Osasunna

Ten wpis adresowany jest do „salonowego” blogera Osasunny, który wczoraj wyraził chęć zaistnienia na naszym forum. Rejestracja przebiegła z mojej strony normalnie, ale wygląda na to, że z jakichś nieznanych mi powodów do zainteresowanego nie docierają linki rejestracyjne wysyłane przez Word Press, jak również maile wysyłane osobiście przeze mnie. W związku z powyższym, choć Osasunna jest już na liście użytkowników, nie może się zalogować, gdyż nie zna hasła dostępowego. Sugerowałem w mailu, żeby sprawdził skrzynkę pod kątem spamu, bo być może tam trafia korespondencja z pantryjoty, choć do tej pory takich sytuacji nie odnotowałem.

Kolega Osasunna może wysłać do mnie maila z informacją, że przeczytał ten wpis, a ja mogę w komentarzu do tej notki wyjątkowo upublicznić dla niego jego hasło, aby mógł się zalogować i potem je zmienić. Oczywiście nie załatwia to problemu z pocztą, no ale na to nie mam niestety żadnego wpływu.

To tyle w kwestiach indywidualnych problemów z rejestracją, na które jako admin mam obowiązek reagować.

A przy okazji przypominam, że dla rozczarowanych Salonem stworzyłem tutaj specjalną zakładkę pod nr 7, w której mogą publikować swoje wpisy, choć to oczywiście tylko jedna z wielu opcji.

Pantryjota

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)

Dodaj komentarz