Sensacyjne odkrycie roku 2228

Grupa archeologów pracująca na stanowisku nad jeziorem Siemianowskim dokonała doniosłych odkryć. Od  pierwszej dekady XXI wieku znajdował się tam dobrowolny rezerwat dla zwolenników jednego z byłych prezydentów Polski oraz związanej z jego kultem sekty religijnej  Intronizatorów. Rewelacją jest odnalezienie szczelnie zamkniętej butelki w której znajdował się zwitek doskonale zachowanych zapisanych kartek. Odczytanie tekstu który zawierały te kartki przyprawiło historyków o nerwowe tiki rozbawienia.  Tekst został opublikowany w Almanachu Historycznym i brzmiał następująco:

W imię Ojca Dyrektora, Lecha oraz Brata jego

My lud prawowitej jedynej Wiary oraz prawdziwego patriotyzmu przysięgamy strzec do ostatniego naszego tchnienia Krzyża Smoleńskiego. Bronić będziemy naszych kapłanów przed znieważaniem, zapewniając im godne życie w pełnieniu posługi.  Nikt narzucać nam nie będzie obcych obyczajów. Polska należy tylko do Nas, pozostali ludzie mieszkający na tej ziemi to przybłędy nie mające nic wspólnego z polskością i tępieni będą bezlitośnie. Nasz Dostojny i zacny Cesarz Jarosławus jest wraz z Ojcem Dyrektorem gwarancją pomyślności i potęgi Imperium Polskiego mającego tymczasową siedzibę na jeziorem Siemianowskim, Gopłem XXI wieku i Jarosławiusem Piastem Kołodziejem nowej dynastii.

Tak nam dopomóż Lechu Nieśmiertelny który oddałeś za nas życie w samolocie.

 

To nieporadna pisanina ówczesnego intelektualisty. W butelce znajdowało się szereg wycinków z gazet oraz rzecz najbardziej cenna, nośnik elektroniczny USB zawierający szereg danych i problemów z którymi borykali się mieszkańcy rezerwatu. Z niego historycy dowiedzieli się że rezerwat został utworzony nie przez rząd ale przez samą sektę Krzyżowców Intronizatorów. Sekta sama odgrodziła się od reszty Polski nie chcąc się kalać kontaktami z nierasowymi Polakami. Autor danych na USB trapił się ucieczkami z rezerwatu na stronę zdrajców Polskiej Racji Stanu. Donosił że wokoło rezerwatu funkcjonują placówki reedukacyjne leczące nerwice i stany maniakalno – depresyjne uciekinierów.

W miarę badań nośnika elektronicznego przekazywać będziemy dalsze informacje dotyczące tego interesującego odkrycia

 

Nic szczególnego

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11), Różne ciekawe historie (5), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Eva70 pisze:

  Pozdrawiam Szanownych – Pantryjotę oraz Quartza.

 2. Quartz pisze:

  Eva70,

  Dziękuję
  Pozdrawiam wzajemnie

 3. Pantryjota pisze:

  Eva70,

  Ja też pozdrawiam wszystkich bez wyjątku:)
  A trochę tych „czytaczy” jest, bo w ubiegłym miesiącu mieliśmy około 4 tysięcy odsłon.

Dodaj komentarz