzisiejszy wypadek autobusu miejskiego w W-wie, który bardzo młody prowadził kierowca z wysoką gorączką. Gdy prezydentem W-wy był Lech Kaczyński, do takich wypadków nie dochodziło, a jeśli nawet, to co najwyżej po pijaku, a to jednak zupełnie inna para kaloszy.

Dziękuję za kolejną uwagę.

Pantryjota

P.S: W związku ze zbliżającymi się wyborami być może jutro też zamieszczę jakiś wpis, a jak się rozochocę, to pewnie i w sobotę.

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Boję się że dictum dopadnie USA. Upadek gwarantowany. Ostanie się tylko Kalifornia i silosy rakietowe tu i ówdzie.

 2. ViC-Thor pisze:

  ’Jutro ’ było wczoraj.

 3. Pantryjota pisze:

  Sekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu Jacek Ozdoba napisał na swoim Twitterze, że Rafał Trzaskowski powinien wyjaśnić, jakie są procedury sprawdzania kierowców komunikacji miejskiej przed rozpoczęciem przez nich pracy.

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26072482,jacek-ozdoba-po-wypadku-w-warszawie-rafal-trzaskowski-powinien.html#a=15&c=160&s=BoxNewsMT

  A nie mówiłem?

Dodaj komentarz