Franciszek ponownie zbiera na swoją głowę gromy.

W poniedziałek w Watykanie rozpoczęła się międzynarodowa konferencja poświęcona przeludnieniu. Szykuje się niezłe rozdwojenie jaźni wśród poszczególnych episkopatów. Dotyczy to szczególnie naszych rodzimych mądrali walczących do upadłego o każde jajeczko i każdego plemnika. Już to widzę jak premierowa rozpoczyna swój monolog przed mikrofonem mówiąc: Program 500+ to nieporozumienie i pomyłka. Od Jutra przestajemy płacić dodatek na drugie dziecko. W ramach równowagi i sprawiedliwości rodzice którzy doprowadzili do urodzenia drugiego dziecka płacić będą 500 zł. Program 500 – ( minus) wychodzi naprzeciw postulatom Stolicy Piotrowej i wytycznych episkopatu. Pociesznie wyglądać będzie salto mortale w wykonaniu biskupów. Niektórym mogą z tego powodu poprzepalać się bezpieczniki neuronów. Zwrot o 180 stopni. Będzie polowanie na zygoty, a parafie rozprowadzać będą prezerwatywy i pigułki „dzień po”. Taka wizja…oh nie wcale tak nie będzie prędzej zbudują sobie w Polsce własny Watykan i będzie następna schizma. Gdy na Ziemi będzie mieszkało 12 miliardów ludzi, rok rocznie z Afryki do Europy przybywać będzie 100 milionów mieszkańców Afryki. Jestem bardzo ciekaw jak ich zatrzymają. Czy wystarczą zasieki, czy raczej potrzebne będą karabiny maszynowe lub nawet napalm. Nie mam złudzeń, że stolica Piotrowa wraz z poszczególnymi episkopatami zastosowane metody (strzelanie, napalm, gazy) opatrzą stosownymi cytatami z pisma. Wierni i tak najbrutalniejszy sposób zwalczania obcych łykną jak pelikany. Nie takie zbrodnie przeszły w historii, a najwięksi zbrodniarze zostali nawet świętymi. Jest się o co bić.

Teraz na poważnie. Problem jest bardzo, bardzo poważny, ludzi na Ziemi jest naprawdę za dużo. Stąd biorą się wszystkie teraźniejsze plagi. Ocieplenie klimatu, dewastacja środowiska naturalnego, zatrucie mórz i oceanów itd., itp. Jednym z motorów przeludnienia jest państwo watykańskie, zresztą inne religie też.

Ps. Już więcej nie piszę bo mi ciśnienie rośnie gdy napomknąłem o wątku odpowiedzialności Watykańczyków.

Nic szczególnego

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. McQuriosum pisze:

  no właśnie: Jarkowi Nobel i watykańskie „santo subito” za propagowanie konserwatywno-modernistycznego modelu rodziny!

 2. Quartz pisze:

  Gdzie by to niebożątko się schowało gdyby kilka milionów afrykańczyków stanęło na granicy.

 3. McQuriosum pisze:

  jest relatywnie malusieńki, prawie kieby rękawicka, więc nie powinno być problemów.

 4. Kfiatushek pisze:

  Kiedy 20 lat temu rozmawiałam w Afryce z przedstawicielami tamtejszego „establiszmętu” powiedziano mi wyraźnie: ci, którzy dzięki Wam dzisiaj przeżyją (byliśmy leczyć epidemię cholery), jutro przyjdą do Was po pomoc. Prorocy czy co? Każdy z uczestników akcji charytatywnej na miejscu wie, że ocalenie 1 murzyna to za 10 lat 10 murzynów wiszących u klamki zachodu. Ci, którzy płacili na pomoc dla Afryki są winni tej fali uchodźców i co by nie mówić po próżnicy: zbieramy owoce własnej naiwności. Teraz to tylko zaminować granice i odciąć od dóbr za darmo. Sprawa sama się ureguluje. Okrutne? A getta i wojna w Europie będą mniej brutalnym rozwiązaniem?

 5. Quartz pisze:

  Kfiatushek,

  Okrucieństwo będzie jak będą szturmować granice. Już widzę jak prezio na szańcu będzie pruł z karabinu maszynowego, a ojciec dyrektor będzie podtrzymywał taśmę z pociskami. Będą pruć do czarnych chrześcijan . Bóg rozpozna swoich.

 6. Kfiatushek pisze:

  Quartz,

  Ten widok powinno się utrwalić na płótnie, jak Eugène Delacroix utrwalił rewolucję francuską. Tylko z nagością bym uważała. Kobiety po kontemplacji tego obrazu mogą stać się bezpłodne!

 7. Quartz pisze:

  Kfiatushek,

  „Kobiety po kontemplacji tego obrazu mogą stać się bezpłodne!”

  Cenna uwaga

 8. Kfiatushek pisze:

  Quartz,

  Nie spełni się proroctwo Watykanu o przeludnieniu Ziemi?

 9. Amstern pisze:

  A propos, pomagalem dzisiaj bajtlowi od sasiadki. 10 klasa. Funkcje eksponecjalne czy jak im tam po polsku.
  Zadanie z podrecznika brzmialo tak: Ukraina ma 43 miliony mieszkancow i przyrost roczny -0,6%, Sudan ma 38 milionow ludnosci i przyrost 2,2% – kiedy liczba mieszkancow w tych krajach sie zrowna.
  Jako ze 10 klas to program obowiazkowy dla przecietnego ucznia, tzn. ze kazdy zna te problemy ludnosciowe. I kazdy ksiadz tez.

Dodaj komentarz