Na wschód. Tam musi być jakaś cywilizacja. Żegnaj zachodzie.

Trzy przykazania prawdziwego patrioty konserwatysty:

-po pierwsze, prezes ma zawsze racje,

-po drugie, prezes ma zawsze racje,

-po trzecie nawet jeżeli masz odczucie że może prezes nie ma racji to i tak obowiązuje punkt pierwszy ewentualnie drugi.

     I jeszcze jedno przykazanie daje wam abyście prezesa swojego miłowali jak siebie samego i by obca wam była barbarzyńska krytyka partii jego.

    Niestety jedna trzecia Narodu Polskiego zawzięła się i postanowiła wziąć sobie do serca te przykazania i broni partii swojej jak niepodległości. Partia od teraz robi z Polaków durniów i ciemniaków a konserwatyści biją jeszcze im brawo. Przecież Duda powiedział im że teraz wstali oni z kolan i konserwatystą to wystarcza by poczuć się dumnym i dowartościowanym.

     Prezes postanowił zmienić obowiązujące autorytety na nowych bohaterów narodowych takich jak:

-prokurator PRL i stanu wojennego Piotrowicza który od roku ustala nowy „sprawiedliwy” jak rzekł Morawiecki ład prawny.

-Czy też zasłużony dla obronności kraju Misiewicz przed którym czoła muszą schylać generałowie Wojska Polskiego.

image

image

    Czekam aż Piotrowicza i Misiewicza zacznie się na ołtarze wynosić za ich zasługi, bo każdy konserwatysta broni ich jak świętych. Nieważne jakich głupot narobią, czy jakie głupoty powiedzą, dla konserwatystów są to wzory nieskazitelne do naśladowania.

    Z drugiej strony na bohatera Solidarności Piniora wystarczyło zmanipulować parę wypowiedzi i już jest godnym pożałowania złoczyńcom.

    Podobno eksperci (pod nadzorem Ziobry) potwierdzili autentyczność podpisu Wałęsy, jednak żaden z tych ekspertów nie chce się ujawnić. Czy tymi ekspertami byli członkowie komisji Smoleńskiej? Czy Ziółkowski do potwierdzenia autentyczności podpisu użył parówek? Czy Binieda dokonał symulacji Metodą Elementów Skończonych autentyczności podpisu? Ostatnio Szydło postanowiła eksperymentalnie sprawdzić wyliczenia Biniedy i sprawdzić jak się zachowa pancerne auto w spotkaniu z drzewem. Na szczęście z dużo mniejszą prędkością, ale niestety okazało się że propagandowe symulacje komputerowe to nie to samo co rzeczywistość.

    Jest jeszcze książka Cenckiewicza ale rozprawia się z nią w oko.press

https://oko.press/friszke-o-cenckiewiczu/

    Cenckiewicza mając do dyspozycji dziesiątki tysięcy dokumentów o Wałęsie, wyselekcjonował z nich kilkaset które pasowały do jego tezy a o całej reszcie milczy.

    Są dokumenty które mogą obciążać Wałęsę ale nie są one jednoznaczne i o nich pisze Cenckiewicz a milczy on o tych dokumentach gdzie władza PRL chce odsunąć Wałęsę od rozmów. Tych dokumentów których jest przytłaczająca większość Cenckiewicz nie widzi. Są nagrania z negocjacji gdzie Wałęsa negocjuje twardo ale Cenckiewicz jest na to ślepy.

    Całe IPN skupia się jedynie na obrzucaniem błotem Wałęsy analizując jedynie kontrowersyjne dokumenty a cała masa dokumentów które nie pasują do ich tezy jest nie tknięta.

    To że konserwatyści wieżą w każde słowo prezesa i ta podłość im nie przeszkadza to taka mentalność ale to że reszta społeczeństwa z taką łatwością łyka tą ściemę, to świadczy o ciemnocie jaka w Polsce panuje.

image

    Kaczyński niedawno powiedział że on pełni role opozycji, krytykuje on władze za nieudolność i walczy obecnie panującym układem postkomunistów i chce ich zwyciężyć. Oczywiście PIS obsadził już absolutnie wszystkie stanowiska swoimi ludźmi (po poprzednikach nie ma ani śladu) ma pełnie władzy sejm, senat, prezydenta i swoich wiernych ludzi w TK którzy podpiszą każdą ustawę PIS ale winę za błędy i tak ponosi Tusk, Komorowski i Kopacz. Ciemny lud wszystko kupi.

    Na komisje Smoleńską Macierewicz wydał 1,5 miliona złotych, jej członkowie mają ciepłe posadki bez żadnych efektów ale konserwatyście to nie przeszkadza.

    Macierewicz przyznał się że katastrofa smoleńska to tylko narzędzie polityczne ale dla konserwatysty granie trupami swoich bliskich to patriotyzm.

https://youtu.be/7_Or2oZo7vU

Nikt już chyba nie wierzy w zamach smoleński ale czy konserwatysta przejmuje się że było to perfidne kłamstwo? Nic a nic, zyskali na tym kłamstwie, więc jest to uczciwe. Taki sort.

    Macierewicz zrezygnował z przetargu na helikoptery z bardzo wysokim offsetem aby zamówić Blackhouki od swojego kolegi D`Amato.

https://www.newsweek.pl/polska/przetarg-na-smiglowce-caracal-kim-jest-alfonse-d-amato-,film,398989.html

    Mimo że Polska Armia obecnie prawie nie ma takich helikopterów, Macierewicz dwoi się i troi aby zamówić u D`Amato. Macierewicz po raz kolejny skłamał twierdząc że w poniedziałek będzie ogłoszony przetarg. Zamiast przetargu mamy oświadczenie kogoś z biura prasowego że poproszono trzech wykonawców o składanie oferty. Od złożenia ofert do przetargu to jeszcze co najmniej kilka miesięcy. Mając poszczególne oferty będzie można ułożyć tak przetarg by nie było niespodzianek. Taka Kacza sprawiedliwość. Konserwatysta na wszystko pozwoli swojemu pupilowi, jemu wszystko wolno.

    Nasza obecna polityka zagraniczna to żenada. W Holandii nie ma TK gdyż tam jest inny model, gdzie jakiś inny niezależny sąd rozpatruje tego typu sprawy. Ale jest on niezależny. U nas powinien być niezależny TK ale PIS tak go naprawiał siedem razy że jest on w pełni uzależniony od woli prezesa i w dodatku od kilku miesięcy nie pracuje. Taka kacza naprawa.

    Tak PIS wojował na arenie międzynarodowej że jedyni sojusznicy w UE Brytyjczycy, mimo zapewnień Szydło postanowili się z Europy ewakuować, Orban to dobry kolega Putina a Trump już handluje z Putinem cenę za Ukrainę i nie za bardzo przejmuje się tym co nasz prezes ma do powodzenia,

https://forsal.pl/artykuly/1021103,nyt-w-amerykanskim-planie-pokojowym-dla-ukrainy-referendum-ws-dzierzawy-krymu.html

    we Francji może wygrać Le Pen, która zapewne będzie się mściła za poniżenie Francji zerwaniem przetargu i okazało się że w Niemczech znienawidzona do tej pory Merkel może przegrać z lewicowym Schultzem, no i prężeni muskułów przed obecną kanclerz zamieniło się w zaloty. Niestety na Merkel urok osobisty prezesa nie zadziałał i po wizycie w Warszawie Niemcy podjęły decyzje że nie będą czekać na ciemnogród Polski, odżył projekt Europy dwóch prędkości. Część państw EU nie oglądając się na maruderów podejmie reformy w swoim gronie, ciamajdy w tym Polska dołączy do tych reform później, no chyba że postanowi że model Białoruski z jedną partią i z wszechwładnym prezesem bardziej im pasuje niż model zachodni. Co zrobisz jak część społeczeństwa pragnie być poddanymi władzy swojego wodza?

    Reelekcji Tuska sprzeciwia się jedynie Polska co świadczy o naszej marności, wszyscy chcą Polaka na najwyższe stanowisko w UE oprócz Polaków. Taka Polska zawiść, żadnych konkretów ale prezes już stawia zarzuty prokuratorskie i donosi na Tuska Niemieckiej Kanclerz. Istna targowica ale dla konserwatysty to patriotyzm.

    Za rządów PIS zostały podjęte decyzje o budowie Nord stream. Za rządów PO porzucono budowę drugiej nitki gazociągu, niestety nieudolność PIS wskrzesiła ten projekt i za niedługo będziemy mieli zatwierdzoną jego budowę. Tak to jest jak na arenie międzynarodowej jedyne co ma się do powiedzenia to Smoleńsk, wina Tuska i nic więcej.

Zawsze warto być człowiekiem

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Amstern pisze:

  Jak dla mnie wydarzeniem bombastik IV RP bis jest sierpniowe tajne spotkanie Kaczynskiego z Merkel w Niemczech.
  To cos takiego formatu, jakby Polak na Marsie wyladowal.

  A cicho sza o tym calkowicie. Gdyby profesor Legutko sie nie wypaplal, to nikt by do dzisiaj o tym nie wiedzial. Czekam juz tylko az wypaple cos profesor Krasnodebski (dawniej von Schönaich) i bedzie arcyzabawnie.

 2. McQuriosum pisze:

  no, nie wiem, czy można tak demonizować prostego posła Kaczyńskiego, bo jak przychodzi co do czego, to wygląda na to, że pakiet kontrolny leży w szufladzie u Rydzyka. Otwartej konfrontacji jeszcze nie było, ale nadciąga nieubłaganie…

 3. Kfiatushek pisze:

  Lepiej już nie będzie, ale śmieszniej na pewno. Wiem, że szmirowata piosenka, ale pasuje jak ulał.

 4. Jacek pisze:

  W zasadzie wszystko się zgadza, tylko co ty z tymi konserwatystami? Gdzie ty tam widzisz konserwatystów? Ta część, która cokolwiek kuma to zwykłe załgane sk…..yny, gotowe na wszystko za odrobinę łaski PANA Prezesa /od dziś PAN i lepiej się nie zapominaj ! / :-), czyli wszelkie dudy, Błaszczaki i inna podobna swołocz.
  Ta druga część, to ciemna masa bogojczyżniano – rydzykowa, czyli po naszemu bezmózga.
  Pierwsza część będzie do końca popierać PANA prezesa, bo nie ma innego wyjścia. Ta druga, dokąd nie dostanie potężnie w dupę.
  Pytanie, kiedy to nastąpi.

 5. slej pisze:

  Jacek,

  „Gdzie ty tam widzisz konserwatystów?”
  Czy znasz jakiegoś konserwatystę który śmie skrytykować prezesa?

Dodaj komentarz