To będą najbardziej nieuczciwe wybory od 1989 roku

To jest jasne i oczywiste, że to będą wybory przeciw Kaczyńskiemu, przeciw Ziobrze i dopiero na trzecim miejscu przeciw Dudzie. Szalony Antek na ten przykład, już się nie liczy. Ten kto ma inne zapatrywania na naszych aktualnie rządzących polityków jest naiwny niczym dziecko które zostało oddane pod opiekę atrcybiskupa Paetza,Wesołowskiego, proboszcza Gila, czy też innych bohaterów z filmu „Tylko nie mów nikomu” bo/i jest „Zabawa w chowanego”.

Nie chcę mi się pisać o prawie wszystkich podłościach środowiska politycznego z którego pochodzi aktualny notariusz Kaczyńskiego, to nie ma teraz sensu – ale wiadomo jest że od tej podłości gnije aparat państwowy, a przy tym wszystkim najlepiej rozwijają się ministerstwa „siłowe” – tak jak za komuny – aby zastraszyć polskie społeczeństwo, nie na darmo minister paragraf 2,2 został prokuratorem generalnym, choć sam powinien siedzieć tam gdzie Duda go nie może ułaskawić tak jak ministra Kkamińskiego.

jestem ktory jestem, ale mnie nie było i kiedyś nie będzie i tak mi dopomoże Budda i Bobry.

Kategoria: Polityka, geopolityka (6)
 1. ViC-Thor pisze:

  Dlaczego najbardziej nieuczciwe wybory od 1989 roku?

  Duda podpisał/zatwierdził dotacje na media publiczne z czego połowa idzie na TV Jacka Kurskiego, (plus minus kilka procent) koło jednej piątej czasu antenowego tej telewizji idzie na propagandę wyborczą w stylu jakiego by się nie powstydził sam doktor Józef Goebbels.

  To jest potwornie nieuczciwe aby samemu sobie (de facto) przyznać na propagandę 200 mln PLN, aby zostać notariuszem malowanym na drugą kadencję. Inne sztaby wyborcze nie mają na to najmniejszych szans, mnie interesuje każdy kandydat, prócz Dudy – który ma min 6-8 procent poparcia, a najlepiej gdyby Duda się nie dostał do drugiej tury, dopiero wtedy może będzie uczciwie i dopiero wtedy będą to wolne wybory.

 2. Pantryjota pisze:

  ViC-Thor,

  Duda nie powinien dostać się nawet do 1 tury, no ale nie każda wizyta zagraniczna głowy państwa kończy się katastrofą. O wizerunkowych nie mówię, bo kto by tam zajmował się takimi pierdołami.

 3. ViC-Thor pisze:

  Pantryjota,

  ?
  Przecież Jaruś mu kazał.
  To już jest i to się dzieje.

Dodaj komentarz