Wróć Pantrysiu, wróć…

Pantryś, jak każdy tu piszący wie, bez pisania żyć by nie mógł. Robi to zresztą znakomicie – odkąd pokazał mi to forum, nie mogę się pozbyć tego uczucia , gdy cienka jak pajęcza nić igła zazdrości wbija się mi w serce za każdym razem, gdy czytam jego felietony. Mało, że zazwyczaj trafia w samo sedno, to jeszcze ma ową naturalną swadę, której ja mogę mu tylko pozazdrościć. Po prostu mnie nią uwiódł i , nie ukrywam, bardzo się martwię tym, że z rzadka tu zagląda, a w każdym razie pisze.

Nasza wspólna znajoma ma na ten temat pewną teorię, ale nie zobowiązała mnie do wygłoszenia jej tu publicznie. Jedyne, co mogę wspomnieć, że jakoś rzadkość Pantrysiowych wpisów zbiegła się w czasie z kolejną rocznicą utworzenia forum, ale być może to tylko przypadek???

A może zmęczony jest, jak wielu Polaków, tą wieczną „wojną na górze” i nie ma ochoty już jej komentować???

A może znów się zakochał i swoje talenty pisarskie w epistologię do ukochanej wkłada???

A może… Byle tylko wrócił wreszcie, bo przecież bez niego to forum powoli umiera…

A na koniec dedykuję Ci piosenkę, której pierwsza linijka doskonale oddaje panującą tu od jakiegoś czasu atmosferę:

 

Krakowianka Jedna

Wielbicielka SuperRedaktora, niepoprawna pesymistka, nieobliczalna "rycząca -tka", filolożka, ale w przeciwieństwie do Samueli, nie z zamiłowania, a z przypadku.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota Pantryjota pisze:

  To bardzo miłe co piszesz i zgadzam się, że forum umiera, żeby nie powiedzieć, że „zdycha”. Ale co to za forum, jeśli ma działać tylko wtedy, jeśli aktywny będzie jego twórca? Reakcja (czyli jej brak) na „rocznicową” notkę, jeśli porównać ją ze starszymi wpisami na tę okoliczność spowodowała, że ogarnęło mnie zwątpienie i póki co nie opuszcza.
  Wszystkie Twoje „spekulacje” nie mają odniesienia do realiów, ale chętnie zapoznam się z teorią koleżanki – choćby na priva.
  Pozdrawiam Was obie i całą resztę, a skoro brak Ci wpisów mych, to zaraz coś skrobnę na szybko 🙂

  Pantyrś

 2. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  No i potwierdziłeś koleżanki teorię 🙂 Bez Ciebie tego forum nie ma i tyle. Oczywiście, że wszyscy powinni się udzielać, ale myślę, że dobrze by było zasilić forum kilkorgiem nowych forumowiczów. Muszę o tym pomyśleć, a tymczasem … będę u wspólnej koleżanki w weekend w WAW. Może jakieś spotkanko? 🙂

Dodaj komentarz