Szczytowanie analne magistra Zero

Mgr Zero to jednak jest ewenement w skali światowej. Właśnie zapowiedział, że skieruje to Trybunału pani mgr Przyłębskiej wniosek o stwierdzenie, że unijny mechanizm „pieniądze za praworządność” jest niezgodny z naszą konstytucją. Dodał jeszcze, że tę niezgodność stwierdził po „dogłębnej” analizie prawniczej. Dogłębnej zapewne analnie, gdyż trudno mi sobie wyobrazić jakąkolwiek „dogłębność” analityczną w wykonaniu tego cudaka. A przecież już w czasach „salonowych” ostrzegałem, że lewatywa na czczo może wpływać na postrzeganie rzeczywistości.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27944722,zbigniew-ziobro-kieruje-wniosek-do-trybunalu-konstytucyjnego.html#s=BoxOpImg1

Tak sobie pomyślałem w tej chwili, że gdyby twórcy naszej konstytucji przewidzieli istnienie pana Zero, być może pojawiłby się niej ustęp o niezgodności tego pana z ustawą zasadniczą, no ale pewnie nawet w najczarniejszych scenariuszach nikt nie mógł sobie wyobrazić sytuacji, że ministrem sprawiedliwości zostaje koleś o ksywce, która jak żadna inna oddaje całego onego.

W „ten trynd” wpisuje się też prezes wszystkich Wolaków:

Traktaty w Unii Europejskiej przestały obowiązywać, a nowym prawodawcą stał się TSUE – stwierdził w wywiadzie dla „Gazety Polskiej Codziennie” wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński. Osądził również, że „blokowanie wypłat dla Polski z KPO jest całkowicie bezprawne”, a nasz kraj nie zgodzi się na zmiany w systemie handlu uprawnieniami.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/kaczynski-o-propozycjach-ke-nie-ma-zgody-koniec/3qfbvsd

Popuśćmy teraz wodze wyobraźni i załóżmy, że trybunał prostytucyjny orzeka po myśli magistra i zgodnie z wytycznymi doktora. W konsekwencji Unii od razu ulży, bo kasę przeznaczoną teoretycznie dla nas, bez wyrzutów sumienia będzie mogła rozdzielić na innych potrzebujących. A rząd i tak jakoś się wyżywi i nie wykluczone, że gdy pan Obajtek sprzeda swoje grunty pod budowę elektrowni atomowej, to i Zeru coś odpali, żeby mu nie było przykro.

https://businessinsider.com.pl/biznes/elektrownia-jadrowa-w-miejscowosci-gdzie-dzialke-ma-daniel-obajtek/40qp986

A prezesa weźmie na utrzymanie żona pana Morawieckiego, która ostatnio coś się wyprzedaje:

Żona premiera Mateusza Morawieckiego sprzedała w ostatnim czasie nie tylko działkę na wrocławskim Oporowie, kupioną przed laty okazyjnie od Kościoła, ale też dwie inne nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska – pisze „Gazeta Wyborcza”, powołując się na swoje ustalenia. Chodzi o mieszkania na tzw. wrocławskim Manhattanie i przy deptaku w samym sercu Starego Miasta.

https://www.money.pl/gospodarka/zona-premiera-mateusza-morawieckiego-wyprzedaje-majatek-we-wroclawiu-chodzi-nie-tylko-o-dzialki-na-oporowie-6718417480797056a.html

Mnie to w sumie rybka, bo od Nowego Roku będę miał wyższe świadczenie o jakieś 150zł, co stanowi mniej więcej 1/5 kosztów ogrzewania chałupy przez miesiąc po nowych cenach gazu.

Oby nam się i Wesołych Świąt

Pantryjota

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6), Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Quartz pisze:

  Gangrena już ich toczy, strach zagląda w oczy. Dylematem jest gdzie wiać.

 2. Pantryjota pisze:

  Quartz,

  Gdzie wiać? Przykład dał niejaki Czeczko:

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/emil-czeczko-nowe-informacje-co-od-lukaszenki-dostanie-polski-zolnierz/vfknxcs,79cfc278

  Mieszkanie wikt i być może opierunek to i tak zbyt wiele jak dla mgr Zero.

 3. Quartz pisze:

  Pantryjota,

  Takie coś to wielu wyznawców poprowadzi do zawału lub innej apopleksji.

 4. ViC-Thor pisze:

  Coś wspaniałego!

  Czy mózg mini Zero może być niezgodny z konstytucją?

 5. ViC-Thor pisze:

  Jest propozycja
  Zróbmy listę przebojów
  Polskich kretynow politycznych
  Zeszłego roku:

  Sisin numer dwa (Sasin)
  Zero numer jeden
  Debil (wg pewnego pisarza) to numer trzy, ten od łona i piersi.
  Kaczor = to cztery.
  Dworak = to 5
  Kowal januszek myśli odkrywczej =6
  Prezes pani Hołowieckiej = 7
  Prezes # jako żona ambasadora w Berlinie =8
  KObieta bez orgazmu = 9
  Jej kolega z sali czyli „Don Pedro” =10

  ( przepraszam że tak bez szacunku)

Dodaj komentarz