Bardzo okrągła rocznica, czyli pożegnanie i krótkie podsumowanie

Moi drodzy,

Równo 10 lat temu (co do minuty), powołałem do życia forum Pantryjota z końcówką pl i wpis powitalny wyglądał tak:

https://pantryjota.pl/wpis-powitalny/

potem pojawił się wpis z okazji 200 tysięcy odsłon:

https://pantryjota.pl/200-tysiecy-odslon-po-1254-dniach/

i za jakiś czas kolejny „rocznicowy”:

https://pantryjota.pl/2001-odyseja-pantryjotyczna/

Jednak 10 bitych lat to nie kij dmuchał, więc uznałem, że taką rocznicę trzeba uczcić w sposób wyjątkowy tym bardziej, że te 10 lat to dokładnie 3653 dni i tym czasie ukazało się na forum 2262 wpisów i 28507 komentarzy. Niby niewiele, niemniej jednak.

Tak więc niniejszym ogłaszam, że kończę moją działalność tutaj jako autor, pozostawiając jednak wszystkim chętnym możliwość publikowania własnych wpisów i oczywiście zamieszczania komentarzy jeszcze co najmniej przez rok, bo właśnie po raz kolejny odnowiłem rejestrację domeny i opłaciłem serwer, co zawsze robię terminowo i bez wahania, gdyż czuję się odpowiedzialny za wszystko, przynajmniej w zakresie działania tego miejsca.

Zdaję sobie sprawę z faktu, że taka decyzja może wywołać szok i niedowierzanie, ale mam głębokie przekonanie o jej słuszności, podobnie jak o większości decyzji, które podejmowałem w moim już dość długim życiu.

Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy tutaj jeszcze zaglądają (aktywnie i pasywnie) mając nadzieję, że choć niewielka część z tych nieco „podejrzanych” tegorocznych statystyk wejść to wizyty „realnych” czytelników, a nie botów. Użyłem określenia „podejrzane” dlatego, że gdyby kierować się wskazaniami licznika należałoby zauważyć, że tylko w tym roku w każdym miesiącu forum odnotowało ponad 15 tysięcy odwiedzin, czyli więcej niż w jego najlepszych czasach, gdy pisało i komentowało tutaj o wiele więcej osób niż obecnie. Oczywiście można teoretycznie przyjąć, że upadek poprzedniego nierządu wywołał entuzjazm, który „skanalizował” się akurat w taki specyficzny sposób, ale to oczywiście tylko żart.

Tak więc żeby nie przedłużać wkleję tylko na koniec aktualną fotkę ze spaceru, czyli jeden z moich ulubionych motywów, którym od dawna są drzewa na tle nieba i przy okazji złożę Życzenie Świąteczne tym, którzy te święta obchodzą.

Pantryjota

Dawniej też Pantryjota, a więcej o mnie w stopce.

Kategoria: Forum Pantryjoty (1)
  1. Wito pisze:

    Mam nadzieję, że to primaaprilisowy żart – pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz