List Wadima Tyszkiewicza do Jarka

Mili , jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać, z wielką przyjemnością dołączam . Chciałam podzielić się tą wiadomością  z samego rana, ale obowiązki zawodowe mi nie pozwoliły,  ponieważ nie za to przecież  płaci mi mój pracodawca.

Taka wiadomość cieszy i napawa optymizmem. Świadomość, że są w tym kraju ludzie bezkompromisowi, odporni na naciski, szantaże, pozbawieni lęku. Od jakiegoś czasu śledzę poczynania Pana Tyszkiewicza i jestem pod dużym wrażeniem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dodatkowe komentarze wydają mi się zbędne.

To taka perełka w całym tym bagnie, w  którym bardzo trudno mi nie  oszaleć. Tym bardziej doceniam  rolę  Forum Pantryjoty i mówię to zupełnie poważnie, bo w naszym kraju nawet ludziom powołanym do reprezentowania obywateli na forum publicznym – bo w sejmie , odmawia się  prawa do swobodnej wypowiedzi.

Czytaj więcej: https://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/nowa-sol/a/wadim-tyszkiewicz-pisze-list-do-jaroslawa-kaczynskiego-jest-przeciwny-obnizce-pensji-samorzadowcow-wytyka-prezesowi-pis,13088069/

Ciągle poszukuję sensu, poza tym kocham koty, psy i cale stworzenie, lubię słuchać mądrych ludzi, cieszę się, gdy mogę nauczyć się czegoś nowego, pokonać jakieś własne ograniczenie, lubię odkrywać w sobie, to, co jeszcze nie odkryte , ot, egocentryczka po prostu.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. Krakowianka Jedna pisze:

  Czytałam i też bardzo mnie to ucieszyło, ale nie mam żadnych złudzeń, że to do zakutych łbów dotrze. Dziś jednak jestem cała na nie, więc idę spać a teraz zabawie się w Scarlet O’Hara i „pomyślę o tym jutro”. Dobranoc wszystkim !

 2. Jacek pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Nie śpij, bo Cię okradna!!!

 3. Kfiatushek pisze:

  Trudno się nie zgodzić. Największy pasożyt RP ucina pensje pracownikom samorządów, na których wzbór nie ma wpływu. Paranoja…

Dodaj komentarz