LGBT, wychowanie seksualne i nasze dzieci

1. Gejem (alternatywnie lesbijką) nie zostaje się przez wychowanie.

2. Ze zrozumiałych względów homoseksualizmu nie dziedziczy się genetycznie, chociaż istnieje teza, że skłonności te mogą być spowodowane kombinacją odpowiednich typów wielu genów.

3. Homoseksualizm nie jest zaraźliwy. Homoseksualizmu nauczyć się nie da.

4. Normalne jest zainteresowanie własną płcią w wieku dojrzewania.

5. Osoba heteroseksualna może posiadać także skłonności homoseksualne, nie wyklucza to jednak faktu, że będzie głównie zainteresowana płcią przeciwną. Osoby biseksualne będą miały w swoim życiu zapewne partnerów obu płci.

6. Nawet niemowlęta męskie miewają erekcje i nie jest to bynajmniej oznaką choroby. Dziewczynki miewają także objawy oragzmu, na przykład wilgotnienie pochwy.

7. Dzieci w wieku przedszkolnym odkrywają sposoby osiągania orgazmu. Często też obnażają się i oglądają innych (rówieśników, rodziców, innych dorosłych…).

8. Usunięcie nauki o seksie z programu szkół podstawowych uważam za przestępstwo w kraju, w którym wiedza o tej ważnej dla człowieka czynności fizjologicznej i jej skutkach doprowadziła do tego, że rocznie kilkanaście tysięcy nastolatek w Polsce zachodzi w ciążę.

9. Najczęściej do aktów pedofilii dochodzi w najbliższym otoczeniu dziecka, a oprawcami są rodzice (matki tolerujące mężczyzn pedofili to współsprawcy), rodzeństwo, kuzyni, wujkowie, opiekunowie i sąsiedzi. Pedofilia powinna być karana jak najsurowiej. Z kastracją włącznie.

 

Notka powstała po przeczytaniu bzdur, jakie ukazały się na salonie24. Tragedią jest, że posiadanie dzieci nie wiąże się z posiadaniem wiedzy o nich.

https://www.salon24.pl/u/noseofthebeholder/941439,po-co-komu-edukacja-o-seksie

https://www.salon24.pl/u/szmarowski/937838,co-to-jest-lgbt

https://www.salon24.pl/u/twardek/939492,lgbt-w-natarciu

https://www.salon24.pl/u/jawiem/940781,homoseksualisci-sa-powszechnie-wykorzystywani

https://www.salon24.pl/u/zeszyt-w-kratke/811771,homofobia-lgbt

i wiele innych….

Złe ziele. Rośnie, gdzie go nie posiano. Ma genetyczną odporność na herbicydy. I uczulenie na głupotę.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Samuela pisze:

  Najczęściej do aktów pedofilii dochodzi w najbliższym otoczeniu dziecka, a oprawcami są ojcowie.

 2. Krakowianka Jedna pisze:

  Samuela,

  Ojcowie i… ojcowie. A swoją drogą, jakim trzeba być „zakutym łbem”, żeby nie rozumieć, że dziecko musi od najmłodszego wiedzieć, że istnieje coś takiego, jak „zły dotyk”!!!

  Kurator, która rozpętała tę burzę, zgodnie z moimi przewidywaniami jest kandydatką na ministrę.
  https://gazetakrakowska.pl/malopolska-kurator-oswiaty-ministrem-edukacji-narodowej/ar/13959238#wiadomosci

  A ja myślałam, że już osiągnęliśmy dno…

 3. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Może masz jakieś nagie zdjęcia byłej koleżanki? Albo chociaż w kostiumie na plaży? Warto by było dzieciom pokazać przed egzaminami.

 4. Samuela pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Mam oczywiście na myśli ojców spirytualnych.

 5. Kfiatushek pisze:

  I komu nie pasuje nauka o seksie w szkole? Jak czytam tych świętojebliwych prawicowców, to mam ochotę skontaktować ich z rodzicami ofiar pedofili. Za szkody na ciele nie odpowiadam.

 6. Pantryjota pisze:

  W zasadzie zgoda co do wszystkich punktów, choć co do pierwszego to bym dyskutował, bo znam np. kilka matek, które wychowując samotnie córki i synów „doczekały” się tego, że dzieci wyrosły na homo. Konkretnie 4, gdyby ktoś pytał.
  Poza tym, sporo kiedyś rozmawiałem na ten temat z fachowcami z górnej półki i oni też nie wykluczali znaczenia pewnych czynników środowiskowych.

  A jeśli chodzi o punkt drugi, to obecnie raczej właśnie genom przypisuje się moc sprawczą:

  Homoseksualny mózg i jego uwarunkowania.
  Coraz więcej danych wskazuje, że homoseksualizm jest raczej determinowany biologicznie niż kulturowo, a prawdopodobieństwo rozwinięcia się orientacji homoseksualnej ustala się co najmniej w pewnej mierze na poziomie genetycznym i w okresie prenatalnym (przed urodzinami).

  https://oko.press/gotowe-biologia-glupcze-badania-dowodza-ze-rodzimy-sie-jako-homo-lub-hetero-zycie-plodowe/

 7. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Lektura notek „salonowych” to nie jest ciekawe zajęcie, nawet biorąc pod uwagę „ciekawość naukową”. Wolę czytać choćby prof. Imielińskiego, którego kiedyś miałem okazję poznać osobiście, będąc „rekomendowany” przez znajomą panią psycholog, która chciała mnie zatrudnić w telefonie zaufania, któremu szefowała.
  No ale to było bardzo, bardzo dawno temu, gdy był w zasadzie tylko jeden telefon tego rodzaju 🙂
  Zresztą o prof. Imielińskim napisałem kiedyś notkę specjalną, o ile sobie dobrze przypominam.

 8. Kfiatushek pisze:

  Rodzimy się ukierunkowani przez geny i wpływ hormonów matki. Pisano o chromosomie X (tym od matki) w pozycji q28 i chromosomie 8, potem o 1 i 9, pisano też, że czynnik Rh(-) jest częściej spotykany u osobników homoseksualnych… Niedawno opisano gen o wdzięcznej nazwie SLITRK6 na chromosomie 13, który reguluje działanie podwzgórza zatem wpływa na instynkt rodzicielski.

 9. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Coś tak czułem, że to moje BRh+ uchroniło mnie przed LGBT 🙂

 10. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Ciekaw jestem, czy śledziłaś na salonie twórczość koleżanki Ruhli, która popełniła też kilka wpisów „na temat”. Oto jeden z nich, dość krótki, więc nadaje się jako komentarz:

  6.11.2012 Ruhla

  Pani ministra i jej wybujałe libido

  Właśnie czytam, że ministra sprawiedliwośći w rządzie Sarkozego miała równocześnie ośmiu kochanków.

  https://www.plotek.pl/plotek/1,78649,12798773,Miala_OSMIU_kochankow_w_jednym_czasie__Nie_wie__ktory.html

  To jest właśnie jedna z różnic, które dzielą nas od krajów wysokorozwiniętych.

  No bo czy ktoś może sobie np. wyobrazić ministra Gowina, mającego choć 3 kochanki? Nawet nie w jednym czasie? Dzieli nas od zachodniej cywilizacji przepaść, którą trudno będzie zasypać blogerom w rodzaju pana Terlikowskiego. Ale jakby nie patrzeć, pani minister jednak rodzi, a sypiając jednocześnie z ośmioma facetami, w znaczący sposób zwiększa szanse na poczęcie. A jakie emocje potem, gdy już zarodek się zagnieździ i tylko Pan Bóg póki co wie, który plemnik wygrał zawody. Więc może nie potępiajmy tej pani w czambuł, tylko spróbujmy dostrzec jakieś pozytywy w jej promiskuityzmie. Wiem, że to obce słowo, ale jedno chyba mogę przemycić, ku uciesze tutejszej inteligencji?
  A teraz meritum:
  Ten krótki wpis pojawia się tylko po to, żeby zwrócić uwagę na poprzedni – ukryty, którego ciężar gatunkowy jest oczywiście o wiele większy. Co nie znaczy, że mam coś przeciwko komentowaniu tej notki, bo też lubię seks :))

  Ale proszę mi bez żadnych takich tam…

  Ruhla

 11. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Albo to, łza się w oku kręci:

  27.04.2012 Ruhla

  Pełzająca rozkosz, czyli antykoncepcja spod lady

  Jak kobieta siedzi w domu zamiast podreperowywać budżet pracami zleconymi, to jej się króliki kocą na mózgu.Było kiedyś takie powiedzenie, które starsi blogerzy powinni pamiętać. Jak jeden z drugim poseł ma odchylenie in (kato) vitro to sytuacja jest o wiele groźniejsza. Więc się zastanawiam co gorsze: pełzający rokosz, czy pełzająca rozkosz.Oczywiście w kontekście ostatniej akcji z aptekarzami, których Tusk tak otumanił tymi receptami, że teraz chyba w ramach protestu postanowili ograniczyć narodowi dostęp do środków antykoncepcyjnych. Jeszcze trochę, a będziemy musieli  wrócić do płukanek kwaskiem cytrynowym i do prezerwatyw wykonywanych z jelit zwierząt gospodarskich .Ale co w tej sytuacji zrobią panowie  z miasta, którzy nie chowają żadnego bydlęcia i panie ze wsi, ktorych nie stać na cytryny ? Kiedy zakładałam bloga, to wydawało mi się, że „Ukryta opcja antykoncepcyjna” to tylko taka zbitka kilku wyrazów, bez specjalnego sensu. Ale dzięki ludziom pokroju pana Gowina okazuje się, że antycypowałam całkiem złowieszczo. Nie wiem czy powinnam antycypować przyszłość rządu Tuska, ale za dobrze to nie wygląda…Za to pan Kaczor nie musi się przejmować, więc może nawet poprzeć tę cenną inicjatywę wespół z Ojcem Dyrektorem, który nawet jak coś zmajstruje, to i tak Sobecka alimenty zapłaci. A zaoszczędzone na te środki pieniądze naród może przeznaczyć na budowę pominka ofiar zamachu, na który potem ludzie Palikota nocą naciągną wielką prezerwatywę.
  Mnóżcie się ponad podziałami, abyście nie dali się podzielić.

 12. Kfiatushek pisze:

  Francuska pani ministra bardzo mi się podoba! Jak to nowy kraj potrafi uwolnić siły witalne u kobiet. Vive la France! PS: Rachida Dati wybrała milionera na ojca Zohry, ale 2500 euro jako alimenty… mało.

  Patrząc na Sobecką et co., to rozumiem, dlaczego spada przyrost naturalny w Polsce. Przecież po obejrzeniu wiadomości z tymi stworami każdy zdrowy mężczyzna stanie się impotentem.

 13. Kfiatushek pisze:

  I nie będę tutaj nikomu przeszkadzać, bo szkoda, że ludzie komentują kartę LGBT plus podpisaną przez Trzaskowskiego nie znając jej zapisów. Służę uprzejmie:

  https://www.um.warszawa.pl/sites/all/files/download_file.php?file=/sites/default/files/attach/aktualnosci/deklaracja_lgbt.pdf

 14. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Ale o co chodzi z tym przeszkadzaniem?

 15. Kfiatushek pisze:

  Na saloonie24 przeczytałam kilka wypowiedzi „prawicowców” na temat karty LGBT. Oni jej nigdy nie czytali, bo nie wypisywali by takich głupot.

 16. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Ja też nie czytałem, więc się nie wypowiadam, choć wierzę, że jest w porządku.
  Ale są sygnały, że to błąd Trzaskowskiego jednak.

Dodaj komentarz