Prezydętka Szydło

Nie zrobiłem błędu w tytule, tak ma być.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23223450,pis-nie-chce-prezydenta-dudy-nieoficjalnie-maja-nowa-kandydatke.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96#A_BoxOpImg2

Uważam, że pani Beacie prezydentura się należy i już. Po pierwsze dlatego, że znów będzie mogła jeździć do domu samochodami BOR, nawet jeśli ta firma już nie istnieje. Po drugie dlatego, że będzie mogła zemścić się jakoś na Morawieckim, o ile ten dotrwa do tego czasu. Po trzecie zaś, będzie mogła przywrócić do łask Macierewicza, dzięki czemu Polska nie będzie musiała jednak płacić za te Pantryjoty, czy jaki im tam.

Tak wiec głosujcie w razie czego na Beatkę, która oprócz zalet intelektu jest bardzo przystojna, choć nie tak, jak pan Biedroń.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. Jacek pisze:

  „Tak wiec głosujcie w razie czego na Beatkę, która oprócz zalet intelektu jest bardzo przystojna, choć nie tak, jak pan Biedroń.”

  Niech mnie i Was ręka bobrza broni przed taką koniecznością!!

 2. Pantryjota pisze:

  Jacek,

  Konieczności nie ma, jest wolny wybór.

 3. Jacek pisze:

  Pantryjota,

  No tak, jest wolny wybór. Ale może to być wybór np. między szydłem a dupą. I co wtedy? Pozostanie wybrać szydło w dupie? Niech nas ręka bobrza broni przed taką koniecznością!!:-)

 4. Pantryjota pisze:

  Jacek,

  Ale podobno ma powrócić Tusk na białym koniu i pozamiatać.

 5. McQuriosum pisze:

  eee tam, podobno to Marek Suski wjedzie na białym koniu i wszystkim pokaże…
  W każdym razie nawet najwięksi optymiści mogą być zaskoczeni, gdy okaże się, że można na poważnie postawić na intelektualnego nielota kiwi i mieć spore szanse, przynajmniej na bon nie do podrobienia. Kaczyński, zanim opuści ten padół łez i głupoty, jeszcze nie raz pokaże, że ma to wszystko w du.. i nieźle się bawi.

 6. deda pisze:

  Głos dudów uchodził -jak się niedawno dowiedziałem – za głos diabła ( podczas , gdy głos skrzypiec był głosem serca, a głos trąbki- głosem Boga lub wojownika).
  Jednakże szydło niezbędne jest i do stworzenia dudów (skórzany miech szyje się szydłem) a i za pomocą szydła można z tego miecha wypuścić definitywnie powietrze.
  Jednakże perspektywa reaktywowania 70-etniej,paranoicznej @ z tępą już brzytwą ( nawet bez Misia i wacka) skutecznie powstrzymuje mnie od rozważania kandydatury Szydło…

 7. Pantryjota pisze:

  deda,

  A taki Jaki na prezydęta W-wy to dobry wybór?
  Moim zdaniem świetny, bo powinien przegrać nawet z Biedroniem, gdyby ten akurat chciał kandydować.Ciekawe, że nie rozważają opcji Bieleckiego..

 8. Kfiatushek pisze:

  Szydło i BOR nie są kompatybilni, a wypadek z Oświęcimia był ostrzeżeniem wyższej instancji. Nie rydzykujmy już! Ja głosuję na Biedronia, bo ładny i dobrze wychowany prezydent to skarb. Nie będzie też posądzany o molestowanie seksualne sekretarek. Panowie się obronią, wzrośnie ilość sprzedawanych suspensorów.

 9. deda pisze:

  Jaki sens ma „przywracanie do łask”( za pomocą wyniesienia pani etnograf pod żyrandol) ponad 70-letniej,paranoicznej@ z brzytwą ??
  W tygodniku Angora z 8 IV na str. 17 jest wykaz jego wydatków z kasy MON:
  ponad 600 000 zł na plastikowe modele do sklejania, ponadto artykuły wędkarskie, jajowar i robot kuchenny, 10 opakowań plastrów Detox Plus Bioformula, 6 uniwersalnych wkładek magnetycznych do butów, które pomagają na wszystko, o ile się w to wierzy, narzędzia do majsterkowania, duże ilości odstraszaczy dla zwierząt i łapek owadobójczych…

Dodaj komentarz