Kto po prezesie

Życzę mu zdrowia i długich lat życia. Jednak życzenia to jedno, a praktyka to drugie. Alergia, a może coś więcej, bo to już nie pierwszy raz się zdarza i to na dodatek chyba rodzinne. Kto go zastąpi? Nikt, bo to co zostało nie ma żadnej charyzmy. Pozagryzają się nawzajem, ten dom stoi na lodzie. Szykują się następne teorie, a w zasadzie fantasmagorie. Nie wykluczone, że ktoś go podtruwa i to od dłuższego czasu. Najbardziej podejrzany jest oczywiście Donek i jego służby. Niewykluczone, że nawet samo CIA do spółki z NSA zrobiły wszystko by nie doszło swego czasu do spotkania geniusza z Bidenem. W FSB to ja nie wierzę bo nikt tak dobrej polityki, w Polsce dla Rosji nie robił i nie robi jak PiS. Wielcy ludzie mają to już do siebie, że co rusz stają się obiektem zamachów. De Gaulle ten to miał przerąbane, że już nie wspomnę nazwiska Kennedy. Co do Kennedyego to całe fatum wisiało nad jego rodziną. Polskim jego odpowiednikiem jest oczywiście prezes i jego brat zamordowany w zamachu. Miał zginąć w Gruzji, Ruscy dopadli go jednak pod Smoleńskiem w wyniku misternego planu w który zaangażowane były wszystkie dostępne środki techniczne w postaci bomb termobarycznych, specjalnych zasłon dymnych, chmur helowych, pancernych brzóz i oczywiście ruskiego bardaku. Wróćmy jednak do tytułowego pytania. Rzecznik? Absolutnie nie bo to tylko rzecznik skrojony dla jednego przywódcy. Reszta się nie liczy bo to tylko dworzanie kłapiący dziobami tylko tyle na ile prezes im pozwalał. Zastępca ? To dopiero będzie wesoło, albo zgoła wykona salto mortale i zacznie normalnie mówić i postępować bo będzie już władcą.

 

Nic szczególnego

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różne ciekawe historie (5), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota pisze:

  Słońce narodu będzie żył wiecznie, przynajmniej w sercach rodactwa.

 2. Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Na pewno pochowają go na hehehehe.. Wawelu

 3. ViC-Thor pisze:

  PłaszCZak

 4. z0sia pisze:

  Dowcip o kaczyńskim. Przychodzi jarosław do wróżki i pyta jak widzi jego przyszłość. Ta zagląda w czarodziejską kulę i mówi:
  – jedziesz ulicą, po obu stronach wiwatujące i szczęśliwe tłumy z flagami biało-czerwonymi,
  – mów dalej
  – wszyscy się cieszą i ściskają.
  – a ja łapię ich za ręce?
  – nie, trumna jest zamknięta

 5. Quartz pisze:

  z0sia,

  Prorocza wizja, jak na mam nadzieję z tych szybko się spełniających

 6. Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Kaczyńskiego będą utrzymywać przy życiu jak Breżniewa. Choćby po to, żeby mógł „namaścić” kolejnego prezydenta. Czytam właśnie, że zastanawia się, czy ma to być Szydło czy Witek:)

 7. Pantryjota pisze:

  z0sia,

  Cześć Zosia, kopę lat 🙂
  Pozdrowienia dla Ciebie i wnuczek.

 8. Wito pisze:

  To trawestacja, ale pasuje.
  Pierwszy news w głównym wydaniu Wiadomości: „Dziś, po długiej i ciężkiej chorobie, nie odzyskawszy przytomności, prezes wrócił do pracy”

Dodaj komentarz