Wiadomosci o smierci Kaczynskiego byly przedwczesne

#

Kamien spadl mi z serca.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Avatar Jacek pisze:

  Na łeb tego ocalonego? Nie?!

  Szkoda!

 2. Amstern Amstern pisze:

  Jacek,

  Myslalem, te Brudzinskie, Suskie i Blaszczaki zamknely prezesa gdzies w piwnicy jego willi. Morawiecki jakis odwazny ostatnio. Szydlo pyskuje,

  Zreszta moze byc, ze to zdjecie w GW jest archiwalne. A prezes faktycznie dogorywa.

 3. Avatar Jose Obando pisze:

  Cześć,
  nie życzę mu żle. Niech żyje jeszcze długo i to w dobrym zdrowiu.
  Ten nasz kurdupel, prezes naszego klubu.
  Pzdr

 4. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Amstern,

  Wszystkie zdjęcia prezesa są archiwalne.

 5. McQuriosum McQuriosum pisze:

  …były przedwczesne… jak pech, to pech…

 6. Protest-antka Protest-antka pisze:

  więc nie masz w sobie naszej polskiej zawziętości i chęci odwetu, to miło być w takim towarzystwie

  McQuriosum,

  ale jak pech to pech 🙂

 7. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  jakiś czas temu pisałem o mojej reakcji na wiadomość, że prezesa nie było na pokładzie wiadomego samolotu. Stwierdziłem wtedy, że będziemy mieli prze…ne, albowiem ten psychopata będzie się mścił się za wszelkie zniewagi – urojone i prawdziwe – począwszy od czasów piaskownicy. Nic a nic sie nie pomyliłem.
  Jednak nie ma we mnie jakiejś zaciekłości,gdyż wiem, że i bez mojego udziału los takich ludzi jest raczej podobny i prędzej czy później kończa paskudnie.
  Zeby zakończyć całość w miarę pogodnie, warto przypomnieć anegdotę o ( bodajże ) Konwickim, którego esbecja postanowiła trochę postraszyć, więc wydzwaniali wieczorami do niego, sącząc telefonicznie proroctwo w stylu: umrzesz, umrzesz, umrzesz… Konwicki, człek niezwykle łagodny i kulturalny, pewnego wieczora jednak wściekł się i wypalił przez telefon: a ty ch…ju myślisz, ze będziesz żył wiecznie???!!!
  I tym optymistycznym akcentem… 😉
  Pozdrawiam 🙂

 8. Protest-antka Protest-antka pisze:

  McQuriosum,

  Ciągle się zastanawiam, jak to się dzieje, że tacy psychopaci dochodzą do władzy.
  Czasem myślę, że gdyby ludzie mieli kręgosłup moralny, nie dopuściliby do tego. Diabeł tkwi chyba w wychowaniu.Nie sądzisz?

 9. McQuriosum McQuriosum pisze:

  Protest-antka,

  Wydaje mi się, że tacy psychopaci dochodzą do władzy właśnie dlatego, że nimi są, a nie wbrew temu,.
  Zauważ, że największych psychopatów na jakis czas przed wyborami zawsze chowaja do tzw, szafy, robiąc im wcześniej kampanię propagandową. pokazującą ich jako ciepłych, uczciwych wrażliwców, pragnących wyłącznie dobra dla współobywateli. Plebs ( wybacz za pogardliwe określenie, ale inaczej nie da się tego nazwać ) przyjmuje taka propagandę za prawdę i takie są tego skutki.
  A o kręgosłup i właściwe wychowanie tegoz plebsu dba jak zwykle niezawodny KK, który ma wielowiekową tradycję w szerzeniu ciemnoty pod mylącym hasłem „ad maiorem Dei gloriam” albowiem chodzi wyłącznie o ziemskie dobra dla KK i władzę nad strzyżonymi baranami…
  Słowacki wiedział co pisze, w Rzymie lokując przyczynę zguby Polski…

 10. Protest-antka Protest-antka pisze:

  McQuriosum,

  Zgadzam się z Tobą w pełni , tym bardziej potrzebna jest edukacja od podstaw, praca u podstaw, zwiększająca świadomość, bo siła rażenia oszołomów spod znaku KK jest ogromna, dziś w moim mieście nastąpił całkowity paraliż komunikacyjny, została zamknięta główna ulica po to tylko, żeby mogły przy niej zaparkować autokary dowożące wiernych z okolicznych miejscowości na obchody jakiegoś lecia diecezji. Nie mogłam uwierzyć oczom, co kilka metrów patrol policyjny, pilnowali nawet bocznych uliczek, na usta cisnęły mi się przekleństwa, bo w nocy nie możemy spać , takie są wrzaski i ekscesy, i nikt nie reaguje-policji nie ma, słyszałam cały przebieg wielkich uroczystości, pewnie pół miasta słyszało, takie było nagłośnienie. W takich sytuacjach dostaję pasji szewskiej . I chciałabym stąd uciec albo wywołać jakąś rewolucję

 11. Avatar Kfiatushek pisze:

  A ja mu życzę doskonałego zdrowia. Za kratkami do końca jak najdłuższego życia.

 12. Protest-antka Protest-antka pisze:

  Kfiatushek,

  To by było najlepsze , pozdrawiam serdecznie

 13. Avatar Kfiatushek pisze:

  @Protest-antka.

  Bo ja mam dobre serce. Bywa…

Dodaj komentarz