Polska zasługuje na więcej niż PiS

Nie wierzę, że może się powtórzyć powtórka z rozrywki.  Nie takie jednak  numery już w historii odwalane były przez udających „mężów stanu”. Osobiście mało mnie obchodzi że najwięcej po tyłku dostanie właśnie „elektorat” pisowy. Kasa na komunę musi się znaleźć  i ona doprowadzi do kryzysu. Światowego ? absolutnie nie bo jakby co Polska nie ma sprawczego wpływu na wywołanie jakiegokolwiek kryzysu oddziaływującego na świat. To będzie nasz wewnętrzny kryzys. Skorzysta tylko aktyw, jak to zapowiedział pan Kurski, skorzysta bezwzględnie ojciec dyrektor, nawet z odsetkami. Skorzystają artyści, ale tylko rzeźbiarze dostający zlecenia na wykonywanie pomników i tablic pamiątkowych przedstawiających i upamiętniających „mord” smoleński. Skorzystają przewodniczący i członkowie komisji śledczych odgrzewających „stare kotlety”. Skorzystają archiwa IPN poprzez odkurzenie teczek poprzez ich gorączkowe przeglądanie. Agenci Tomki, Romki i Atomki będą grasować, rozdając kontrolowane łapówki. Ekipy filmowe padną z niewyspania budząc się wcześnie na kręcenie filmów skoro świt. Łapownicy będą mieć się dobrze bo w poprzednim rządzie było ich sporo (niektórzy siedzą), a nie wszystkich przecież wykryto.  Nic się nie zmieni, chyba że wybuchnie wojna z jakimś sąsiadem, a najlepiej od razu ze wszystkimi. Z Rosją wiadomo o co i za co. Z Czechami za to że nie pozwalają sobie grać na nosie Watykanowi, ze Słowacją za to że napadli wraz z Hitlerem na Polskę. Z Ukrainą za całokształt tak samo z Białorusią. Z Niemcami za tysiąc lat historii. Gruzja będzie naszym sojusznikiem. Amerykanie padną oczywiście na kolana przepraszając za nie dostarczenie aktywnej obrony przeciw rakietowej.

Nic szczególnego

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różne ciekawe historie (5), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Eva70 pisze:

  Quartz – jestem na posterunku!

 2. Eva70 pisze:

  Quartz – jestem na posterunku! Ja bym najchętniej włożyła ich do niszczarki!

 3. Quartz pisze:

  Eva70,

  Mimo wszystko robią dobrą robotę polegającą na zniszczeniu obskurantyzmu tysiąc letniego okupanta. Niech dalej przychylają nieba dla KK i rydzojstwa.

  Pozdrawiam

 4. Quartz pisze:

  Eva70,

  Mimo wszystko robią dobrą robotę polegającą na zniszczeniu obskurantyzmu tysiąc letniego okupanta. Niech dalej przychylają nieba dla KK i rydzojstwa. Im więcej im dadzą tym większa będzie wściekłość „ulicy”

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz