Terroryzm palestyński

Cześć,

dzisiaj w polskiej prasie takie straszne tytuły opowiadające o zajściach przy granicy z Izraelem.

„Strefa Gazy: Dziesiątki Palestyńczyków ranionych przez izraelskie wojska”

A tak powinno to brzmieć gdyby wyszły te wiadomości ze źródła objektywnego, którego w Polsce niestety nie uświadczysz gdy mówimy o konflikcie Izraela a niektórymi jego sąsiadami.

„Granica strefy Gazy i Izraela: dzisiątki terrorystów palestyńskich ranionych przy próbie ataku granicy Izraela.”

Ciekawe co pisaliby ci dziennikarzei gdyby ktoś w podobny sposób zaatakował polską granicę?

Co powiecie na to?

„Ukraina: Dziesiątki Ukraińców ranionych przez polskich żołnierzy”

Pozdrawiam

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. Kfiatushek pisze:

  Bo punkt widzenia zależy obecnie od… ustawy o IPN. Jasno i przejrzyście: Izrael jest „be”, to przeciwnik jest „cacy”. Podobno nasz król jest też królem żydowskim, nasza długoletnia królowa to żydówka wywodząca się od króla Dawida, ale nie przeszkadza to Polakom w nienawiści do żydów i przypisywania im najgorszych cech charakteru. Czyż Donald Tusk nie jest geniuszem twierdząc, że „polskość to nienormalność”?

 2. Jose Obando pisze:

  Kfiatushek,

  Antysemityzm Polaków to haniebna rzecz. Ale miłość do terrorystów aby usprawiedliwić swoje zhańbienie to już zupełnie niedorzeczność jest.
  Pozdrawiam

 3. Protest-antka pisze:

  Jose Obando,

  zajrzałam do Twojego wpisu i serce mi rośnie, gdy widzę, że są tu ludzie, którzy nie są antysemitami, ja też nie jestem ale mało nas chyba . Też uważam, że to haniebne i wstydliwe dla tego narodu . Kiedyś żyliśmy prawie w symbiozie, a przynajmniej w dobrym sąsiedztwie z Żydami i innymi narodami- teraz strach słuchać, co „prawdziwy polak ma do powiedzenia na ich temat. Ja jestem bardzo zawstydzona, że ludzie mogą być tak podli i małoduszni .

Dodaj komentarz