Jaki nie pozwoli

Wszystko wskazuje na to, że kościół będzie uratowany:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pedofilia-w-kosciele/aktualnosci/news-patryk-jaki-sa-ludzie-ktorym-zalezy-aby-zniszczyc-kosciol-ja,nId,2990182

To mocne wsparcie dla Patrykowego prezesa, który podobno ma odrąbywać ręce podniesione na kościół, oczywiście nie własnoręcznie, bo mógłby się przecież spocić.

Chciałem oświadczyć półoficjalnie, że ja też nie pozwolę na wykonywanie kiełbasy z Bobrów, choć oczywiście są to przypadki skrajne, być może  nawet rzadsze, niż pedofilia wśród kleru. A tak w ogóle, to ciekaw jestem, czy do panów Sekielskich zgłosiły się również jakieś molestowane zakonnice, choć oczywiście to trochę inna kategoria, bo raczej nie występująca w wieku poniżej 15 lat.

No ale jak lawina ruszy, to może i ja się zgłoszę, choć mnie osobiście ksiądz tylko kopnął z czuba w du.ę i to raczej bez podtekstu seksualnego, choć tyłeczek podobno mam zgrabny nawet dziś. Gdyby nie fakt, że już w połowie podstawówki zrezygnowałem z uczęszczania na lekcje religii, może coś by się jednak wydarzyło, a tak, pozostaje mi tylko wyobraźnia i świadomość, że na żadne odszkodowanie nie mogę liczyć.

Gdy ruszą procesy i różne parafie zbankrutują, podobnie jak to było w innych krajach, a co bardziej „chutliwi” kapłani poddani zostaną więziennej resocjalizacji, przyjdzie i czas na różnych byle jakich, bo sprawiedliwość i prawo muszą w końcu zatriumfować wespół zespół.

Tak nam dopomóż Bóbr.

Pantryjota

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11), Różności niesklasyfikowane (8)
  1. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

    Jaki ten Jaki każdy widzi, a że „my są jacy tacy Krakowiacy”, to taki Jaki co niby nie byle jaki – plakat nie byle jaki na każdym płocie, ale zawsze się znajdzie taki, co mu nie po drodze Jaki i na FB co czas jaki pojawia się obrazek taki, że Jaki jednak nie Krakowiak jaki taki i ląduje w śmietniku.
    A tak troszkę poważniej, w tym grajdołku,Jaki rozlepiony na każdym słupie gotów wygrać bo ma wsparcie starszego D…y !!! Chciałoby się powiedzieć, że „I Ty Boże to widzisz i nie grzmisz???”
    https://natemat.pl/272733,ojciec-prezydenta-jan-duda-mowi-o-ataku-na-kosciol

  2. Quartz Quartz pisze:

    Pedofilia to nie wszystko: Co z wtłaczaniem ciemnoty w głowy wiernych, co z tresurą dzieci, czy czasem wzorem irlandzkim, czy dzieci z sierocińców są sprzedawane. Czy dzieci w sierocińcach wykazują się większą śmiertelnością? Jak wygląda parafialny „przemysł” cmentarny. Jak wygląda ….hehehe.. prawdziwa lekcja religii?

Dodaj komentarz