Uwaga, problemy techniczne na forum !!

Szanowni,

Informuję, że forum ma pewne, póki co nie zdiagnozowane do końca problemy techniczne, co w efekcie powoduje brak możliwości wczytania strony przez przeglądarkę. Sytuacja może się zmieniać dynamicznie w taki sposób, że raz strona będzie się wczytywała, ale za chwilę będzie niedostępna. Wiem, że to dość wkurzające jest, ale nie mam na to żadnego wpływu.

Informatycy próbowali coś dzisiaj zaradzić,  ale sprawa nie jest prosta i być może usterka zostanie usunięta dopiero po długim weekendzie. Inna sprawa, że wtedy może będą ważniejsze sprawy, niż jakieś fora internetowe, działające lub nie. Być może wprowadzony zostanie stan wojenny, który ogłosi w reżimowej telewizji nadprezes w czarnych okularach i w ten sposób historia zatoczy pełny krąg. Oczywiście wystąpi nie wcześniej niż w południe, bo jak wiadomo, lubi dłużej pospać.

Tak czy owak proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i jeśli wszystko wróci do normy, umieszczę informację o tym, jako komentarz do tego wpisu.

W przypadku chęci zamieszczenia nowej notki sugerują zapisać ją najpierw w jakimś edytorze zewnętrznym, bo może się zdarzyć tak, że praca przepadnie, na skutek błędu serwera. A najlepiej wstrzymać się „z bólami” do czasu, gdy forum odzyska sprawność.

 

Pantryjota

 

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Ważne komunikaty (12)
 1. Pantryjota pisze:

  Wygląda na to, że problemy ustąpiły.
  Piszta więc co chceta, a ja też coś przygotuję z okazji niedzieli.

 2. Kfiatushek pisze:

  Zdiagnozowałam u siebie lenistwo. Walczę…

 3. Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  A ja się nie lenię, tylko przygotowuję wpis na jutro, mimo smogu, który bardzo źle podziałał na moje błony śluzowe. Zapraszam do lektury, bo zapowiada się nieźle.

 4. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Mogłaś zamieścić tę notkę w formie komentarza np. pod ostatnim moim wpisie o ZUS, bo w tym miejscu jest trochę ni przypiął…
  Albo skorzystać z tego, że z okazji święta przywróciłem Ci status autora i w związku z powyższym możesz ją zamieścić jako samodzielny wpis, metodą kopiuj-wklej.
  Wtedy ją skomentuję odpowiednio.
  A tak w ogóle, to je..ć ZUS.

  Pozdrawiam

 5. Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Dzięki. Bardzo chętnie skorzystałam 🙂

 6. Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Nie ma za co, cała przyjemność po naszej stronie 🙂

Dodaj komentarz