Kacze dzieci

Czasem bywa tak, że lepiej zamknąć dziób, niż nim kłapać bez sensu. Jednak przyroda zna przypadki, gdy genetycznie pokrzywdzone osobniki starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, a jak już zwrócą, to potem nie odpuszczają, czasem aż do samego końca.

Fakt, że ktoś mówi o dzieciach per „nasze” nie mając żadnych osiągnięć w kwestii płodzenia i wychowywania progenitury, nie tylko własnej, ale nawet cudzej, można również uznać za przejaw głęboko ukrytych kompleksów, być może nawet o charakterze LGBT. Zaś użycie określenia „wara” świadczy jedynie o tym, że ów osobnik znów przemawia bez żadnego trybu.

W tym miejscu pojawia się skojarzenie z Hitlerem, o którym chodzą słuchy, że miał korzenie żydowskie, a jak wiadomo, tępił ten naród, wykorzystując całą moc państwowej machiny ludobójczej. Prezes na szczęście tylko kłapie dziobem, ale państwową machiną steruje indywidualnie, więc nie da się wykluczyć, że zostaną wydane polecenia, które społeczność „odmieńców” postawią w jeszcze trudniejszej sytuacji.

Chętnie bym osobiście powiedział panu prezesowi, od czego powinien trzymać się jak najdalej i gdybym miał to ująć najogólniej, to bym zaapelował dobitnie: wara od Polski. Wiem, że raczej by nie posłuchał prostego blogera, gdyż słucha wyłącznie głosów, które docierają do niego z osobistego wnętrza, czyli z miejsca, które jest obrzydliwe z natury.

Sądzę, że ta „obrzydliwość” to jednak kwestia genów, choć oczywiście czynników behawioralnych pominąć się nie da. I żadne modły tego nie zmienią, nawet na Jasnej Górze, w towarzystwie kobiety:

http://telewizjarepublika.pl/prezes-kaczynski-modlil-sie-na-jasnej-gorze-jestem-bardzo-szczesliwy-ze-tu-bylem,77572.html

Jak Bóbr da, to pan Kaczyński wkrótce będzie już tylko wrzodem na naszej historii, co prawda bolesnym, ale nauczki często bywają bolesne, o czym Polacy wiedzą jak mało kto.

Tak nam dopomóż Bóbr.

Pantryjota

 

 

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Z kwiatami na Jasną Górę…. w momencie, gdy Gądecki &company o dzieciach co to prowokują księży do czynów pedofilskich to też niezła obrzydliwość.
  Ale są i tacy księża:
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,24558434,kosciol-nie-zgodzil-sie-na-znak-pokoju-wobec-osob-homoseksualnych.html

 2. Avatar Kfiatushek pisze:

  Najlepszy był dzisiejszy Warszawski Protest Rodzin przeciwko deklaracji LGBT. Sami rodzice (w Polsce dość wiele rodziców jes w wieku… emerytalnym) jak na obrazku.

 3. Samuela Samuela pisze:

  Trzeba przyznać, że polskie matki łatwo w życiu nie mają.

 4. Avatar Kfiatushek pisze:

  Samuela,

  Ten na obrazku to jest przykład „matki menopauzalnej” zwanej inaczej „geriatryczną pierworódką”…

 5. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Samuela,

  Matką się jest niezależnie od wieku.
  A ta babcia może miała na myśli to, że jej córka albo nawet wnuczka zeszła na złą drogę i dlatego protestuje przeciwko sprawcom rodzinnego nieszczęścia.

 6. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  Medycyna zna przypadki zachodzenia w ciążę w bardzo późnym wieku.
  A przekwitanie też bywa bardzo rozciągnięte w czasie. Mam np. koleżankę,
  którą jeszcze w wieku 58 lat dopadał ten „dopust” a inna zakończyła swoją rolę w wieku lat 40.
  No ale kto jak kto, ale Ty wiesz o tym najlepiej.

 7. Avatar Kfiatushek pisze:

  Pantryjota,

  Gianna Nannini została matką po raz pierwszy w wieku 54ech lat. Można i tak…

 8. Pantryjota Pantryjota pisze:

  Kfiatushek,

  No właśnie, życie zaczyna się po 50 🙂

 9. Krakowianka Jedna Krakowianka Jedna pisze:

  Pantryjota,

  Widzę Pantryjoto, że wiosennie. 🙂 Ale w moim wypadku się to sprawdziło 🙂

Dodaj komentarz