Czego się spodziewać…

… nie, nie po obecnej władzy – nie mam wątpliwości, że się starają, że mają dobrą wolę i kompetencje.

Czego spodziewać się po Jarosławie Kaczyńskim, który powiedział, że po obecnych rządach można spodziewać się wszystkiego, w tym zabójstw politycznych?

Otóż uważam, że po Jarosławie Kaczyńskim można się spodziewać wszystkiego. Na pewno dążenia do rozchwiania sytuacji w Polsce bez najmniejszego oglądania się na dobro tejże Polski i Polaków.

Być może tego, że za czas jakiś Kaczyński powie do kamer, że to on sam został ofiarą zabójstwa politycznego, że go reżim Tuska zamordował. Powie to do kamer, w tym do kamery TV Republika, ta zaś z pełną powagą będzie te słowa transmitować, a jej widzowie, słysząc i widząc Kaczyńskiego mówiącego, że go reżim Tuska zamordował, uwierzą w to. Następnego dnia zorganizują marsz żałobny na okoliczność zamordowania Kaczyńskiego, na czele tego marszu będzie maszerował sam Kaczyński, a prawicowi wyborcy i komentatorzy na pewno znajdą sposób, żeby te sprzeczności pogodzić *.

Macierewicz powoła nieformalny zespół ds. wyjaśnienia tej – jak to na pewno nazwą – niesłychanej zbrodni. Na inauguracji będzie przemawiał Kaczyński. Całkiem możliwe, że wśród obiektów niezbędnych do wyjaśnienia znajdzie się opakowanie pasztetowej, której krojenie na plastry zostanie sfilmowane kamerą wysokiej rozdzielczości. Co miesiąc będą odbywać się miesięcznice, na których Kaczyński będzie opowiadać o tym, jak to został zamordowany oraz obiecywać, że nadejście prawdy jest już niedalekie. Aby był lepiej widoczny, będzie siedział w lektyce podniesionej ku niebu wynajętym na tę okoliczność dźwigiem

*Właśnie mi przyszło do głowy, jak te sprzeczności pogodzą. Otóż reżim Tuska go zamordował, ale on potem cudownie ożył.

 

Kategoria: Różności niesklasyfikowane (8)
 1. Pantryjota pisze:

  Zmartwychwstanie nadzbawiciela to oczywista oczywistość. Nawet dubeltowe w razie potrzeby:).

 2. Wito pisze:

  Jest też taka opcja, że Kaczor od dawna nie wychodzi z rudery i ogląda rodeo, za to ma – jak Putin – sobowtóry, które na jego konto pieprzą głupoty do TV

 3. Wito pisze:

  Czy jeśli Kaczyński ma zdolność cudownego ożywania, to umie się też multiplikować przez pączkowanie albo reinkarnować (np. pod postacią kleszcza)?

 4. Pantryjota pisze:

  Wito,

  Po Kaczyńskim zostanie tylko smród.

 5. ViC-Thor pisze:

  Wito,

  Nie wychodzi??
  To przecież autentyk, takie bzdury może mówić jedynie degenerat. A Jaruś jest degeneratem.

Dodaj komentarz