Nie mogę się doczekać

Parę krótkich zdań,z braku piasku w klepsydrze. Prawdziwa reinkarnacja.

Nie mogę się doczekać, kiedy Dominikana zwróci się do Polski o ekstradycję Gila, aby go dalej sądzić, gdy już dorosną pozostali pokrzywdzeni, bedzie tego ponad tuzin.Im też należy się jakaś dola, odszkodowanie – znaczy się.

Nie mogę się doczekac kiedy jego Wesoła ekscelencja ks biskup, który ma aktualnie 76 lat mimo że urodzony w Mizernej (taki góralski zboczeniec) straci obywatelstwo WatYkanu. To dopiero będzie dzień ćwierkania.

Nie mogę się doczekać gdy już A Duda – przegra wybory prezydenckie, a piso(temido)lubni będą mogli ogłosić kolejne sfałszowane wybory ( fałszywy wynik tych wyborów, rzecz jasna).

Dziś w radiu nr 3 niejaki Szeremietiew, ogłosił iż podwładni Putina (samemu Putinowi zyczę zrzucenia bombki „A” na Bartoszyce może przy okazji załatwi za jednym zamachem Obwód Kaliningradzki…) niedawno ćwiczyli sobie na poligonach rozpatrując możliwość użycia bombki jądrowoatomowej. Pan Romuald (spłodzony w czasie wojny) w tym roku, w październiku, kończy 70 lat… tak się zastanawiam, czy on czasem nie za badzo przywiązał się do swego życia prenatalnego, te wojenne przeżycia czy one może jego zwojöw mózgowych niezbyt naprostowały (?) dziadzio jeszcze chce od polskiego podatnika dwa i pół miliarda złotych polskich, na zabawki dla żołnierzyköw, mimo -(sam to przyznał )iż możliwości militarne Polski wobec Rosji są mierne, w najlepszym wypadku polska armia może się bronić przez 3/4 dni, w/g wyliczeń specjalistów.
Ten sam Romuald Sz. sam przyznał iż na sojuszników made in USA, będziemy czekać 3 miesiące, to w takim razie pytam się, to po co w ogóle brać te 2,5 mld pln na wojsko? Aby bardzie wykrwawić ten kraj? Nie mogę sie doczekać odejścia tego pana, na wieczność.

Nie mogę sie doczekać końca Putina, w sojuszu z Łukaszenką, zastanawiam się, który z nich szybciej skończy,jak mężczyzna.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. Atom pisze:

  Coś sobie przypomniałem.

  Moi mili, mam propozycje.

  Dodajcie coś od siebie, czego nie możecie się doczekać w sferze publicznej, jakich zmian niematerialnych. Dziękuję

 2. Lukasuwka pisze:

  hej, hej Atom,

  nie mogę doczekać się aby nasi r z ą d z ą c y [teraźniejsi i ci nowowybrani] przestali rządzić a zaczęli zarządzać Polską rozsądnie i kompetentnie,
  odbudowania mostu Łazienkowskiego i zmniejszenia korków w Wawie,
  przeznaczenia większych funduszy na kulturę i sztukę,
  i żeby mężczyźni przestali bać się wody i mydła, bo robi się coraz cieplej i godzinna jazda do pracy w zatłoczonym tramwaju to prawdziwy hardkor

 3. krawcowa pisze:

  Atom, ja nie mogę się doczekać kiedy przestaną mówić o zamachu smoleńskim, naprawdę, nic mnie tak nie wku…rza 😉

 4. Eva70 pisze:

  krawcowa,

  Otóż to!

 5. Pantryjota pisze:

  A ja nie mogłem doczekać się Twojego powrotu.
  Gdzie się podziewałeś ?
  Tak długie przerwy wymagają usprawiedliwienia.

  P.

 6. Atom pisze:

  Pantryjota,

  Wyjechałem m in.
  Dodam resztę …

 7. Atom pisze:

  Eva70,

  Wwwłaśnie

 8. Atom pisze:

  krawcowa,

  Mnie prócz wk…ania, bardz8 bawi, ale nie zawsze.
  hehe

 9. Atom pisze:

  Lukasuwka,

  Już nie jeżdżę tramwajami (tak notorycznie), tylko okazjonalnie.

 10. Atom pisze:

  Pantryjota,

  Wyjechał em hen-hen daleko

 11. Lukasuwka pisze:

  Atom,

  zazdroszczę okazjonalności tramwajowej,
  to moja codziennościowa droga dojazdowo-pracowa…niestety

Dodaj komentarz