Misie nasze patriotyczne.

Kochani, zmuszona przez życie do absencji na forum Pantryjoty odbijam sobie z nawiązką, bo wiele się w polskiej polityce wydarzyło.

1. Mój ulubieniec, pan Antoni Macierewicz, został ukryty w szafie z kotem prezesa, co zaowocowało próbą założenia partii przez protegowanego pewnego zakonnika. Na szczęście pucz okazał się jałowy, bo o partii „Ruch Prawdziwa Europa” (skąd oni takie pomysły biorą?!) pana pOsła europejskiego Mirosława Piotrowskiego jakoś cicho, a takie były plany…

2. Ukochany Misio pana Antoniego siedzi w areszcie. Grozi mu 8 lat za korupcję. Horror, poleconego przez samego zakonnika najuczciwszego Misia zamknęli?! Na śniadanie: zupa mleczna z ryżem, serek homogenizowany, pieczywo, na biad: kotlet mielony, ziemniaki, surówka, wieczorem: kiełbasa toruńska, pieczywo, herbata. No zagłodzić nam Misia chcą!

3. Z taśm nagranych przez austriacką gałąź rodu Kaczyńskich wynika, że nestor założył srebrny układ mafijny, który za rządów PiS działa lepiej od oszustów VATowskich. I kto by pomyślał, że niby taka niezdara życiowa, co to do sklepu z obstawą chodzi i konta nie ma… Al Capone to kapiszon, pan Kapiszon!

4. Mamy nową Cugier-Kotkę. Pani Ogórek została zaatakowana przez… przebranego pracownika TVP. Jacek Kurski jest przewidywalny do bólu.

5. Adwokat Robert Nowaczyk ujawnia aferę reprywatyzacyjną w PiS. Układ okazał się układem we własnych szeregach. Program cela+?

No i jak tu pozostać o zdrowych zmysłach?!

Avatar

Złe ziele. Rośnie, gdzie go nie posiano. Ma genetyczną odporność na herbicydy. I uczulenie na głupotę.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz Quartz pisze:

  To dopiero początek lutego, a tsunami podsłuchowe coraz większe. Jeszcze główny bohater jakiego udaru ze złości dostanie.

 2. Pantryjota Pantryjota pisze:

  No nareszcie, kamień z serca 🙂
  Nie rób nam tego więcej, dobrze?
  A co do „misiów” to wciąż aktualnie jest powiedzenie „kasa misiu, kasa”

  https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24431352,syn-jaroslawa-gowina-przejmuje-silownie-po-misku.html#s=BoxOpImg4

 3. Avatar Kfiatushek pisze:

  Quartz,

  Jeszcze próbują pomniejszać wartość afer, ale słupki już pikują w dół. Jak i w latach 2005-2007 Kaczyński potyka się o własne sznurówki. Drobny aferzysta wielkim politykiem nie zostanie, ale smrodu narobi na lata.

 4. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  Jus nie bendem, pse pana… Podobno do polityki nie idzie się dla pieniędzy, ale jak Stefan dla… celów niżej położonych, albo jak prezes-ja-cię-nie-mogę dla wieżowców, hipokryzji. Tylko Polski szkoda.

 5. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Miska tu w Krakowie wszyscy bedą długo pamiętać . Zresztą wart jest wszystkich pozostałych „misiów” – niezły był z niego rozbijaka.

 6. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Kfiatushek,

  Szalony Antoś też był moim ulubionym bohaterem farsowym…

  :)))

 7. Quartz Quartz pisze:

  ViC-Thor,

  Coś podejrzewam że Antoś po „kwarantannie” powróci

 8. Avatar Kfiatushek pisze:

  Quartz:
  ViC-Thor,

  Coś podejrzewam że Antoś po „kwarantannie” powróci

  Dodajesz mi ducha do walki. Antoni jest ulubionym pacjentem „zaocznym” mojego znajomego. Podobno ma zaburzenia osobowości, których pozazdrościć mu może niejeden dożywotni pensjonariusz domu, gdzie sanitariusze są silni i wyrozumiali.

 9. Quartz Quartz pisze:

  Kfiatushek,

  Więcej jest na kwarantannie, ostatnio chyba trafiła tam jedna niewiasta, bo coś cicho się zrobiło gdy zamilkła. Chyba z dużo pyszczyła.

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Zawsze pisałem, że to oszołom pierwsza klasa. Albo bardzo dobrze maskujący się agent. Jednak w normalnym świecie nie będzie dla niego miejsca wolnego.

 11. Avatar Kfiatushek pisze:

  Quartz,

  Moja przedstawicielka urody i inteligencji PiSowskich niewiast! Mowa o pani pOsłance Pawłowicz? Pseudonim Krycha Sałatka? Doskonale nadaje się jako środek zapobiegający ciąży. Nie znam mężczyzny, który byłby zdolny do poświęcenia, o którym mówił Jurek Owsiak na Woodstocku. Na jej widok nawet wyposzczony nastolatek nie może…

 12. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  Nie! Jako błazen jest niezastąpiony! Humor lotów nad kukułczym gniazdem.

Dodaj komentarz