Wynalazek szatana

Kliknięcie i jesteśmy w Holandii https://tiny.pl/hjmmb , a tam raport o buhajach w sukienkach. Nie lubili kobiet i mężczyzn, oni upodobali sobie dzieci. To ich najbardziej rajcowało. Dorosła kobieta mogła strzelić takiego adonisa w pysk, dziecko nie za bardzo. Następne pstryknięcie i mamy https://tiny.pl/hjmgh , za występki trzeba płacić. Nic nie ujdzie na sucho. Diabelski wynalazek, siedzę sobie w domu na wsi, wokoło Zielona Polska Wyspa, a tu znowu pstryk https://tiny.pl/h7v2l i włazi na ekran plugawa historia, następne kliknięcie i znowu https://tiny.pl/hrrrz plugawe czasy przygotowujące i dające legitymację do eksterminacji między innymi nas Polaków. Szatański wynalazek, klikniecie i pouczający filmik https://www.youtube.com/watch?v=rEau8iBwgc0 , ratowanie dobroczyńców i pokrzywdzonych wojowników walczących z podludźmi. Znowu pstryk i jesteśmy w Irlandii https://tiny.pl/hjmgg , znowu dorośli, dzieci i seks. Ponowne pstryknięcie szatana i https://tiny.pl/hjmg7 link do problemu dlaczego Polska jest Zieloną Wyspą wolną od dziecięcych ogierów. Co to za wynalazek że tak można sobie klikać i wygrzebywać bezkarnie zamiecione starannie przez pasterzy pod dywan „śmieci”. Świat broni swoje dzieci, Polski to nie dotyczy. My jesteśmy Zieloną Wyspą, u nas takie sprawy nie występują, a jak już to czyny te mają znamiona małej szkodliwości społecznej. Gdyby nie było tego diabelskiego wynalazku sprawy by tym bardziej nie było. Nawet byśmy nie wiedzieli że jesteśmy Zieloną Wyspą.

Quartz

Nic szczególnego

Kategoria: Katoholizm i inne choroby (11), Polityka, geopolityka (6), Różne ciekawe historie (5)
 1. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Córka mi pokazała kilka dni temu filmik zrobiony przez jej kolegę z liceum. Niestety na Instagramie, więc nie dało się go skopiować. Popłakałam się ze śmiechu. Młody człowiek wybrał się na procesję Bożego Ciała i sfilmował jej fragment podkładając komentarz poważnym grobowym głosem: „To skandal, jak ja to dziecku wytłumaczę? Faceci w sukienkach!!! Ja tam przeciwko klerowi w zasadzie nic nie mam, ale niech oni tak na ulicy się nie afiszują. Tolerować tak, ale żadnej afirmacji!!! I jeszcze tak śmiecą. Poprzebierani tacy! I te dzwonki… I co ja mam dziecku powiedzieć???”.
  Duch w młodzieży nie ginie 🙂

 2. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  W Gdańsku był obowiązkowy burdel dla stanu kleszego, w takim średniowieczu.
  Zaraz sobie przypomnę na jakiej ulicy.

 3. ViC-Thor ViC-Thor pisze:

  Na ul Słodowników, zaraz przy ul Za murami.

 4. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  ViC-Thor,

  No popatrz! Muszę sprawdzić, jak to się miało w Krakowie – ciekawa jestem, czy coś na ten temat znajdę. Jak znajdę, to się informacją podzielę 🙂

 5. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  ViC-Thor,

  Znalazłam. W samym sercu starego Krakowa, przy obecnej ulicy Jagiellońskiej 🙂

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Krakowianka Jedna,

  Teraz nie muszą mieć takich przybytków, bo mogą to robić niemal oficjalnie i za darmo, nawet z dziećmi.

Dodaj komentarz