Forumowe statystyki

Szanowni,

Będąc właścicielem i administratorem tego forum, od lat prowadzę statystki aktywności jego czytelników, co daje pewien obraz popularności portalu, choć ograniczony głownie do ilości wejść na stronę. Co z nich wynika? Ano to, że tych wejść jest z każdym rokiem mniej, choć nie aż o tyle mniej, jak mogłaby sugerować znacznie mniejsza ilość wpisów i komentarzy, w porównaniu do czasów prosperity.

Jeśli chodzi o rok ubiegły, odnotowaliśmy 48504 wizyty, co daje średnio 4042 wejścia na miesiąc. W roku 2019 było to analogicznie 52888 i 4407, a jeszcze rok wcześniej, czyli w 2018, 65603, czyli 5466 miesięcznie. Biorąc pod uwagę te 3 ostatnie lata, rekordowa ilość wejść w skali miesiąca wyniosła 6487, a minimalne zainteresowanie ograniczyło się do 2804 wizyt.

Przypominam, że wejścia administratora nie są zliczane.

Do tej pory na portalu ukazało się 1891 wpisów i 27333 komentarze. Warto jednak wiedzieć, że pewna ich część została usunięta przez autorów, a usunięcie wpisu powoduje oczywiście również zniknięcie wszystkich przypisanych do niego komentarzy.

Gdyby portal miał charakter komercyjny, to tak niewielkie stosunkowo zainteresowanie zapewne doprowadziłoby do jego likwidacji, ale na szczęście właściciel jest idealistą, który ponad profity przekłada interes społeczny. Oczywiście byłoby sympatycznie, gdyby ci, którzy tutaj się dawniej udzielali, nadal wykazywali jakąś aktywność, a od czasu do czasy pojawialiby się nowi autorzy i komentatorzy, no ale jest jak jest i nie zamierzam doszukiwać się przyczyn takiego stanu rzeczy.

Myślę sobie, że do kolejnego jubileuszu jakoś dotrwamy, a potem się zobaczy.

Życzę wszystkim autorom, komentatorom i „niemym czytaczom” (by P.M) zdrowia i dobrego samopoczucia i nieustająco zachęcam do aktywności na forum, choć żadnych nowych argumentów na zachętę nie posiadam.

Pantryjota

 

 

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz Quartz pisze:

  Czy administrator może ponaglić maruderów ? Lista jest niezła, a działają tylko 4 awatary.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Ponaglanie raczej nic nie da. Na forum zarejestrowanych jest ok. 80 użytkowników, w tym 27 o statusie autora. Piszą i komentują ci, którzy mają ochotę.

 3. Avatar Eva70 pisze:

  <JA ZAGLĄDAM TU CODZIENNIE, ALE Z PISANIEM JEST GORZEJ, BO MAM ZAĆMĘ I DOPIERO 24 LUTEGO BĘDĘ MIAŁA ZABIEG JEJ USUNIĘCIA, WTEDY ZAPEWNE BĘDZIE MI ŁATWIEJ PISAĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE Z NOWYM ROKIEM. 🙂 <3

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Eva70,

  Jeśli zaglądasz codziennie, to może zauważyłaś wierszyk, którego kiedyś szukałaś:
  Jako ostatni komentarz do tego wpisu:

  Czy ktos mial rosyjski w szkole za Gomulki?

  Serdecznie pozdrawiam i zdrowia życzę z całego serca.

 5. Avatar Kfiatushek pisze:

  Ech, w tym zwariowanym czasie trudno jest znaleźć czas na komentarze. Czy ta cho…rna pandemia kiedyś się skończy?! Mam dość. Nie po to szłam na emeryturę, żeby wyręczać pielęgniarki i lekarzy rodzinnych. Już mnie język od tłumaczenia konieczności szczepień boli i mam odciski od myślenia na obu pólkulach mózgowych.

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  A dlaczego musisz ich wyręczać jako emerytka, tłumacząc konieczność?
  I to w cywilizowanym kraju…
  U Was też celebrytów szczepią jako pierwszych?

 7. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Eva70,

  Tak, to właśnie ja:)

 8. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  dlaczego musisz ich wyręczać jako emerytka, tłumacząc konieczność?
  I to w cywilizowanym kraju…
  U Was też celebrytów szczepią jako pierwszych?

  ==============-=

  Wlasnie???
  Kfiatushek,

 9. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  W Szwajcarii jest pewien celebryta…

  Szczepiony chyba juz na wszystko…
  ;))

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Masz myśli Romana?

 11. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Na myśli?

  Pewnie tak…

  ;))

 12. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  Jako emerytka mam obowiązki moralne (określenie w Polsce nieznane, wiem). Dlatego udzielam się w akcji pomocy osobom uziemionym w ponownym lock downie (znowu zamknęli sklepy!) i dowożę pacjentów do medyków, robię opatrunki na ciało i duszę. Na razie szczepią personel medyczny (mnie nie… buuuuuu!) i 80+ (buuuuu o mniejszym nasileniu…), więc córka już zaszczepiona Comirnaty. Pytanie podstawowe: co to jest celebryta?! U nas zaszczepili rząd, domy starców i medyków. Reszta też będzie w kolejności po tutejszym numerze PESEL, bez wyjątków. Moderna już jest (moja preferowana szczepionka) i powinnam się w lutym/marcu zaszczepić, jak dobrze pójdzie.

 13. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Jedna z definicji mówi, że celebryta to ktoś, kto jest znany z tego, że jest znany.
  Jeśli tak, to ja się nie łapię 🙁

Dodaj komentarz