Seks i koronawirus

W czasach, gdy „popularność” zaczął zyskiwać AIDS, od aktorów porno podobno wymagano aktualnego badania na nosicielstwo. Nowa epidemia być może wymusi przed ewentualnym seksem pomiar temperatury, na szczęście od zewnątrz. Idą dobre czasy dla producentów termometrów bezkontaktowych, choć niestety większość z nich działa się w Chinach. Przeglądając niedawno ofertę kamer do monitoringu zauważyłem, że są dostępne modele, które mają wbudowaną funkcję rozpoznawania twarzy i potrafią zdalnie, z odległości kilkunastu metrów, dokonać pomiaru temperatury delikwenta z duża dokładnością. Sądzę, że takie kamery już zainstalowano w willi prezesa, aby nikt nie zagroził naczelnikowi państwa nieodpowiedzialnymi odwiedzinami. Inna sprawa, że ostatnio coś mało o nim słychać, co wynika zapewne z kordonu sanitarnego i z dbałości funkcjonariuszy o ich najwyższe dobro, bo chyba nikt nie ma wątpliwości co do faktu, że Jarosław K. jest dobrem najwyższym, choć nikczemnego wzrostu. Gdyby jednak zachorował, rodactwo z pewnością będzie się modlić za jego zdrowie, choćby w domu, bo przecież liczy się szczerość intencji, a nie miejsce aktu modlitewnego.

Gdyby -co nie daj Bóbr- zachorzał, a potem umarł , to raczej nikt nie będzie mógł powiedzieć, że to kara za grzechy rozwiązłości, przynajmniej do momentu, gdy ujawnią się osoby molestowane. Gorzej, że dziesiątki tysięcy ludzi na pogrzebie mogą spowodować straszliwe skutki epidemiologiczne, a trudno sobie przecież w tym wypadku wyobrazić skromną uroczystość w gronie rodzinnym. No ale nie ma co martwić się na zapas, ani tym bardziej cieszyć, bo przecież wszystko w łapach Bobra.

Właśnie przeczytałem, że kropielnice w kościołach pozbawiono wody święconej, choć póki co jeszcze nie ma reakcji na moją propozycję, aby wlać w nie środek dezynfekcyjny. Inną, dodatkową opcją, jest użycie takiego preparatu w kadzielnicach i wyposażanie w taki sprzęt większej ilości osób, nie tylko ministrantów.

Właśnie czytam, że koronawisrus może przedłużyć kadencję Du.y:

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25784876,wybory-w-czasach-zarazy-jak-koronawirus-wplynie-na-kampanie.html#s=BoxOpImg5

co jest o tyle ciekawe, że teoretycznie im gorzej będzie się działo w państwie i dłużej, tym lepiej dla opozycji.

Jeśli np. padnie system ochrony zdrowia i starsze osobniki, z natury słabsze, zaczną masowo umierać, to w sposób „naturalny” zmniejszy się wielkość populacji radiomaryjnej, a tym samym potencjalnie zmniejszy się ilość osób, które mogłyby oddać głos na urzędującego figuranta. Tyle, że w takiej sytuacji być może uchwalona zostanie ustawa o przedłużeniu kadencji bezterminowo, a w skrajnym wypadku ster władzy przejmie wiadomo kto, oczywiście „bez żadnego trybu”.

Zaś jeśli chodzi o seks, to najważniejsza jest wierność, choć niekoniecznie w stosunku do małżonka i niekoniecznie w kwestii stosunków jako takich.

Pantryjota

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Samuela Samuela pisze:

  Może to oznaczyć, że seks w szpitalu to już przeszłość.

 2. Samuela Samuela pisze:

  Pantryjota,

  W niedzielę polecę czem prędko, by zdążyć na mszę przed 51 chrześcijaninem.

 3. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Może być tak, że pierwsi będą ostatnimi.

 4. Quartz Quartz pisze:

  Wszystko wskazuje, że w tym roku wybory odbędą się bez wyborców. Prezio zakomunikuje że w tym przypadku wybór jest „naturalny”

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Chodzą słuchy, że prezes już jest po tamtej stronie i że preparują mumię.

 6. Quartz Quartz pisze:

  Pantryjota,

  No tak. Są złe jak i też dobre wiadomości.
  Lenin w mauzoleum już nie ma nic wspólnego z truchłem z ówczesnych czasów.

 7. Avatar Eva70 pisze:

  Dziękuję Pantryjoto. Bardzo mi się przydała ta Młoda Lekarka z Jankiem Kaczmarkiem w tych podwójnie ponurych czasach. Wirus bez korony + koronawirus to dla mnie zbyt wiele. 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Eva70,

  Nie ma za co. Tym bardziej, że właśnie Twojego głosu bardzo brakowało mi w tej dyskusji 🙂

  Odpozdrawiam nie mniej serdecznie i specjalnie dla Ciebie jeszcze coś, z tym, że nie bierz tego oczywiście do siebie:

 9. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Wrocek zawsze miał poczucie humoru:
  „Ksiądz Proboszcz odbył dzisiaj lot nad miastem Wrocław i naszą parafią podczas którego modlił się różańcem i koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji oddalenia pandemii koronawirusa od naszego regionu, miasta Wrocławia, Ojczyzny, Europy i całego świata. Na pokład zabrał z sobą Najświętszy Sakrament, figurę Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej oraz relikwie św. Jana Pawła II” – czytamy na profilu Parafii św. Józefa w Żurawinie.

 10. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Abp Dzięga: Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą. Chrystus nie roznosi zarazków ani wirusów.

  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25791670,abp-dziega-nie-lekajcie-sie-siegac-z-wiara-po-wode-swiecona.html#a=351&c=163&t=14&g=x&s=BoxNewsImg1

  A prezesa ani widu, ani słychu…

 11. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Pantryjota,

  chodzą słuchy, że mimo postępów nauki, mumifikacja trwa nadal tyle czasu, ile za faraonów…
  …o zaginionym prezesie też nic nie wiem… 😉

 12. Pantryjota Pantryjota pisze:

  McQuriosum,

  Ciekawostka: wystarczy wpisać w Google „gdzie je” i od razu wyświetlają się wpisy na temat znikniętego kaczora. Szperając, wpadłem na pewnego nauczyciela akademickiego, z którym w swoim czasie miałem jakieś ścięcie w miejscu, w który on pozostał i wygląda na to, że ciut zmądrzał:

  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1026542,czy-jaroslaw-kaczynski-wyglosi-oredzie-do-narodu

 13. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Ale generalnie rzecz biorąc, epidemia w naszym przypadku może wzmocnić siły zła, niezależnie od tego, czy prezes wyzionie ducha, czy jakoś jednak przetrwa. Skoro nikt nie będzie mógł prowadzić kampanii z wyjątkiem Du.y, to iluzoryczne szanse konkurencji będą jeszcze mniejsze. Nawet załamanie struktur państwa nie spowoduje raczej masowych demonstracji, bo ludzie będą się bali wychodzić na ulice. Inaczej mówiąc, im będzie gorzej, tym będzie jeszcze gorzej.

 14. Pantryjota Pantryjota pisze:

  I jeszcze zagadka na dobranoc. Kto jest autorem tego czegoś:

  „Nie wiem, jakie decyzje podejmie ten smutny staruszek, wiem jednak że nie odejdzie z polityki. To nie jest bowiem zabawa i on akurat nie może być emerytem. Nie pozwolą mu. Choć właściwie powinni, bo to jedyny sposób, by Jarosław Kaczyński nie został bohaterem narodowym. Jego śmierć, nie mówiąc o sukcesie politycznym będzie zwycięstwem. Oni już to wiedzą i niedługo zaczną bać się jeszcze bardziej. Przeczuwają to i płaczą w telewizji i nad trumną. Nie wierzcie, że kiedy są niewidoczni dla kamer zaczynają śmiać się i szydzić. Nie czas na to. Nie pora. Jarosław Kaczyński doszedł do takiego punktu za którym jest już tylko gloria. Nie jest mu pewnie dobrze z tą świadomością, ale przecież musiał wiedzieć, jak to się skończy. Jest w końcu najwybitniejszym polskim politykiem”

 15. Samuela Samuela pisze:

  Proboszcz z Lombardii poprosił parafian o przesłanie selfie. Wydrukował i odprawił mszę

 16. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  A prezesa podobno widziano w kościele, jak przyjmował komunię do ust, po wcześniejszej dezynfekcji rąk przez kapłana. Ciekaw jestem, czy ta dezynfekcja dotyczyła wyłącznie przekazania ciała Chrystusa prezesowi. I czy kapłan został wcześniej sprawdzony na obecność wirusa, który przenosi się także drogą powietrzną.Inna sprawa, że naczelnik ma kilka kościołów znacznie bliżej swojego miejsca zamieszkania, ale widocznie zechciał udać się na przejażdżkę.

 17. Samuela Samuela pisze:

  Pantryjota,

  Prezes jest i czuwa

 18. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Samuela,

  Prezes. Jest i czuwa w stroju ratownika morskiego.

  SAR

 19. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Dziecko wypadło z okna i okazało się, że ma koronowirusa, co stwarza spory problem w kwestii leczenia. Mamusia miała 1.5 promila, czyli dokładnie tyle, ile dziecko ma lat. Może to oznaczać, że picie nie chroni przed wirusem, co jest złą wiadomością dla części rodactwa.
  Ze szpitala na Wołoskiej usuwają pacjentów onkologicznych, bo przekształcają go zakaźny, więc odwołują operacje chorych na raka. Dzięki temu, chorzy na raka umrą na raka, a nie na jakiegoś koronowirusa, co być może jest wyborem mniejszego zła.
  A sędziowie apelują o całkowite wstrzymanie pracy sądów, które i tak już praktycznie od dawna nie działały, bo ja czekam 1.5 roku na rozstrzygnięcie mojego pozwu o przywrócenie renty.
  To jest właśnie państwo teoretyczne.

 20. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Zero do dymisji, to przez niego tak mamy…

 21. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Nie do dymisji, tylko do pierdla i to na długo.

 22. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Ale czy Zbyszek wytrzyma tyle seksu?

 23. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  W jednej celi z Jarkiem wytrzyma.

 24. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  Z Jarkiem to on nie będzie miał seksu, chyba że Jarusiowi pozwolą wziąć ze sobą następcę Alika.
  To obaj wtedy poczują szorstki języczek…

 25. Pantryjota Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Obaj będą wykorzystywać biednego kota.

Dodaj komentarz