Podejrzany urlop księdza Szydło

Jak informują środki masowego przekazu, ksiądz Tymoteusz Szydło nie dotarł do swojej nowej parafii, gdyż został bezterminowo urlopowany:

Ksiądz Tymoteusz Szydło od końca sierpnia miał rozpocząć pracę w parafii św. Maksymiliana Kolbe w Oświęcimiu. Na nowej placówce miał też odprawiać msze w rycie trydenckim. Tak się jednak nie stało i 25 sierpnia, kiedy nowi księża diecezji bielsko-żywieckiej rozpoczynali pracę na nowych placówkach, do parafii św. Maksymiliana Kolbe przybył tylko ksiądz Ariel Stąporek.

https://fakty.interia.pl/polska/news-ks-tymoteusz-szydlo-nie-rozpoczal-pracy-w-nowej-parafii,nId,3174622?parametr=zobacz_takze&iwa_source=rek_3

Aż strach pomyśleć, co może być powodem tego niespodziewanego urlopu dla księdza, który dopiero rozpoczyna swoje dorosłe życie i którego mama opuściła, będąc delegowana do kraju, który słynie z pomnika siusiającego chłopca. Oby nie odbiło się to wszystko na zdrowiu Tymoteusza, chyba, że już coś się odbiło. A ksiądz Ariel też ma ładne, tradycyjne polskie imię i zapewne też ma rodziców, którzy są z niego dumni jak pawie.
Inna sprawa, że wykształcić dziecko na księdza może tylko postępowy rolnik, albo jakiś genderowiec dla jaj.
Dlatego nasi księża są podobno wysyłani na eksport do krajów, w których tych powołań już nie ma. Jak źle pójdzie, to zostaniemy nie tylko bez lekarzy i innych specjalistów, ale i bez duchownych, których trudno będzie zastąpić popami z Ukrainy.

Mam nadzieję, że dobry Bóbr do tego nie dopuści.

Pantryjota, silnie wzmożony zbliżającą się rocznicą hakatumby.

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Nie został biskupem to machnął ręką na tę posługę. Stolec biskupi mu się po prostu należy. Nawet papieże bywali onegdaj młodsi.

 2. wittek19 pisze:

  Wspaniala wiadomość.

 3. Samuela pisze:

  Czy to on?

 4. ViC-Thor pisze:

  Bym napisał coś od siebie, ale cenzura mi nie pozwala…

  Szlag trafi lud nad Wisłą przez takich ludzi.

 5. Jacek pisze:

  wittek19,

  Będzie miał młode???.

Dodaj komentarz